Mne je jedno nejake lahke povozenicko dlho som nebol na bajku tak sa nechcem dorazit :) Rozmyslal som na inovcom a do kalnice ale je mi to jedno :)
18.10.2012 - 14:06:59
00
to je moc skoro o 12tej nemozem. otazka je, co spravime v sobotu? mozem hned od rana a na cely den, tak nieco napiste

Peter78: minulu sobotu som sa zlakol dazda a nepridal som sa k vam. uz taku chybu nespravim. poobede som si bachal hlavu, ze ja blbec preco som nesiel s vami

teraz to idem omrknut na kamenne vrata ci je blato alebo nie
18.10.2012 - 15:25:37
00
ja som dbnes tak na rychlo vybehol Teplice-TN-Luckys-Klepac-Teplice. Od Lucok pomerne mokro a obcas aj kaluze, ale nastastie to nebolo az take strasne :)
18.10.2012 - 16:43:09
00
to je moc skoro o 12tej nemozem. otazka je, co spravime v sobotu? mozem hned od rana a na cely den, tak nieco napiste

Peter78: minulu sobotu som sa zlakol dazda a nepridal som sa k vam. uz taku chybu nespravim. poobede som si bachal hlavu, ze ja blbec preco som nesiel s vami

teraz to idem omrknut na kamenne vrata ci je blato alebo nie

škoda, že si nebol, bolo super a okolo 15,00 aj viditeľnosť sa vylepšila, takže paráda :-) v nedeľu vtedy predpovedali super počasie a bolo to naopak-úplne zlé, takže netreba slepo veriť predpovediam :-)
18.10.2012 - 19:25:38
00
V sobotu planujem nejaky fajnovy vylet, co by ste skor odporucili?

Alternativa 1: Z TN ist smer Dubnica, Kolacin a odtial ako ide Dubnicak cez Kamenne do Omsenia, potom klasika na Baske a Homolku a potom uz len zjazd do Poruby a cez Omsenie do TT (na oblatku) a z Teplic po cervenej cez Opatovu do TN.

Alternativa 2: Z TN ist cez Mnichovu na Inovec, na chate sa obcerstvit, potom na vysielac a po hrebeni az na Bezovec. Potom podla chuti a vydrze ist este cez Tematin dolu do Luky alebo to z Bezovca spustit po asfaltke do Modrovky a potom asfalt az do TN :(

Ak ste niekto boli dnes alebo zajtra pojdete do tychto lokalit, dajte mi info, ci je blata moc alebo je v poho zjazdne, diky.
18.10.2012 - 19:36:37
00
hmm ja mti môžem len závideť pán cyklista :) hned by som sa pridal kristušát aj s robotou...!
18.10.2012 - 19:44:59
00
mne to bolo Ado jasne, ked si mal volno minuly vikend, tak tento musis makat :/ , jak naschval...ale tak co uz...ja sa snazim teraz dohnat, co som cez leto nestihol, minuly tyzden Kykula, teraz dufam konecne Baske a Homolka alebo Inovec a hrebenovka 8-)
18.10.2012 - 19:47:34
00
Peter78: vedel som ze nebude prsat ale ja neznasam blato a mokro a den predtym prsalo tak som sa zlakol

dnes som si uzil :tmi: ze preskumam teren, naslepo som siel na Tlstu horu. tam som zabludil lebo som tam nikdy nebol. prisla tma, ja v lese este 18:20 bez svetla a v tej tme sa zjavil predomnou velky Jelen :tmi: ja som asi aj plakal. uz som chcel volat policajtov ze som sa stratil v lese ale neviem ako by ma nasli... takmer po tme som siel ako Sumacher, blato prsaklo do tvare bolo mi jedno. inak zistil som, ze blato mi uz po tejto skusenosti nevadi :-) otrasny zazitok fakt, uz nikdy viac nejdem do lesa kde to nepoznam..

spolu 53 km. Kamenne vrata suche

Prílohy:

Snímka.JPG
Snímka.JPG 122.31 KiB thumb_up0thumb_down

18.10.2012 - 19:51:55
00
V sobotu planujem nejaky fajnovy vylet, co by ste skor odporucili?

Alternativa 2: Z TN ist cez Mnichovu na Inovec, na chate sa obcerstvit, potom na vysielac a po hrebeni az na Bezovec. Potom podla chuti a vydrze ist este cez Tematin dolu do Luky alebo to z Bezovca spustit po asfaltke do Modrovky a potom asfalt az do TN :(

Ak ste niekto boli dnes alebo zajtra pojdete do tychto lokalit, dajte mi info, ci je blata moc alebo je v poho zjazdne, diky.


kamenne vrata a baske uz poznam naspamät, ale ak by si siel hrebenovku na Inovec tak chcem ist s tebou!!!
18.10.2012 - 19:56:05
00
"pavlína" ty si tento rok nebol tuším so mnou do tej Kálnice...homôlku sme dali,tak byť tebou idem cez ten inovec,to bolo pekná trasa :) tak nech víde počko,zabikuj aj za mňa 8)
18.10.2012 - 20:00:15
00
Jasne Ado, pocasie ma byt na jednicku, polojasno, slaby vietor a kedze v piatok bude tiez pekne uz by aj dost sucho malo byt :) , kazdopadne to musim premysliet..

Divo: ak by som siel, dam info..inak stacilo by ist uplne s prehladom okolo 10tej z TN, nie?

Btw ak by mal chut sa este niekto pridat, piste..
18.10.2012 - 20:19:19
00
dnes paradny den. ja a swordik sme presli cely Inovec hrebenovku po cervenej az na Bezovec, tam kratka pauza na polievku a odtial po modrej na hrad Tematín a dolu na cestu. od Lúk az domov asfalt ale nevadi, dali sme svizne tempo. az na tie patalie s defektami, ja by som nato nemal nervy ale Palo mal :-) to bolo super. spolu 120 km
21.10.2012 - 01:27:15
00
v TN skapal pes? zajtra rano idem na bike ale musim byt doma do 13tej. tak vyrazam uz okolo 8mej. chce sa niekto pridat?

inak davam info, stratil niekto malu kapsicku s nahradnou dusou? ak ano, moze si ju u mna vyzdvihnut (zobral som ju radsej ja, lebo ju chcem vratit ako by to zobral niekto iny a nevratil :-)
22.10.2012 - 22:30:00
00
je ta dusa na cestak a 2 zelene nastroje na prezutie? :) musim pozret, ci mam kapsicku stale tam, kde ma byt :D
23.10.2012 - 07:55:19
00
nie, to som nasiel v lese v nedelu na kamennych vratach :-) fuu vonku je otrasne, cakam kym sa troska hmla rozplynie. tak o pol desiatej vyrazam

EDIT: vyrazil som po desiatej, po modrej celkom dost blata ale na brezine chodnicky suche. na kyselke som nevedel kadial, musel som sa vratit a po ceste ku chate. taka rychlovecka pred robotou. 55 km za 2,30

chcem sa spytat, na tejto mapke tie dve zelene su zjazdne pre bike? este som tadial nesiel, nabuduce ich chcem preskumat.

a stvrtok rano opet vyrazam do terenu. kto chce sa moze pridat

Prílohy:

23.20.12.jpg
23.20.12.jpg 589.99 KiB thumb_up0thumb_down

23.10.2012 - 08:55:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up