nie necakaj....mne to vychadza az na taku 13-stu...takze prajem prijemny vyjazd bez debilov na cestach ;-)
25.11.2012 - 10:57:02
00
Inak vie niekto poradiť ako najrýchlejšie na operáciu v štátnej ( Kramáre ?

Mal si mať problémy pred 5-6 rokmi... To boli vytvorené cesty, však aj mňa tam krájali. A napriek tomu, že boli vytvorené cesty, čakal som na termín od augusta do októbra. Lenže už som 4 roky preč zo zdravotníctva a ten, čo mi to vybavoval, ma potom aj vyhodil z roboty... Takže cesta zarúbaná.
Pustíme reč na túto tému v stredu
25.11.2012 - 18:45:47
00
misopetrovic - jazda na cestaku je nieco uplne ine nez na fulle, ale to si uz asi pri svojej prvej jazde zistil vsak :)
ty mas nevyhodu v tom ze byvas tak odruky daleko od dunajskej hradze, mne napriklad vobec nie je jasne, jak sa z pezinku dostanes k dunaju. Racianska je rozbita jak reseto a nebezpecna, este ked na tom ani nevies jazdit. ten dunaj spominam kvoli tomu, lebo to je vychodzi bod smerom do gabcikova, madarska, rakuska....
takze budem sa za teba modlit, aby si sa vyhybal neprijemnostiam ;)

edit: este jedna dolezita vec - ak si budes chciet vyskusat pezinsku babu, tak mozno by si si to mal radsej rozmysliet a odlozit ten napad az na buduce leto, ked uz budes mat nejake jazdy na silnicke za sebou. ak tam fakt ale pojdes este tento rok, tak v zjazde radsi brzdi viac ako menej. drzim palec
27.11.2012 - 00:59:50
00
iron.hide: na cestaku mam najazdenych uz asi 4000 km ;-) toto je len novy cestak...nahrada za stary otcov na ktorom som jazdil aj ked mi bol maly ram 56 teraz mam 61...ale tak iny som nemal...tak som jazdil na tom co bolo....

na babu som minule prazdniny jazdil kazdy den.... maximalka dole babou ktoru som dosiahol bola nieco tesne cez 78 km/h ....ono tie zakruty sa len zdaju byt take ostre...ale v skutocnosti sa daju prejst sviznou 50-tkou (za sucha) :-) :-)

a aj z Pezinku sa da ist si pekne pojazdit....v pohode povrch je popod karpaty smerom do smolenic...to sme isli minule leto s kamaratom...pezinok-cerveny kamen-potom dalej cez vsetky tie dediny do smolenic....odtial dalej na trnavu a naspet domov....cim dalej od BA a blizsie k trnave tym lepsie cesty :-D

co sa tyka jazdy po nebezpecnych cestach....vodicom nedavam moznost ma obiehat nejako natesno...cele leto som chodil na brigadu cez ciernu vodu a vajnory...o 14:00 tam a o 22:00 naspet domov.... zistil som ze ked idem skoro v strede svojho pruhu...uz ma nemozu ignorovat....a ked sa aj tak rozhodnu ma ignorovat a chcu ma obehnut natesno...tak mam dost priestoru im uhnut... :-)

jedna vec ma ale prekvapila...kupodivu najcastejsi vytrubovaci a nadavaci boli stary paprdovia 55-viac rokov.....naopak mlady chalani alebo partie v autach boli velmi priatelske....niektory dokonca aj povzbudzovalli ked ma obiehali :-)
27.11.2012 - 01:38:27
00
aha tak potom je vsetko ok :) ja som myslel ze si v tom uplny novacik.
som to pisal z pohladu mna ako novacika, co ma tento rok len 1500km na silnicke, aj to len na rovine v rakusku a gabcikove :D
27.11.2012 - 01:52:21
00
sak uz sa chapeme :-) prvy krat v zivote som jazdil na cestaku ked som mal cca. 12 rokov v okoli stiavnice...pocuvadlianske jazero-stiavnicke bane stiavnica....to bola skoro kazdodenna cesta(rodinny vylet) po cely tyzden co sme tam boli...tatino vtedy celi tyzden jazdil na mojom pevnom ''mtb'' olpran spider....a ja som sa radoval ako to na tych uzuckych plastoch lahko ide :-D potom dlho nic....a az minule prazdniny ked mi ukradli horak...a chut jazdil bola stale tak nudzove riesenie bolo jazdit sice na malom ...ale hlavne ze bol aspon nejaky...... :-) a zhodou nahod zase v stiavnici....skoro cely jul....a potom cely august som uz jazdil v pk po okoli so zakoncenim vzdy vystupom na babu a naslednym zjazdom...
27.11.2012 - 02:15:11
00
.....naopak mlady chalani alebo partie v autach boli velmi priatelske....niektory dokonca aj povzbudzovalli ked ma obiehali :-)


