V tom pripade je to OK.
Ale poprosim ta, ked chces upozornit na nedostatky, tak tu uved konkretne veci - model, nedostatok - porucha - chyba.
Ked mas osobne skusenosti, nebude to pre teba problem a druhym tym dost pomôzes.
Zatial si napisal len 1x ohnuty uchyt brzdy (co sa CTM tyka), ale je rozdiel, ci sa takato chyba objavila na Axone alebo na Caliber 3.
Taketo veci sa stavaju aj renomovanym znackam (vid môj link hore z bike fora),ale samozrejme je rozdiel, ci je takychto chybnych bikov 10 alebo 1 !
Za vsetkych dakujem.
09.10.2012 - 08:11:53
00
MilanM už kašli na to, nechce sa mi opakovať, v mojom úplne prvom príspevku som uviedol dôvod prečo nie CTM. Napísal som toto: načo mi je dobrá výbava keď to nemá dobrú geometriu a ani pevnosť rámu?
Veď pre mňa za mňa si nakúpte aj olprany je mi to jedno.
Howk!
09.10.2012 - 12:51:04
00
"nemá dobrú geometriu a ani pevnosť rámu"
to je nepriestrelný argument, blahoželám. Keby tak rozpíšeš v čom je tá geometria nejako všeobecne zlá že nikomu nemôže sadnúť, tie testy "pevnosti" oproti bicyklom v podobnej cene by boli tiež zaujímavé...
09.10.2012 - 12:55:36
00
nemá dobrú geometriu a ani pevnosť rámu?
tak to by aj mňa zaujímalo ako si na toto prišiel
09.10.2012 - 13:03:40
00
MilanM už kašli na to, nechce sa mi opakovať, v mojom úplne prvom príspevku som uviedol dôvod prečo nie CTM. Napísal som toto: načo mi je dobrá výbava keď to nemá dobrú geometriu a ani pevnosť rámu?
Veď pre mňa za mňa si nakúpte aj olprany je mi to jedno.
Howk!

Nehnevaj sa na mna, ale tvoje argumenty su typu JPP.
A mas pravdu - uz kaslem na to, nema to vyznam...
09.10.2012 - 13:24:02
00
tak po predĺženom víkende mimo pc som opäť tu, nemal som možnosť nejako bližšie poštudovať fórum, takže som v zásade na tom istom bode. definitívne áno u mňa nemá ešte žiadna značka ani žiadny model. no zvážil som možnosť vyskúšania, našiel som predajňu tu v BB, majú tento model http://www.bikeshop.sk/katalog/action/productdetail/oc/2623.xhtml myslím v OK cene. je to niečo riešiteľné? cena je fajn? komponenty? či v tej cene radšej ten Radon/Canyon? Totiž v kamennej predajni tu na SK by mi to viac vyhovovalo čo sa možností splácania týka, resp. vybavenia nákupu na splátky. Díks chlapci
09.10.2012 - 16:03:54
00
biznismen ked vyberes, tak daj vediet, tiez zvazujem vymenit meridku znicenu, mozno ked objedname 2 radony tak daju zlavu, napr. ten druhy zdarma :D a som z BB, tak mozme aj zabehnut potom :)


jasné, poriešim niečo a môžme vybehnúť, vždy rád spoznám nových ľudí, aspoň mi poukazuješ nejaké fajn trasy... ;)
09.10.2012 - 16:05:42
00
ešte drobnosť, písali ste mi tu o ráme 29", trošku sa toho obávam, nebude to ťažšie ovládateľné, v horšom teréne, hlavne v lese, v zákrutách. alebo je to práve na moju výšku vhodné?
09.10.2012 - 16:09:32
00
Na tom cannondale vymeniť plášte za nejaké schopné a bude to fajn bicykel, aj keď niektoré komponenty sú slabé.
Na tvoju výšku by bol v pohode aj 29", záleží čo jazdíš a či vieš oceniť výhody väčších kolies a či nebudú vadiť nevýhody (hlavne je slabá ponuka v tejto cene).
09.10.2012 - 16:13:34
00
Na tom cannondale vymeniť plášte za nejaké schopné a bude to fajn bicykel, aj keď niektoré komponenty sú slabé.
Na tvoju výšku by bol v pohode aj 29", záleží čo jazdíš a či vieš oceniť výhody väčších kolies a či nebudú vadiť nevýhody (hlavne je slabá ponuka v tejto cene).


hm, takže ešte pokukám, ja len informatívne, nech sa mám od čoho odraziť.
09.10.2012 - 16:24:59
00
tak tento http://www.trekbikesbb.sk/horske-mtb-bicykle/trek-elite-8.5-2013/ je lepsi ako ten cannondale?
09.10.2012 - 16:52:26
00
Záleží od ceny za akú ho môžeš mať.
09.10.2012 - 16:55:45
00
"nemá dobrú geometriu a ani pevnosť rámu"
to je nepriestrelný argument, blahoželám. Keby tak rozpíšeš v čom je tá geometria nejako všeobecne zlá že nikomu nemôže sadnúť, tie testy "pevnosti" oproti bicyklom v podobnej cene by boli tiež zaujímavé...


Ospravedlňujem sa z celého srdca ... Nabudúce kým zverejním môj názor napíšem diplomovku na danú tému, aby bolo pár ľudí na tomto fóre spokojných!
09.10.2012 - 22:47:22
00

+- to isté (tuším, že ešte aj záruku na rám majú obidva doživotnú), kľudne si vyber podľa toho, ktorý sa Ti viac páči. Na obidvoch sú asi najslabšie kolesá, inak slušné bicykle.
10.10.2012 - 03:48:43
00
teraz som pozrel na jednu stránku, trošku poklikal a zapáčili sa mi CUBE, škoda veľká, že sa v nich neorientujem, ktorý by ste mi z nich do tých povedzme 1200 max. odporučili vzhľadom na všetky komponenty a hmotnosť? veľmi pekne ďakujem. začínam byť z toho celkom pekne domotaný :)
10.10.2012 - 09:09:02
00
keyboard_arrow_up