mam si podla vas kupit na xc aj prilbu ? ale sa takto opitam nosite aj vi prilbu alebo nie? diky za vase rady!!!
26.08.2005 - 15:34:39
00
Ak pod pojmom xc myslis vozit sa na kopcekoch v parku tak ne ale ak si uz niejaky zabehnuty biker tak ty prilbu doporucujem!!!! nebolo by ty prijemne sa v 30km/h zdrb** a nadrb** keckou na niejaky suter alebo daco podobne!!! ak si z blavy tak bez do XX-su a tam sa pre teba urcite nieco najde
26.08.2005 - 15:38:09
00
Ak si myslíš, že máš tvrdý črep, tak nemusíš. ( V tomto prípade sa nevymykáš reprezentačnej vzorke typického slováka ). Ak sa však máš čo i len trochu rád tak bez prilby nevyrazíš vôbec z domu. Toť nedávno na horalovi som videl čo dokáže dobrá prilba po solídnej rane. Bola síce na tri kusy ale okrem prekusnutej peri na tvári tvár celkom v pohode. Už to ostatné bolo na vrtuľník.
Chcem týmto pozdraviť pani asi zo Žiliny ktorá túto story absolvovala.
Takže ešte raz bez prilby ani ranu.
26.08.2005 - 16:16:40
00
ja jazdim len xc a malo toho urcite nie je a tiez som bol dlho zastanca toho ze naco ale teraz bez nej nevidem ani ked idem na biku len na postu. a ak jazdis casto v lese tak nad nou rychlo rozmyslaj lebo prebrzdis len raz, alebo ti niekto resp nieco vybehne a tralala. a zle sa stane velmi rychlo. nahoda je hajzel a zijes len raz.
26.08.2005 - 19:07:33
00
nejde len o ochranu pri nasupovani do stromu/skaly/bajkera (aj ked hlavne ide o to, pravda).

uz X krat som v lese hlavou chytil haluze trciace do cesty a prilba ich pomohla odrazit, lebo predsalen je to dost neprijemne, alebo minimalne ked vybehnem z husteho lesa na cistinku tak vyuzijem silt proti slnku paliacemu do oci...

podla mna nejde len o bezpecnost ale aj o komfort. prilbu na hlave uz nevnimam, skor ked idem bez nej tak sa citim nesvoj :)
26.08.2005 - 22:24:55
00
tiez si chcem kupit prilbu (som z BB, tu by som ju nadalej nepouzival, ale ak chcem mat bike v BA) a tu naozaj netreba setrit, nech ma co najviac otvorov kvoli vetraniu, hygiene a pocitu pohodlia, aspon tych 20 otvorov je dobre... cize takych 1500 Sk na to treba "obetovat"
27.08.2005 - 18:26:07
00
kym som jazdil bez prilby, ani raz som poriadne nepadol. Ked som si ju kupil, hodil som v zjazde taku drzku rovno na hlavu, ze prilba normalne praskla. bez nej auz ani krok.
30.08.2005 - 08:30:52
00
keyboard_arrow_up