Kellys Green bike tour

18.08.2012 - 19.08.2012
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Cestný beh
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
armourAskijkobluesmanbonfoDomestikdrifter_00Enemyhirwilshunt3riron.hidejamajkajanoheftyjjsanKaskajakenttaurkepoMagicMamutkomanik-zamariana88matts41maxxspmijatMikeemilsumobbymomusomotiioborpatooopatronpetkoBPeto02quoman1sano.tsinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911vlsuxemanpetyojozuzu3011
motii dakujem :-D dal som si zalezat...chcel som velkolepy prichod na obcerstvovacku :lol: hehe ano bavi ma to ale na pretekoch si takto pohopkavam len niekedy....zvetsa na miestach kde viem ze sa to pekne da :-)
18.08.2012 - 21:41:59
00
je niekde na nete aj poradie pretekarov v zupnom pohary po tomto maratone? chcel by som vediel kolkaty som sa nakoniec umiestnil....nech mozem o rok porovnavat :-D
18.08.2012 - 21:49:03
00
Neviete niekto preco na googlovskej mape je Limbach Limbachom, a na bingovskej mape sa vola Limbach Hlinik?
18.08.2012 - 22:01:02
00
hlinik???? :-D :-D :-D to pocujem prvy krat :-D
18.08.2012 - 22:04:00
00
Sak aj ja som si to teraz vsimol, tiez nechapem
18.08.2012 - 22:05:24
00
Tu je dokaz ;)

Prílohy:

hlinikolimbachy.JPG
hlinikolimbachy.JPG 35.58 KiB thumb_up0thumb_down

18.08.2012 - 22:11:44
00
že greenbike nevyhral Kostelo + Škopek už je v Kaktus Biku :P
toto je prvý krát čo tuším za celú históriu Greenbiku resp prdchodcu Karpatského vlka nevyhral "domáci" :muscle:
18.08.2012 - 22:24:07
00
Nemáš kompletné informácie. Kostel šiel prvý, no kriesil ťažko zraneného pretekára, keď sa pri ňom zastavil Škopek a čakal ho, Kostel ho poslal do cieľa, aby nevyhral niekto tretím keďže Gálik dostal defekt a Škopek šiel na víťazstvo v ŽP potreboval každý bod. Kostel dostal cenu fér-plej.
A pozri si, kto vyhral minulý rok celkovo greenbike na dlhej ;-)
18.08.2012 - 22:47:14
00
a tak už aj vlani :) to som nebol :D
kostelovi teda :bow: málokedy kriesi niekoho číslo 1.
ale to potom musel slušne dupnúť keď ho po kriesení dobehol, alebo Škopo čakal? :o
18.08.2012 - 23:02:05
00
Dakujem usporiadatelom za perfektne zvladnute preteky bez najmensej chybicky (trat pekne znacena a rychla trosku sa prasilo, obcerstvovacky aj personal na jednicku mily a usmievavy, vsetkeho bolo dost, regulovcici boli tam kde mali byt a s usmevom, sprchy na bike aj s panom co pomohol s cistenim, krasny bike v tombole, uzasna atmosfera, priatelsky Lacko Findl robil aj dobru atmosferu po pretekoch) A na zaver klobuk dole pred Martinom Kostelnicakom, napriek moznemu prvemu miestu pomohol ranemu pretekarovi, ma moj obdiv, zasluzil by si najvyssie ocenenie aom rad ze dostal cenu fair play. Tu vidiet ze nespite na vavrinoch, ale robite maximum pre bikerov, snazite sa vyjst v ustrety, tesim sa na dalsi rocnik:)
18.08.2012 - 23:07:24
00
Kostel šiel prvý, no kriesil ťažko zraneného pretekára, keď sa pri ňom zastavil Škopek a čakal ho, Kostel ho poslal do cieľa, aby nevyhral niekto tretím keďže Gálik dostal defekt a Škopek šiel na víťazstvo v ŽP potreboval každý bod. Kostel dostal cenu fér-plej.
;-)


