Slovenský pohár XCO 2012 skončil, Český pohár ma finále v Koutech 25.08.2012 a Středoevropský pohár má finále na Ostravském chacharovi v neděli 26.08.2012
Pro zájemce o horskou cyklistiku jsme připravili podzimní závody.

MTB sezona v Beskydech nekončí s koncem prázdnin.
Druhý víkend v září se koná na Bílé v Beskydech „Bílanský MTB víkend“.
V sobotu 08.09.2012 závod cross – country, který se jede jako úvodní závod seriálu Beskydy MTB XCO Series 2012.
www.mtbxco.com seriál 4 XCO závodů v Polsko – České spolupráci

v sobotu večer projekce Outdoorových filmů v areálu SKI Bílá

V neděli 09.09.2012 cy­klistický závod pro veřejnost s podporou Moravskoslezského kraje
„Pohár Beskydské magistrály“
http://www.msregion.cz/…/zavody.html
06.08.2012 - 10:58:46
00
Tak sezóna 2012 je po dnešku za nami. Ja osobne som mal veľmi vydarenú sezónu, veľa pretekov som vyhral, a podstate každý okrem troch som bol na bedni, takže reklama pre tým bola :-) Neriadím sa pravidlom, čo pretek, to bedňa, no samozrejme to poteší, o rok to pravidlom nebude, tak ako sa hovorí, to najlepšie na koniec, aj keď nie úplný. Keď si spätne uvedomím, že som chcel túto sezónu odjazdiť čo najlepšie, tak sa mi až nechce veriť. Za najväčší úspech považujem celkové tretie miesto na závere XCM, v Brezne, kde som došiel celkovo tretí. Trochu ma trápy, že v týme nemáme tréningovú podporu, (a čo som "natrénoval" až sa to dá tak povedať, keďže sa vozím a cez prázdniny som bike využíval ako "zarábadlo") myslím si, že som sa pomocou nich mohol na vyššie uvedených pretekoch umiestniť lepšie, možno až veľmi dobre, takto to je ako to je.
Músím poďakovať milsu-ovi, ža ochotu a vozenie na preteky, nevypýtal si, ani cent, dokonca presunul na mňa 3 štartovné, keďže sa zranil a nemoohol pretekať naozaj vďaka a veľký :clap: Ušetril mi veľa peňazí, a nemusel som otravovať oca, aj keď vraví, že preňho je to relax, no čo by pre syna nespravil, že... :-) O rok idem do mužov, popravde sa teším, bude to zmena, doteraz som sa umiestňovalo, teraz sa bude pretekať. Už mám nejaký plán, čo budem jazdiť, no zatiaľ je to v plienkach. Mal by som mať nový bike, oblečko, tretry a helmu. Tak uvidíme, čo o rok! :-)

Prílohy:

statistika.jpg
statistika.jpg 722.87 KiB thumb_up0thumb_down

06.10.2012 - 23:51:49
00
fuha pekne statistiky :)
07.10.2012 - 00:20:05
00
Na zaver maratonskej sezony skoncil Michal Lami, najlepsi slovensky MTB maratonec, na 25. mieste na Majstrovstvach sveta XCM vo FRA.Strata na vitaza cca 22 min. Jana Stevkova bola 18-ta a stratila na vitazku az 53 min.
07.10.2012 - 18:07:41
00
keyboard_arrow_up