hehe necakane otvorenie dveri poznam s filmou :-D nechcel by som to zazit na vlastnej kozi :lol:
02.10.2012 - 18:08:11
00
Reakcie cyklistu na otvorenie dveri su len dve, bud dupnut na brzdy a zastat tesne pred dverami alebo len dvihnut predne koleso. :D
02.10.2012 - 21:18:50
00
este je tretia....skrikne: čo do pič.....a uz leti ponad dvere ako superman :-D :-D
02.10.2012 - 22:40:52
00
no ja poznam zo skusenosti(nie mojich) len jednu , ***** si koleno o roh dveri tak ze zamdlies a ked sa preberies budes plakat ako male decko , taka je to bolest vazeni ......
03.10.2012 - 07:38:03
00
Ja ten cesťák asi fakt predám. Dnes ďalší keketus, čo predbieha bez toho aby sa čo i len kúsok vyhol vľavo. Náves s drevom. A po 500 m musel stáť na červenú. Hajzel ale dostal zelenú kým som sa mal možnosť priblížiť aspoň mu vypustiť koleso na návese alebo hodiť šuter do kabíny, alebo ešte lepšie do hlavy. *****. Znovu som sa narodil. V týchto chvíľach by mi vôbec nevadila ropná kríza. Ľudský idiotizmus na Slovensku prekonáva hranice.
17.10.2012 - 18:42:30
00
no toto co spominas je u nas uplne bezne predbiehanie (ak sa ofuknutie cyklistu da nazvat) to iba vynimocne niekto hodi aj blinker ale to su asi novacikovia z autoskoly :), bohuzial z toho mi narastlo oko na zadku lebo inak by som uz asi nezil :D
17.10.2012 - 19:32:16
00
bohuzial z toho mi narastlo oko na zadku lebo inak by som uz asi nezil :D

toto teda nieje tema moc na smiech ale nad tymto sa neda :rofl: :rofl: :rofl:
17.10.2012 - 20:11:14
00
Asi túto tému prestanem čítať :D , pretože čím viac ju čítam, tým viac vo mne rastie agresivita voči šoférom :@ . Dnes si jeden spomenul že si musí ostriekať sklá pravé vo chvíli keď prechádzal okolo mňa. Stalo sa to asi 30 metrov pred križovatkou, na ktorej musel zastať......a ja som predpokladal že bude otáčať doprava, tak som to struhol doprava krížom cez časť parku ( God Bless MTB :y: 8) ), aby som sa zasa objavil pred ním a nejako ho "pozdravil". No nestalo sa, neotáčal doprava, ale išiel rovno.

Cyklisti sa v týchto chladnejších dňoch z ciest úplne vytratili, za poslendý mesiac som fakt stretol možno 8 kusov a to je hrozne málo, tak šoféri akosi zasa zabúdajú že aj my jazdíme po cestách.
17.10.2012 - 20:43:55
00
jasne ze MTB je lepsi, ale ked uz idete na cestak, treba mat zo sebou v kosiku aspon jeden molotovov koktail - to staci hodit na ciel a potom pre istotu radsej otocit bajk :)
17.10.2012 - 20:56:03
00
nedaj boh ked si pomylis flase , poletis jak motorka potom :D
17.10.2012 - 23:15:20
00
Vcera som sa vracal z lesa, prechadzal som popod Vojensku nemocnicu okolo 18:30 a cez svetelnu krizovatku prechadzal rovno na SAV na zelenu. Prve auto odbocujuce vlavo mi nedalo prednost a druhe do mna vrazilo celne. Teraz lezim na Kramarach a pravdepodobne mi budu operovat plece, takze je po sezone. To auto, co ma zrazilo, uslo, ostal som lezat uprostred krizovatky v bezvedomi.
18.10.2012 - 06:03:14
00
mňa zasa včera na ceste Zemné - Nové Zámky v ľavotočivej zákrute oprotiidúce na plnej čiare predbiehajúce veľké čierne SUV prinútilo výjsť na krajnicu v kameňami; len-len, že som neľahol, ešte aj mi zatrúbil ten magor, arogancia veľkej časti vodičov u nás je skrátka nekonečná a treba s tým počítať
18.10.2012 - 06:12:45
00
Nadavky, emocie ani vyplakavanie tu na fore su absolutne neucinne.Jasne - o skusenosti sa treba podelit a ked ta zrazi alebo zrani mas ine starosti.Ale ked ta iba ohrozi a si bez fyzickej ujmy - ako som sam odskusal - najucinnejsie je postupne sa naucit zachovat si chladnu hlavu,predvidat situaciu, maximalne koncentrovat pozornost - zapamatat si SPZ alebo aspon typ a farbu auta a hned volat policajtov.Aj ked auto zastavia aj o par dedin dalej, ste vo vyhode(sofer vacsinou nie je na konfrontaciu pripraveny)Mozete aspon tomu hajzlovi pozriet do oci, strati cas, mozno dostane pokutu(slaba nadej-nie su svedkovia, tvrdenie proti tvrdeniu) a nabuduce si mozno rozmysli(netvrdim, ze ho osvieti a bude sa kajat) ci si bude komplikovat zivot.
Ani o policajtoch si samozrejme iluzie nerobim, ale ja mam dobru skusenost a velky frajer v plechovke co mi vybehol do protismeru, bol zrazu vyplaseny jak zajac, len mumlal o tom,ze nevidel, nepocul a dokonca sa mi ospravedlnil.
Este doplnim, ze na akcie typu Molotovov kokteil, odbijanie spatnych zrkadiel, pastne suboje a podobne silacke vykony ja osobne guraz nemam a radsej obetujem svoj cas na vyssie uvedene riesenie aj ked sa to neda vzdy a nervy mam tiez len jedny.
18.10.2012 - 11:17:24
00
uz vidim ako to budu policajti riesit, ked im budem volat ..
18.10.2012 - 11:34:24
00
janosik ano, ale tohoto som sa mohol dotknúť. Ani som nemusel vystrieť ruku!!!! A to nešiel len o 5 km/h rýchlejšie!!! Stačilo sa vyhnúť 20-25 cm kvôli kanálu a už tu nenapíšem ani čiarku!

AJA6389, ľuďom dnes chýba zodpovednosť a ohľaduplnosť voči ostatným. "Ja, ja, ja, jenom já!!!" (Olympik)

Dnes nezodpovednosť a bezohľadnosť je až príliš veľká. Ak niekoho prichytia ak niekoho sejme, tak potom vyplakáva, že je živiteľ rodiny, že nemôže prísť o vodičák a podobné sračky. Nielen v škole (som dopravák a mali sme aj predmet ktorý pojednával o príčinách a vyšetrovaní dopr. nehôd), ale aj na jednotlivých vodických, ktoré som absolvoval ma učili o zodpovednosti za volantom, že cesty nie sú pretekárska dráha a vodiči vozidiel sú len JEDNÝMI z účastníkov cestnej premávky...

Na pištoľ treba mať zbroják ak projektil prekročí určitú energiu. Ak chceš trafiť terč, musíš vedieť princíp streľby, aby si trafil. Nieje to tak jednoduché ako v akčných filmoch. Tí čo už strieľali či už ako vojaci základnej služby alebo športoví strelci vedia čo to je. Auto má oveľa väčšiu energiu a aby si niekoho s ním trafil nieje žiaden problém vďaka jeho rozmerom a pri tom naň zbroják netreba. A tresty sú úplne smiešne!!!
18.10.2012 - 11:47:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up