Pozeral som už veľa stránok s platenými trénermi ale boli to hlavne české stránky, ako alltraining, cyklotrening.cz, vojtechovsky,.. Vedel by mi niekto poradiť niečo podobné na slovensku ? ide mi hlavne o kvalitného trénera s výsledkami..

ďakujem
23.07.2012 - 11:51:50
00
Juro Karas, stranku asi momentalne preraba, skus na FB...

https://www.facebook.com/#!/PROefekt
23.07.2012 - 14:03:07
00
Ja mám niekoho lepšieho ako je nejaký Karas. Ak máš záujem tak MARTIN RIŠKA (niekoľkonásobný Majster SR a účastník OH)by Ťa vedel naozaj veľmi dobre potrénovať. Napíš mi správu, dám Ti kontakt.
24.07.2012 - 10:08:07
00
Radsej chod do nieakeho klubu ako individuálny tréning z vlastným trénerom
24.07.2012 - 11:01:21
00
Juro Karas uz ma rozbehnuty novy web http://www.proefekt.sk

Radsej chod do nieakeho klubu ako individuálny tréning z vlastným trénerom


to by dopadlo tak ze by trenoval len jak by sa mu zachcelo, kluby na slovensku 0 bodov. A kvoli tomu ze ma osobneho trenera neznamena ze musi cele dni trenovat sam.
25.07.2012 - 16:40:19
00
inak takto trenuju aj profici :)(samostatne ale samozrejme ze maju aj sustredenia a hlavne vela pretekov)
25.07.2012 - 17:17:25
00
Zväčša samostatne, skupinovo človek natrénuje málo ak je veľa cyklistov výkonnostne výrazne odlišných.. ak sú na tom podobne je to dosť prospešné z niektorých hľadísk :)
26.07.2012 - 00:07:40
00
Vtip je hlavne v tom ako zisťujem, že veľa ľudí frfle na to ako málo je športujúcej mládeže a ako málo máme kvalitných jazdcov v nižšom veku (nemyslím už profipeloton) - a ak chce taký chalan ako ja pomôcť tak každý naňho kašle :) je to sranda. Ale sú aj svetlé výnimky len zatiaľ som už písal 12ľuďom či už lepším cyklistom alebo trénerom a akosi buď neprišla odpoveď alebo nie je čas a podobne.... chcem uveriť opaku ale za 4mesiace hľadania som sa nepohol z miesta je to žalostné... a knihy ktoré som nakúpil ma z toho asi nevytrhnú..


Naposledy upravil Ronzon22 dňa 27.07.2012 - 00:23:52, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2012 - 22:15:43
00
TRÉNER....................takto sa to píše : súdruhovia..............:)
26.07.2012 - 22:19:26
00
Zostava ti jedine klub ako som hovoril .
27.07.2012 - 07:05:49
00
Vtip je hlavne v tom ako zisťujem, že veľa ľudí frfle na to ako málo je športujúcej mládeže a ako málo máme kvalitných jazdcov v nižšom veku (nemyslím už profipeloton) - a ak chce taký chalan ako ja pomôcť tak každý naňho kašle :) je to sranda. Ale sú aj svetlé výnimky len zatiaľ som už písal 12ľuďom či už lepším cyklistom alebo trénerom a akosi buď neprišla odpoveď alebo nie je čas a podobne.... chcem uveriť opaku ale za 4mesiace hľadania som sa nepohol z miesta je to žalostné... a knihy ktoré som nakúpil ma z toho asi nevytrhnú..


Mas pravdu. Pravdepodobne v tebe svet prichadza o dalsi premrhany talent, ktory sa kvoli neochote ostatnych nepodari naplnit. Smutne.
27.07.2012 - 09:55:35
00
Na slovensku trénerský chlebík nieje docenený, postupne zaniká. skusený jazdci -teraz poniektorý tréneri vedia o com to je. Niet na to peňazí. Kluby sú, ale to su len 3,č , ktoré sa zaoberaju mládežov, a ostatné je o rodicovskej cyklistike. . Mám peniaze, založím klub ,kde jazdí syn, otec a este niekto do poctu a je klub. A pri tom v mieste bydliska maju kluby,ktoré sa v tom vyznaju. Žiaľ, vsetko je to o peniazoch.

Odporúčam pripoj sa k starším cyklistom, k spolocným tréningom, a hlavne treba vela, vela, pretekov.
27.07.2012 - 10:18:18
00
...za 4mesiace hľadania som sa nepohol z miesta je to žalostné... a knihy ktoré som nakúpil ma z toho asi nevytrhnú..


A ako si teda trenoval pocas tych 4 mesiacov? Kolko si absolvoval pretekov v SK/CZ?
27.07.2012 - 10:23:07
00
A ako si teda trenoval pocas tych 4 mesiacov? Kolko si absolvoval pretekov v SK/CZ?


v CR - 1 (beskydtour)
V SR - asi 6pretekov MRC a 4preteky SP,

Trénujem systémom 3+1 treningy si teraz píšem sám, len neviem či tak trénujem správne alebo zle.
pondelok- 30min ľahko trenažér
utorok- 80km rýchlosť
streda- vytrvalosť (okolo 130)
štvrtok - 80km poobede 30-40km za autom (to tak raz za 3týždne sa podarí)
piatok- vyjazdenie, to je asi 20km na bicykli z ľahka neskoršie beh tak na 30min
sobota- vytrvalosť/pretek (okolo 150)
nedeľa vytrvalosť/pretek (okolo 150)

takýmto systémom trénujem teraz, ale vôbec neviem kedy zaradiť intervaly, čo jesť,... atď je toho veľa čo by som sa rád dozvedel.

oboy- ak si to myslel posmešne tak tvoja vec, ak nie : ) tak neviem či zrovna ja ale myslím že chalanov s podobným talentom ako má sagan by sa možno 10 na slovensku našlo ale buď o tom nevedia alebo nemajú rodičov čo by do nich investovali... a viem z vlastnej skúsenosti aké to je :) viac behať po brigádach ako niekedy trénovať aby si človek na tú cyklistiku zarobil :) je to drahý šport. Ale teraz mám už takmer všetko čo potrebujem tak som rád... len ma mrzí že som nezačal o dajme tomu 4-5rokov skorej. Ale s tým už nič nenarobím :)) takže pohoda.
27.07.2012 - 15:20:51
00
a neviete poradiť niekoho kto by mal profesionálny prístup vedel by mi fakt dobre poradiť a má na to hlavne vzdelanie ? ,, za takého človeka by som bol fakt ochotný zaplatiť :), mám čosi našetrené na nové kolesá ale kašlal by som na to ak by bol schopný trenér peniaze by som dal radšej jemu lebo dobrá výkonnosť by mi pomohla viac ako kolesá..
27.07.2012 - 15:23:47
00
keyboard_arrow_up