Ked ludia myslia len na seba tak potom to tak vyzera. Je ked idem vecer na hradzu behat, tak si dam aspon relexny pas na nohu a ked je uz poriadna tma po osmej, tak pre istotu aj blikacku z biku a celovku. Bol som prekvapeny kolko uplne neosvetlenych ludi a cyklistov sa v tme po hrazdi pohybuje. Naozaj nechapem tych cyklistov ako dokazu jazdit v totalnej tme a bez ziadneho osvetlenia...
27.09.2012 - 08:32:03
00
no ved isli na hradzu ze na hodinku a do 18tej su za vidna doma, potom sadli do bufetu dali zo 3 piva a ejha uz je 8 hodin a tak si povedia nevadi dame este jedno a ideme aj po tme :)

minule som dokonca stretol dakych sediet na kraji v trave ale tak ze nohy vycapene do cesty, zbadal som ich mozno ked som bol tak 5m od nich. fakt niekedy lutujem ze nie som na kamione bo s tym mysicku nespravim a ani neubrzdim... a ako pekne by sa to precistilo :)
27.09.2012 - 08:44:15
00
kedze dost casto bikujem za tmy (aj beham, ale beham iba v prirode, aj tak si davam reflexne - tam zas koli polovnikom, aby si ma nesplietli s vysokou :D ), tak viem, ze rovnako dolezite ako vidiet je byt videny! vlastne jazdim obvesany ako vianocny stromcek, ale nech, ved ide v prvom rade o moj krk
27.09.2012 - 08:49:42
00
mne sa celkom paci blikacka na prilbe, hlavne vecer po ceste je to lepsie ako dole na bajku bo ked jedno auto ta obide tak druhemu sa neobjavis jak prizrak odrazu pred nim ale vidi ta blikat uz ponad to prve
27.09.2012 - 09:01:07
00
za tmy pouzivam 3 blikacky, jednu mam na biku, jednu na tele a jednu http://dx.com/p/silicone-2-led-3-mode-red-light-bike-bicycle-light-red-2-piece-pack-127876 uchytenu v prilbe
kebyze sa castejsie pohybujem po meste, tak vazne uvazujem nad "vlajockou", dal som to detom na bicykle a celkom sa mi to pozdava
27.09.2012 - 09:17:31
00
Dnes rano som isiel autom a predbiehal som manika na horaku. Na lavej nohe reflexku a na batohu pripevnenu blikacku. Tu som si vsimol, az ked som ju intenzivne hladal, lebo sa mi nechcelo verit, ze by si niekto trufol ist v tme len s reflexkou na nohe.
Pouzivajte co najsilnejsie blikacky. Tie svatojanske musky co niektori mate, su vhodne akurat tak na parenie hmyzu.
27.09.2012 - 11:11:49
00
mozno dosli akurat baterky ;) bo zatial som nevidel velmi slabu blikacku, vsetky svietia dobre ked su dobrym smerom
27.09.2012 - 11:28:34
00
Petra včera odpoledne při tréninku srazilo auto, které mu nedalo přednost. Petr se probral v sanitce a po ošetření byl ponechán ve zlínské nemocnici 24 hodin na pozorování. Utrpěl jen těžký otřes mozku (nehodu si nepamatuje), odřeniny a naraženiny. Obešlo se to naštěstí bez zlomenin a tak účast na Havaji ohrožena není. Trénink bude muset ale pár dní počkat...

PETR VABROUSEK:vynikajuci ironman a triatlonista :(
27.09.2012 - 19:12:36
00
Nedanie prednosti, klasika... Žiaľ. Treba za to brať vodičák. Pokút sa nik nebojí, hlavne zbohatlíci.

Ozi, ako je to s ..ujom Žitným? Znovu jazdí rally 140 a viac km/h?
27.09.2012 - 21:30:56
00
podľa mňa oni (vodiči) nevedia odhadnúť rýchlosť týchto závoďákov, on dáva bežne časovku na IM 180 km s priemerkou nad 40, krátkodobe kľudne nad 50, v obci je to skoro ako auto, tiež by bolo dobre trocha viac túto vec riešiť v médiách, nielen tie stupídne RShow
- tým nechcem ospravedlňovať toho vodiča, čo ho zostrelil
28.09.2012 - 06:11:00
00
akoze nevedia odhadnut??? popri ceste su lampydomy hocico....takze podla toho sa da velmi lahko odhadnut ako rychlo ide ten cyklista ;-) to je problem v tom ze oni si myslia ze : kedze ja mam velke auto mne sa nic nestane a henten debil radsej spomali aby do mna nevpalil.....a mne je jedno ze on mal mat prednost lebo som vo velkom aute....bla bla bla... :-( takymto arogantnym debilom proste brat vodicak hned ako nejakeho cyklistu zotnu k zemi...
28.09.2012 - 06:45:56
00
vobec ta nemusi ohrozit arogantny debil, kludne to moze byt praobycajny vodic. akurat nema (alebo ma malo) skusenosti s cyklistami a vobec bike na nejakej ceste neocakava a ked ho stretne nevie ako sa ma spravat, casto si povie "ved to vyda..."
28.09.2012 - 08:30:47
00
to je chyba autoskoly....uz tam by mali ucit ze bajk je plnohodnotny clen dopravnej premavky :-)

napr. nikto zo spoluziakov sa neucil v autoskole ze ak je bajk z pravej strany auta pred alebo na urovni auta ked stoja na krozivatke...a auto chce odbocit do prava...a cyklista ist rovno tak cyklista ma vzdy prednost :-) a potom sa stavaju take veci ze musim nedobrovolne niekedy odbocit do centra mesta lebo debilko si mysli ze ma prednost :-(
28.09.2012 - 11:02:09
00
to nie je chyba autoskoly, to chyba vodica
a chodili tvoji spoluziaci na vsetky prednasky v autoskole? mam kamosov instruktorov, minule mi jeden spominal, ze z 30 ziakov chodi na prednasku tak 5, zvysok zaujimaju iba jazdy. on si tam odprednasa vsetko....
28.09.2012 - 11:19:18
00
Na takéto banality netreba prednášky, stačí zdravý rozum. To by potom mohli v škole učiť aj také veci, ako vystupujúci z dopravného prostriedku majú prednosť pred nastupujúcimi a podobne. Rovno využijem jeden obľúbený citát, vyjadruje totiž v podstate to isté, len inými slovami:

"Technologický pokrok" umožňuje sadnúť za volant aj úplným idiotom... a títo idioti ďalej generujú "dopyt po autách", v ktorých požadujú ešte viac "technologického pokroku", inými slovami, aby ich neohrozila na ceste ich vlastná sprostosť...
28.09.2012 - 11:24:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up