tie bonifikácie sú už všade zrušené neviem načo to tu ešte držia.každý nech si vyjazdí reálny čas.

sak prave preto je vsetko ostatne nuda :), myslis ze by sa hnal dakto do predu keby neobli bonifikacie? ani nahodou, pekne by isiel v haku za superom a vyzeralo by to rovnako ako na tdf jazdil wigo...
02.09.2012 - 10:16:22
00
inac sem tam mi to pripada tak ze contador skusa ci rodrigez nema nahodou zly den :), vyskusa a ked zisti ze ne tak potom skusi zas v dalsej etape :)
02.09.2012 - 11:41:23
00
nepripadá mi to že skúša, pretože potom by neschytal stratu + rozdiel v bonifikácií
jednoducho bol Rodrigézko v závere lepší
02.09.2012 - 14:51:29
00
tak ale on nie je 'sprinter' ked mu rodrigez nastupi tak to nezachyti samozrejme a preto ma stale v zavere akoze stratu, aspon tak to vidim ja :)
02.09.2012 - 15:13:21
00
sak prave preto je vsetko ostatne nuda :), myslis ze by sa hnal dakto do predu keby neobli bonifikacie? ani nahodou, pekne by isiel v haku za superom a vyzeralo by to rovnako ako na tdf jazdil wigo...
Keď tomu nerozumieš, tak sa nedívaj. Keď sa dívaš, tak aspoň nepíš aby si nebol na smiech.

Málokto sa ženie dopredu pre bonifikácie. A najmenej záleží na bonifikáciách šprintérom. Ak o tom náhodou nevieš, tak vždy ide v prvom rade o peniaze, nielen v cyklistike ale aj v reálnom živote, v druhom o víťazstvo. Nielen za prvé miesto, ale ešte aj ten dvadsiaty v cieli dostane čosi do peňaženky. A to, že ho hodinu-dve niekoho ukazujú v TV, keď je v úniku, poteší zase sponzorov tímu.
02.09.2012 - 16:24:37
00
joko, casto citam tvoje nadradenecke vyjadrenia. je to tvoj sposob vyjadrovania, kym dodrziavas pravidla fora, tak na to mas plne pravo. ale vaz co pises, najma ak uz mas na to aj vek. tvoje vyjadrenie "Ak o tom náhodou nevieš, tak vždy ide v prvom rade o peniaze, nielen v cyklistike ale aj v reálnom živote" nie je pravdive. to len pre istotu, ak to citaju mladsie generacie, aby z nich neboli hned tak lahko degeneracie...
02.09.2012 - 17:54:09
00
no a dnes favoritom neslo o bonifikacie tak dosli pekne pokope a rodrigeza ani nenapadlo nastupit, bolo mu jedno ci dojde ako prvy z tej trojice abo ako posledny lebo aj tak mal rovnaky cas, takze stale si myslim ze len vdaka tym bonifikaciam to tam tak vrie
02.09.2012 - 17:58:43
00
este zrusit to dialkove ovladanie a len potom zacne cyklistika :), aj dnes sa nato dalo pozerat , kua ale im idu tie stupania jak mne zjazdy :D
02.09.2012 - 19:22:38
00
oni do tych kopcov neslapali ale doslova leteli
a to ste si na JOKA este nezvykli :D on tu vie vsetko,vsade bol,vsetko videl
02.09.2012 - 19:53:23
00
Joko - málokto sa ženie dopredu pre bonifikácie ? Každý vidí, že Rodriguez zbiera, kde sa len dá sekundu po sekunde na pistolera :lol: Ak to robí 20. v celkovom poradí, je to pre divákov nezaujímavé, ale keď to robia kvôli celkovému víťazstvu, robí to závod napínavým.
02.09.2012 - 23:01:52
00
joko, casto citam tvoje nadradenecke vyjadrenia. je to tvoj sposob vyjadrovania, kym dodrziavas pravidla fora, tak na to mas plne pravo. ale vaz co pises, najma ak uz mas na to aj vek. tvoje vyjadrenie "Ak o tom náhodou nevieš, tak vždy ide v prvom rade o peniaze, nielen v cyklistike ale aj v reálnom živote" nie je pravdive. to len pre istotu, ak to citaju mladsie generacie, aby z nich neboli hned tak lahko degeneracie...
A ty z čoho žiješ? Z lásky? A tvoja rodina? Z tvojej lásky? Alebo z peňazí?

A či nebodaj, keď ti teraz šéf povie, že sa nedarí a tak za august dostaneš len polovicu z toho, čo si zaslúžiš, tak mu poďakuješ s tým, že tebe by stačilo aj ešte menej?

A čo myslíš, prečo sa 200 cyklistov naháňa po kopcoch a rovinách Španielska (Talianska, Francúzska, ...). Preto, že sa im páči cyklistika? Alebo preto, že je to ich robota? Tak ako ja si dám ráno oblek a idem do roboty, tak ako mnoho iných si ráno oblieka montérky a idú do roboty, tak aj stovky profesionálnych cyklistov sa každé ráno obliekajú do cyklistického a idú do roboty - na tréning alebo preteky. Dostávajú za to zaplatené a ak sa im darí, tak okrem základného platu dostanú viac z navyhrávaných peňazí.

Neúspešné budovanie komunizmu sa u nás skončilo v roku 1989. Mne do hlavy vtĺkali, že v komunizme bude sveta žiť, peniaze nebudú a základné heslo bude "každý podľa svojich schopností, každému podľa jeho potrieb"... Táto éra sa však skončila s neúspechom a v súčasnosti tu zúri kapitalizmus. Aj s vyzdvihovaním úlohy peňazí.

No a našu mládež už viac degenerovať nejde, naše školstvo sa usilovne činí... Veď tí mladí v súčasnosti toho veľa zo škôl nevedia, stačí si pozrieť vzorku userov tohto fóra. Myslím tých, čo síce vedia, čo je počítač, ale ako sa ovláda klávesnica, to ich nezaujíma. Prípadne I a Y len tipujú. Doporučujem ti zúčastniť sa výberového konania na strane zamestnávateľa a možno zistíš, ako je to s mladšou generáciou.
02.09.2012 - 23:18:31
00

No a našu mládež už viac degenerovať nejde, naše školstvo sa usilovne činí... Veď tí mladí v súčasnosti toho veľa zo škôl nevedia, ...


To je už dávno známe. To hovorili už starí Gréci.
03.09.2012 - 09:32:30
00
no a jak to vidite dnes? :) nejde mi eurosport tak kukam len stream, ale tak uz by som to doprial albertovi dnes nech to vyjde ;) nak je sranda
03.09.2012 - 17:20:31
00
no tak nic, zase islo o sekundicky tak si tam rodrigez pred cielom pridal a bolo ;) klasika, to by uz musel mat fakt krizu aby vueltu prehral, alebo nejaku casovku bymohli zaradit nenapadne :D
03.09.2012 - 17:54:07
00
tu vidiet tie bonifikacie, keby nie su, purito nieje v cervenom...
03.09.2012 - 17:56:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up