Ahojte.Chcem sa opytat,mate niekto kladnu skusenost s kupou biku Pells v Kosiciach? Zhanam bike (nie pre seba) ale je to velky problem ho tu kupit. Predajcovia to velmi nechcu lebo je vraj problem s distributorom tejto znacky. Ja si myslim,ze je to skoda pretoze tieto biky su fajn co sa tyka ceny,vybavy atd.. Bol som u oficialnych predajcov tejto znacky v KE no poviem vam je to sranda kupovat Pells v KE,skoda. Kde je problem,v predajcoch alebo distributorovi? Mam peniaze,chcem Pells a proste ho nekupim.. Nechapem trosku..
25.04.2007 - 07:29:22
00
s tymto by asi najlepsie vedel poradit matt, ale tusim v cyklodome sa pellsy daju zohnat, niekde sa tu o tom uz tusim pisalo
25.04.2007 - 08:06:31
00
Bol som tam,no tak isto to velmi nechcu robit.Ze opytat sa mozu ale ocakavaju problem,proste to nie je ono.Vraj to moze dlho trvat atd..Vsetci vravia,ze je problem s distribuciou.Dalsia vec je ta,ze keby tam mali aspon po jednom modeli z niektorych kategorii..nie su.Maju tam dva mtb,to je vsetko.Keby mali aspon jeden crossovy,cestny nech si skusi ram a viem aka velkost sa ma objednat..ale takto tazko.Proste je to problem no.Ako zasa Pells nie je taka znacka na ktoru by som mal dlho cakat,objednavat a prave preto by ich na predajniach by malo byt viac lebo pride zakaznik a po takychto skusenostiach jednoducho kupi inu znacku.Opakujem,je to skoda ale takto sa Pells nepreda aj ked by ho ludia mozno chceli..
25.04.2007 - 08:45:34
00
no k tomu snad len :cry: :roll: ...vcera sme asi spolu volali ohladom tych bikov Crono...momentalne su skladom ( takze do cca 2dni by boli v KE ), ale ked sa predajcovia takto, musim napisat sprosto vyhovaraju, tak ok...co uz? ...asi to zacnem robit tak ze zacnem preplacat zakaznikom z urcitych kutov SR cestu do PE
25.04.2007 - 09:02:13
00
tak to je potom skoda...postupne sa to tu sice zlepsuje oproti casom, ked boli k dispozici iba author, merida, scott a kellys, ale este stale vela znaciek chyba a my tak mame obmedzeny vyber, alebo komplikovanejsie zhananie vysneneho biku :(

ale este k tomu"opytaju sa, ale moze byt problem"-so mnou to vzdy riesili tak, ze zavolaju, co sa da zohnat a za aky cas a na druhy den mi dali vediet...ono priestory nemaju prilis velke a doposial tam boli prioritne authory a gianty, takze to asi chce trochu casu a aj prejaveny zaujem kupujucich o pellsy, aby ich mali viacej na predajni
25.04.2007 - 09:08:54
00
Volal som s Mattom a vysvetlili sme si to. Pokial nebudu na predajni viac ako dva kusy bikov tak sa to proste nepreda... :roll: Nemusia mat vsetko no keby mali aspon jednu velkost cross,nech si skusi ram a podla toho sa uz da objednat ci väcsi alebo mensi ale ked nie je nic tak sa tazko kupuje bike aj ked sa da objednat.Co uz,bude mat iny.
25.04.2007 - 09:52:56
00
keyboard_arrow_up