Ahojte. Mam nasledujuci problem. Mam hore uvedeny bike a tlmic je v normalnej pozicii zasunuty. Ked ho vsak nafukam podla tabulky a navodu vysunie sa cca o 2-3 cm + ked si na neho sadnem dalsie 2 cm (to by malo byt v poriadku - SAG), co je spolu 5 cm. Lenze to uz mam polovicu tlmicu vysunutu a teda ho nevyuzivam cely a druha neprijemna vec je ze mam nizsie o 5 cm pedale a zachytavam ich o kamene, pripadne v zakrute o asfalt...Ked ho vypustim potom sa zasunie. Otazka je ci je to takto v poriadku, resp. co robim zle, alebo ci je chyba v tlmici alebo co dalej. Som len uzivatel, v tlmicoch sa zatial nevyznam ;)
Pripajam foto - mojho vysunuteho tlmica a druhe foto z netu - asi spravne vyzerajuci.
Vdaka za kazdu radu

Prílohy:

Komentár súboru: foto ineho bajku
mc40b.JPG
mc40b.JPG 108.22 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: foto vysunuteho tlmica
DSC_0426_small.jpg
DSC_0426_small.jpg 545.15 KiB thumb_up0thumb_down

31.10.2012 - 18:58:10
00
Krupica. Musel som napisat sem na forum, inac by som na to neprisiel. Myslel som (ako aj niekto kto to fukal predomnou) ze zlto oramovana tabulka na tlmici je pre komoru co ma zlty pasik a cierno oramovana komora pre ciernu komoru. Az teraz som si vsimol malicke - a + nad tabulkou a je to presne naopak!
31.10.2012 - 19:51:47
00
ano presne tak. inak, ja som si vsimol, ze ked obe komory nafukam spravnym tlakom na moju hmotnost, tak aj tak to mam vysunute. az ked jemne vypustim minusovu komoru, tak sa to cele schova dnu.
ale to asi len preto, lebo moj 5-rocny tlmic ide cely do prdele a potreboval by repas; ty to mas snad novsie
01.11.2012 - 17:52:42
00
keyboard_arrow_up