Všetko sa mi sere. Túto sezónu sa mi praskla zadná stavba na Kellys Imagin vymenili mi ho za o 4 litre lepší Majestic, lebo nemali na sklade Imagin.Ale ten Majestic Sa mi zase po troch mesiacoch dosral ani neviem ako-dve 1 mm hlboké PRELIAČINY na spodnej trubke pri hl. zložení, žiadne škrabance.Už som aj rozmýšlal že som to spravil kolenom. ČO MÁM ROBIŤ ??? Už na tom jazdim asi 3 týždne a drží ale mam nervy na nový rám sa mi nechce šetriť. Počuli ste už o niečom podobnom ?
21.08.2005 - 23:22:00
00
a si si isty, ze tam tie preliaciny neboli od vyroby ???

kym ti ten ram drzi tak ho jazdi...ked zacne praskat alebo neviem co chod do Kellysu a obuchuj im ho o hlavu...
22.08.2005 - 01:26:51
00
tie mini preliaciny si urcite nespravil kolenom - to by si ich musel mat ocelove.
hlinik je na povrchu dost tuhy...
ja predpokladam,ze je to od vyroby (mozno prebrusenie casti trubky,alebo pocas prevozu ci montaze (drziak biku)

mal si si ram skontrolovat pri jeho kupovani-teraz je tazko urcit,kde sa stala chyba. v kazdom pripade chod do predajne a ukaz im to. pokial su to jasne jamky bez poskodenia laku-je to vyrobna chyba. vsetko ostatne sa dokazuje omnoho tazsie
23.08.2005 - 07:17:58
00
keyboard_arrow_up