Tie slepacie vyvari musia byt tiez urcite zdrave, ked tie kupovane sliepky nadopuju rastovymi hormonmi, antibiotikami a kadejakym svinstvom a clovek si to potom vyvari...
Myslím,že je to vidieť na posledných generáciach: deti v 13-15r. majú výšku okolo 190cm. :o

... a preto my starší, by sme mládež, ktorá nám prerastá cez hlavu, mali diskvalifikovať pre doping!
14.08.2012 - 19:13:29
00
Myslím,že je to vidieť na posledných generáciach: deti v 13-15r. majú výšku okolo 190cm. :o
to si kde videl?v basketclassrooms :D :D mne to tak nepripada...
14.08.2012 - 19:29:16
00
K slepaciemu vyvaru len tolko, ze odborny vyraz na to co ta voda obsahuje je močovina. Kazdopadne slana voda s vyvarenou mocovinou svalstva nema s regeneraciou nic spolocne, radaej zjedz to maso a polievku kludne vylej a napi sa radsej cistej vody.
14.08.2012 - 21:03:27
00
Čo? NH2–CO–NH2 ???

Tak teraz neviem, či by si sa o vývaroch nemal porozprávať radšej s Jaroslavom Žídkom, alebo Zdeňkom Pohlreichom. Alebo rovno s doktorom Chocholouškom.

Inak, bolo by už na čase tému premenovať na niečo ako "slepačí vývar ..." :D ... a moomoo s tonitom by mali byť presadení do prvej lavice, lebo nedávajú pozor.
14.08.2012 - 21:18:13
00
Nechapem ako moze niekto pisat take ptakoviny.Jedine poriadny ptak:DDD
A nauc sa pouzivat cerstvu zeleninu a nie chemiu Ty chemik:)A z mojej strany no coment....Ty ptaku.Staci si precitat navod ako sa pripravuje pokrm nazyvany domaca slepacia polievka...canopus Ta Tvoja poznamka mala znamenat akoze co??
14.08.2012 - 22:24:16
00
Nechapem ako moze niekto pisat take ptakoviny.Jedine poriadny ptak:DDD
A nauc sa pouzivat cerstvu zeleninu a nie chemiu Ty chemik:)A z mojej strany no coment....Ty ptaku.Staci si precitat navod ako sa pripravuje pokrm nazyvany domaca slepacia polievka...canopus Ta Tvoja poznamka mala znamenat akoze co??
hehe nemusis sa hned urazat,lebo vsetci tu trepete,a presne ako pisal hned po JOKO-vom prispevku,to aj zacalo,presne na toto som narazal,ze zacne burliva diskusia,a on to presne aj chcel :D
takisto si nemyslim,ze polievka ti nieco da k regeneracii..skor na upokojenie zaludka
chude masko,ryby,ryza,cestoviny,acidko,cervena zelenina a ovocie,cervene vino,pivko proste treba jest vsetko doradu,len nie neskor ako 3 hodiny pred spankom aby telo nebolo zatazene travenim....
14.08.2012 - 22:37:56
00
to si kde videl?v basketclassrooms :D :D mne to tak nepripada...

Mam dojem,že tebe nedochádza viac vecí! :lol: :P :P
a
14.08.2012 - 23:04:50
00
Mam dojem,že tebe nedochádza viac vecí! :lol: :P :P
a
daj mi nejaky statisticky vysledok,lebo tieto tliachania do vetra mam najradsej
14.08.2012 - 23:15:57
00
Tie slepacie vyvari musia byt tiez urcite zdrave, ked tie kupovane sliepky nadopuju rastovymi hormonmi, antibiotikami a kadejakym svinstvom a clovek si to potom vyvari...

možno ich dopujú práve tými kockatými "bujónmi", potom stačí sliepku uvariť a polievka je hotová. :)
15.08.2012 - 07:46:36
00
tonito, tonito

Na tvoje urážky nebudem odpovedať ešte väčšími urážkami, takáto cesta nikde nevedie. Ja som ťa neurážal. Napísal som však obrazne, že by si mal byť presadený do prvej lavice, lebo nedávaš pozor. Nečítaš totiž poriadne príspevky iných, na ktoré potom reaguješ, no ako by som to povedal, veľmi svojsky. Alebo ak ich aj čítaš, nie celkom dobre rozumieš ich významu.

Pri tejto príležitosti mi chodí "furt" po rozume jeden výrok Winstona Churchila, že: "Stačí si päť minút pohovoriť s priemerným voličom, aby boli jasné úskalia demokracie".


Nechcel som už nič o slepačích vývaroch, ale nedá mi:

"Bouillon de poulet" (po francúzsky čítaj "bujon de pule") som si z deň predtým zarezanej sliepky a čerstvej zeleniny kúpenej ráno na trhu varil už v tých dobách, keď si ty ešte po Prešove za sebou drevenú kačicu ťahal. Z istého uhlu pohľadu sa mi však zdá, že ju ťaháš za sebou dodnes.
15.08.2012 - 08:50:01
00
fuuuu :D...

a co uzivaju profici:stacilo po kazdej tour sledovat v cieli,co im davaju v tajnych flaskach s napismi BCAA pit :D,ale co tam bolo skutocne ani boh nevie
15.08.2012 - 12:33:10
00
keyboard_arrow_up