tiez nie daleko od letiska mas Sportservis v Biskupiciach
09.07.2012 - 17:26:08
00
V Kaktuse to záleží na ktorého predavača narazíš.
Asi pred dvoma rokmi to tam bolo ok. Potom odišlo pár chalanov a teraz sú niektorý nový predavači. Pri niektorých lepšie odísť, ale sú tam aj normálny, ktorí sú ok.
09.07.2012 - 18:11:41
00
Ad: Katarína

Tiež som žena - a nie nijaká krásavica, že by sa bolo treba kvoli mne zvlášť trhať :lol: - ale v cyklopredajniach nemávam problémy. Samozrejme, prístup by mal byť profesionálny. Treba brať ale do úvahy aj to, že aj chlap má niekedy nedobrý deň, únavu, problémy - a občas mu ujde niečo, čo ho mrzí...ale zvykla som si to nebrať príliš osobne, nikto nie sme dokonalý. Navštevujem takmer všetky cyklopredajne, ale mám tie "svoje" obľúbené - a nemôžem sa sťažovať. Kaktus je jedna z nich. Keď prídem, všetci s úsmevom pozdravia a kto z nich sa mi práve venuje, venuje sa naplno. Pomôže, poradí - a aj keď nič nekúpim, tiež si to neberú osobne. A je rozdiel, keď niekto nestíha a nie je tým pádom úplný gentleman, ako pohrdlivý prístup hraničiaci až s aroganciou, ktorý som už tiež v inej cyklopredajni zažila. Osobne si myslím, že ak by si chlapcov kaktusákov požiadala, či by neboli takí zlatí a nenaložili Ti bajk do auta, neboli by odmietli. Aj keď myslím, že nie je to ich povinnosť.

:bow:

---

Pokracujte prosim v povodnej teme: cyklisticke-obchody/kaktus-bike-bratislava-karlova-ves-t12713.html


Naposledy upravil Jezus dňa 16.08.2012 - 08:58:25, celkovo upravené 1 krát.

10.07.2012 - 09:06:44
00
keyboard_arrow_up