myslim, ze postaci ak sa chlapec na to pozrie o rok o dva ;)

//tato tematika ma v poslednej dobe bavi viac ako DONY TOOBLAR :D
02.02.2012 - 20:40:09
00
drotar ty mas 50? :tmi:

myslim ze tato aktivita presne sedi ich veku, neviem preco vobec riesite 16 rocnych chlapcov, ich karticky a drigy. treba sa max. pousmiat, hlavne maju volnocasovu aktivitu. ale nie, treba im vynadat do fetakov, tak je to spravne.

Ano mam a nerobim s tym tajnosti :-) Uznavam, trosku som sa nechal unies,t ale tento chlapcek zije v oblakoch. Skusil som mu poradit, aby sa z neho nerehotalo pol Slovenska a on ma ide poucovat. Mam syna v jeho veku a chvalabohu je normalny. Takze Boysi zostup z oblakov a skus zit v realite, pretoze dnes ti to zivot vzhladom k tvojmu veku este odpust, no o par rokov to tak nemusi byt. A este raz, najprv vela vela citaj, studuj a az budes mat dostatok informacii a vedomosti, tak potom nieco zacni riesit a prezentovat na verejnosti. Howgh
02.02.2012 - 21:41:25
00
Chlapci pozeral som dve vaše videá a tomu Gazdovi by ste mohli kúpiť prilbu. Ak ju už vlastní nech si ju dáva na šišinu.
A moja manželka bola sklamaná, že ste zrušili pre verejnosť opekačku. Nahlásila účasť cez FB a keď som jej povedal, že ste to už stihli zrušiť bola veľmi sklamaná.
08.02.2012 - 10:49:58
00
Mne je tiež ľúto že to skončilo takto. Čo už...
12.02.2012 - 22:46:16
00
a nič teda nebude hej? lebo september už končí, ale tak či si to náhodou niekto nerozmyslel.. \o/
21.09.2012 - 11:50:01
00
keyboard_arrow_up