Ahojte,

Dufam, ze mi tu niekdo poradi.

Zijem v Kanade a v septembri budem niekolko tyzdnov na Slovensku.

Manzelka je sice kanadanka, ale na Slovensku uz bola 4 krat a velmi sa jej u nas (u Vas) paci. Tento rok by sme chceli vziat nase biky (Titus MotoLite) a trochu spoznat Slovensko na dvoch kolesach.

Planujem, ze stravime 4 dni na chate v Myte pod Dumbierom. Mohol by mi niekdo poradit kvalitne trasy v okoly Myta alebo inde na Slovensku kde sa by sme mohly vidiet krasu Slovenska, mozno nejake zrucaniny...

Moja otazka je vlastne, keby ste mali len 4 dni na biking na Slovensku, kde by ste jazdily?

Dakujem!
29.04.2007 - 15:34:27
00
ja keby som si mohol vybrat tak asi vsade kde su hori a podobne tomu xixi aj ked sa to za 4 dni neda zvladnut tak nieco by som si vybral s narodnych parkov treba si pozriet net a vybrat si podla fotiek kde by ste sli a co by ste chceli vydiet to je asi najlepsi napad lebo na nete sa uz da urobit skoro vsetko
29.04.2007 - 17:12:07
00
moje srdce bije Orava a Liptov...
29.04.2007 - 21:18:57
00
... tak nieco by som si vybral s narodnych parkov treba si pozriet net ...


Len aby ta to nevyslo prilis draho.
29.04.2007 - 21:54:36
00
myslim, ze kazdy clovek ma rad trosku iny typ krajiny. niekto by siel do tatier, niekto na vychod, atd.

mne osobne sa velmi paci (a je mi dost blizka) oblast ZM-ZC.
29.04.2007 - 22:20:47
00
Za 4 dni sa na biku nedá spoznať ani okolie Mýta, nie to ešte Slovensko. Mýto je v horách a tak aj 4 najmenej náročné trasy vyžadujú určitú kondíciu. Toto okolie mám komplet schodené aj zjazdené, tak ak chceš napíš bližšiu špecifikáciu, niečo vyberieme.
30.04.2007 - 14:01:14
00
myslim, ze kazdy clovek ma rad trosku iny typ krajiny. niekto by siel do tatier, niekto na vychod, atd.

mne osobne sa velmi paci (a je mi dost blizka) oblast ZM-ZC.


noo presne tak sme potom na rovnakej vlne niekde potom mozme skocit aj spolu
30.04.2007 - 17:18:09
00
4 dni je pomerne kratka doba na to aby tvoja polovicka spoznala nejaky konkretny kus krajiny. Ak by som bol v tvojej situacii asi by som to riesil sposobom ze 4 dni stravim na jednom mieste z ktoreho budem vyrazat na svoje trasy alebo by som si vytipoval 4 rozne lokality do ktorych by som sa chcel pozriet. Ak by som si mal vybrat urcite by som chcel vidiet oblast Malej Fatry, Zapadnych Tatier alebo Tatier celkovo Slovensky raj. Tazko si davat ale aj tak nejake plany pretoze 4 dni su pomerne malo. Pripadne si skus pozriet v tejto rubrike fotky z vyjazdov alebo mtb trasach nejake fotky cyklo tras mozno ta cosi napadne. Alebo ak sem budete chodit pravidelne pozri na mapu Slovenska a povedz tak tuto dovolenku preskumame tuto oblast na nete zozenies urcite fotky lokality a moznost ubytovani.
01.05.2007 - 23:59:54
00
moje srdce bije Orava a Liptov...

mna to tiez ucarovalo liptov a orava asi naj na bajk....
cez leto sadam na vlak berem bajk a idem tam vzdy na tyzden a jazdiiim..
08.05.2007 - 00:45:00
00
ja len dufam ze tento rok sa nieco podari... skvely cas som mal aj v sulovskych vrchoch v okoli Zubaku a Ruzomberok je vposlednej dobe destinacia cislo jedna kedze tam mam kde byvat... Jazdili ste niekto udajne najdlhsiu XC vysokohorsku magistralu z cadce do makova? myslim za na cyklomape je znacena cervenou
08.05.2007 - 04:41:36
00
ja len dufam ze tento rok sa nieco podari... skvely cas som mal aj v sulovskych vrchoch v okoli Zubaku a Ruzomberok je vposlednej dobe destinacia cislo jedna kedze tam mam kde byvat... Jazdili ste niekto udajne najdlhsiu XC vysokohorsku magistralu z cadce do makova? myslim za na cyklomape je znacena cervenou

Neviem co mas na mysli, ale mne sa najviac na Kysuciach pacil usek Skalite (Zwardon) na Velku Racu - idu tam 2 tur. znacky znacky vedla seba. Treba ist po polskej znacke (tusim cervena).
Nieco dalsie som popisal aj tu:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=11444
08.05.2007 - 20:59:07
00
keyboard_arrow_up