Organizatori by tento detail pletenia sa špice dlhej, ktorá ide priemerom 25-26km/h s hobbikmi z 300.-400. miesta krátkej, ktorí maju priemer 13-15km/h na posledných 15km od Bieleho kríža mali nejak doriešiť napr. štartom krátkej o hodinu neskôr. Napr. aj roziadievajúci sa závodníci z krátkej v protismere po štarte dlhej boli dosť o hubu...A štart 500 účastníkov krátkej v jednej vlne by som radšej ani nechcel vidieť:)....už tých 200 z dlhej je vzhľadom na neselektívnosť prvých 3km dosť o hubu a o špurtovaní po pozíciach do prvého stúpania, aby si ho človek vyšlapal vo svojom tempe a nie v tempe tlačiacich expertov, ktorí sa šetria alebo nato nemajú .....ale zase ma to svoje čaro začať skoro 4hodinový maratón 35km/h búšením po rovine:)
18.08.2012 - 23:21:26
00
Tu je presne to, keby sa pretekári stavali podľa výkonnosti svojvoľne, tak toto nenastane, len každý chce byť vpredu aj ten, kto na to evidentne nemá. Dne na krátkej stál vpredu nejaký chlapec, hneď po štarte šiel do zadu a toto je globálny problém. Ja osobne som neni za "vlnový" štart, keďže potom nemám prehlad o dianí. No mne zas rýchle štarty nevadia.
18.08.2012 - 23:32:59
00
Dakujem usporiadatelom za perfektne zvladnute preteky bez najmensej chybicky (trat pekne znacena a rychla trosku sa prasilo, obcerstvovacky aj personal na jednicku mily a usmievavy, vsetkeho bolo dost, regulovcici boli tam kde mali byt a s usmevom, sprchy na bike aj s panom co pomohol s cistenim, krasny bike v tombole, uzasna atmosfera, priatelsky Lacko Findl robil aj dobru atmosferu po pretekoch) A na zaver klobuk dole pred Martinom Kostelnicakom, napriek moznemu prvemu miestu pomohol ranemu pretekarovi, ma moj obdiv, zasluzil by si najvyssie ocenenie aom rad ze dostal cenu fair play. Tu vidiet ze nespite na vavrinoch, ale robite maximum pre bikerov, snazite sa vyjst v ustrety, tesim sa na dalsi rocnik:)

:y: presne ako hovoríš, nemalo to chybu! Usporiadatelia asi poctivo sledovali fora po ostatných maratonoch, poučili sa z chýb iných, usilovne zapracovali a pripravili pre nás fantastický maraton!!! :bow:
18.08.2012 - 23:35:12
00
Tu je presne to, keby sa pretekári stavali podľa výkonnosti svojvoľne, tak toto nenastane, len každý chce byť vpredu aj ten, kto na to evidentne nemá. Dne na krátkej stál vpredu nejaký chlapec, hneď po štarte šiel do zadu a toto je globálny problém. Ja osobne som neni za "vlnový" štart, keďže potom nemám prehlad o dianí. No mne zas rýchle štarty nevadia.

- neboli by potrebné žiadne vlny, na žiadnom maratone, keby sa každý postavil približne tam, na čo má... Ked viem, že na biku sedím 1x do mesiaca, tak sa nestrkám na prednú lajnu, a o tom to celé je...
18.08.2012 - 23:38:03
00
jaj chlapci len tá prvá lajna sa niekedy zadarí ani neviete ako.. proste sa baviaci ludia postavia niekde do prázdneho priestoru štartu 30min pred výstrelom, zabávajú sa s kamošmi a vobec nemajú potuchy čo sa "deje" okolo a ako ich pohlcujú ďalší a ďalší závodníci.. a ani sa nenazdajú a sú v balíku v prvej 50ke aj keď majú ambície tak na 268. miesto :)
19.08.2012 - 00:21:11
00
keyboard_arrow_up