miso2012: aky box? ja pisem o boxeri,nie boxe,ale tu na fore som si uz zvykol :D
a ten kickboxerik bol fetuldo,kazdy ho dobre poznal
tak na tuto temu jedine si spravit zbrojak typ A
22.10.2012 - 16:55:05
00
Zbrojak ti tak pomoze do basy. Chcel som ho robit, dva mesiace som sa ucil vsetko mozne o zbraniach, strelive, zakony a aj realne udalosti a tam som skoncil. Prachy na zbrojak som dal radsej do bajku a kupil si plynovku. Kopa ludi, ktori sa len branili svojou legalnou zbranou skoncilo v base. Pridu dvaja, ty si sam a je po strelbe. Bez svedkov a to poriadnych, nie stara mrdka spoza okna alebo ozraty kamos si v prdeli.
22.10.2012 - 18:12:57
00
Zbrojak ti tak pomoze do basy. Chcel som ho robit, dva mesiace som sa ucil vsetko mozne o zbraniach, strelive, zakony a aj realne udalosti a tam som skoncil. Prachy na zbrojak som dal radsej do bajku a kupil si plynovku. Kopa ludi, ktori sa len branili svojou legalnou zbranou skoncilo v base. Pridu dvaja, ty si sam a je po strelbe. Bez svedkov a to poriadnych, nie stara mrdka spoza okna alebo ozraty kamos si v prdeli.
chcel by som vidiet,kto by na teba realne zautocil,kebyze vytiahnes zbran,to by musel byt psychopat jedine :D :D
22.10.2012 - 18:22:43
00
Drogy a alk robia svoje. Takisto ak niekto stoji proti tebe s nozom a ty sa odvazis vytasit tak psychika moze spravit svoje a strielas. Jeden takto nedavno vysiel z basy. V sebaobrane bohuzial zasiahol tipka az 5 krat a to na sude nemoze obstat. Musi to byt nehorazne vypeta situacia, ktoru my tu spoza PC proste objektivne nezhodnotime. Preto nam ostava sa riadit jedine udalostami, ktore sa uz stali a nebolo ich malo. :)
22.10.2012 - 18:26:44
00
del


Naposledy upravil miso2012 dňa 27.08.2013 - 19:54:11, celkovo upravené 1 krát.

25.10.2012 - 21:45:03
00
miso2012: hehe :D nikdy nezabudnem na treningu karatakov,ked tam trener zadrel,ze najrychlejsi bezci boli nejaky smahnuti z j.ameriky: ze bezia stylom zajaca,zacal tam behat ako taky ***** a my sme sa na nom len ostatni rehotali :D :D
25.10.2012 - 23:10:17
00
a ten kickboxerik bol fetuldo,kazdy ho dobre poznal


Ak nahodou narazas na incident z Dvornikov, tak by som volil slova na tvojom mieste. Ziskal si v niecom titul majstra sveta? Kolko mladych ludi a deti si priviedol k sportu? Trosku sa skus zamysliet pred tym, nez nieco napises. I ked tu si uz ludia na tvoje pozoruhodne vyjadrenia pomaly zacinaju zvykat.
26.10.2012 - 00:05:08
00
Ak nahodou narazas na incident z Dvornikov, tak by som volil slova na tvojom mieste. Ziskal si v niecom titul majstra sveta? Kolko mladych ludi a deti si priviedol k sportu? Trosku sa skus zamysliet pred tym, nez nieco napises. I ked tu si uz ludia na tvoje pozoruhodne vyjadrenia pomaly zacinaju zvykat.
spravil si mu test krvi?tak mlc,lebo to bol sypac jak tito nasi cyklisti,alebo si taky naivny,ze si myslis,ze takyto chlapci su cisti? :D velmi rychle by som Ta vyviedol z omylu
26.10.2012 - 00:39:30
00
Ale pokiaľ je človek proti feťákovi alebo ožranovi, tak si môže strieľať koľko chce a nepomôže mu to, pokiaľ ho netrafí do hlavy alebo životu dôležitých orgánov.


No zalezi ci strielas 9mm alebo podobnymi "funny" calibrami alebo niecim co ma aj zastavovaci ucinotk. napriklad .45 a podobne
26.10.2012 - 16:17:43
00
Kto sa viac zaujima o tuto problematiku Zastavujuceho ucinku tak nech si trosku pocita.

http://www.valka.cz/clanek_10576.html

U nas je velmi nedomyslena jedna vec. A to je zakaz expanzneho streliva. Jednak ma velky zastavovaci ucinok a za druhe nieje tak nebezpecne pre nezucastnene osoby. Po naraze na pevnu prekazku sa drti a prakticky neodraza. Celoplastova strela pokial nenarazi na kost, tak clovekom preleti jak maslom a zabija dalej.
26.10.2012 - 16:20:55
00
Alebo si pozrie napriklad Lock 'n' load 04 epizodu kde testuju rozne kalibre pri strelbe na balisticky gel. (cca 21 minuta vo filme)

youtube.com/watch?v=ZWp0z7w6XQI&t=



napriklad test .45ACP strely:

youtube.com/watch?v=IetLk5qS88w&t=



/edit: rovno videa som pridal


Naposledy upravil Skyneo13 dňa 26.10.2012 - 16:42:07, celkovo upravené 1 krát.

26.10.2012 - 16:37:36
00
Takisto sledujem aj tieto testy striel. Na tomto kanali to vedia http://www.youtube.com/user/tnoutdoors9?feature=watch
26.10.2012 - 16:41:11
00
Ten z Lock N' Load hral vo Full metal jacket 87'. Je stale rovnaky :D
28.10.2012 - 08:29:07
00
Zbrojak ti tak pomoze do basy. Chcel som ho robit, dva mesiace som sa ucil vsetko mozne o zbraniach, strelive, zakony a aj realne udalosti a tam som skoncil. Prachy na zbrojak som dal radsej do bajku a kupil si plynovku. Kopa ludi, ktori sa len branili svojou legalnou zbranou skoncilo v base. Pridu dvaja, ty si sam a je po strelbe. Bez svedkov a to poriadnych, nie stara mrdka spoza okna alebo ozraty kamos si v prdeli.


Asi tak. Ja som si ho spravil, no realne vyuzitie na obranu vidim iba keby sa mi do domu niekto vlamal a ohrozoval ( som rozpraval so sudcom ze v takych pripadoch je niekedy lepsie zlodeja sundat jednou ranou aby neprezil a nesvedcil na sude....) alebo proti psovi. Ked to ma clovek pri sebe je ako jednou nohou v base.
28.10.2012 - 11:20:09
00
spravil si mu test krvi?tak mlc,lebo to bol sypac jak tito nasi cyklisti,alebo si taky naivny,ze si myslis,ze takyto chlapci su cisti? :D velmi rychle by som Ta vyviedol z omylu


Nemyslim, ze su cisti, ale ty si ho nazval fetakom. Z toho vyplyva, ze podla teba doping = fet. Nehovoriac o tom,ze ked tvrdis, ze sypal, tak by si mal mavat testom krvi ty. Tvojou logikou by som mohol povedat, ze ty si sypac a fetak a kym mi neukazes krvny test, tak mam pravdu ja...

A aj keby sypal, nic to nemeni na jeho zasluhach. Ale to ti asi nikdy nedojde...
28.10.2012 - 13:33:01
00
keyboard_arrow_up