stalo sa mi to neraz pri vyslape na PK babu :)
Osobne si myslim, ze si skor robia srandu ako povzbudzuju ;)
27.11.2012 - 07:02:17
00
Keď som toto leto išiel s kamošom z Tatranskej Štrby na Štrbské Pleso tým 8 km stúpaním, tiež nás povzbudzovali a pokrikovali "Peťo Sagan", pritom svoj Liquigasovi komplet s trikolórou som oblečený nemal. :lol:
No a pokiaľ si robia nejakú primitívnu srandu, tak väčšinou formou nejakých nadávok, alebo zbytočným vytrubovaním.
27.11.2012 - 08:14:25
00
Moja stvrta jazda na cestaku bola v Taliansku, v jeden den Mortirolo a Passo Gavia, tam sa clovek nauci na tom raz-dva :lol:
27.11.2012 - 09:57:44
00
Joli to si mi pripomenul ako som tento rok isiel aj ja v Tatrach na vypozicanom malom trekkovom bicykli a pri odbocke od Smokovca na Strbske pleso som stretol manika na na cestnom tak som do toho slapol a na tom useku cca 1.5 km som mu dal dve minuty.. ked vysiel hore tak kukal ako puk .... : )
27.11.2012 - 10:10:42
00
stalo sa mi to neraz pri vyslape na PK babu :)
Osobne si myslim, ze si skor robia srandu ako povzbudzuju ;)


tak aj ked si robia srandu....ja to beriem pozitivne...ked sa vykloni z okna s usmevom na tvari a krici nieco ako pridaj....pod predbehni nas....hore to uz nieje daleko....aj keby to oni mysleli ako srandu tak pre mna je to stale taka pozitivna sranda.....narozdiel od toho ked to auto ide kilometer od krajnice...tak ho obehnem z prava...a debil ma takmer uplne zblokuje a este na mna aj nahuci ze co ja kkt robim.... :-(
27.11.2012 - 12:58:36
00
kupodivu najcastejsi vytrubovaci a nadavaci boli stary paprdovia 55-viac rokov.


To je krízou stredného veku alebo stareckou pubertou. Deti sú dospelé, rozpad manželstva, nevery, rozvody, tak im z toho zadrbáva. Nie všetci sú takí. Ale títo problémoví boli magori aj za mlada, a v staršom veku sa to výraznejšie prejavuje.

Inak obdivujem všetkých čo jazdia cestu. Ja by som na to nervy nemal. :D
27.11.2012 - 13:58:24
00
heh tak ja tiez niekedy mam uz take nervy ked dojdem domov ze najradsej by som uz na cestu nikdy nevysiel...ale paci sa mi ta rychlost...ktora je ovela vyssia a uplne ina..ako rychla jazda na mtb....proste aj cestak ma nieco do seba....:-)
27.11.2012 - 14:22:16
00
Ja som si dal v sobotu 80km okruh, severna hradza, Samorin, Bernolakovo, Pezinok a domov. Tesni vodici boli niekde pred Tomasovom (rozbita cesta), jedno Seicento s privesnym vozikom :-) a jednoznacne najhorsi vodici boli medzi Bernolakovom a Chorvatskym Grobom. Za kruhacom sa okolo mna prerutil Mercedes G asi 120 km/h, dalsie auto ma predbiehalo na mostiku cez dialnicu...
27.11.2012 - 16:21:58
00
Ja som dnes bol v Gabcikove. Krasne pocasie vyslo a malo ludi na hradzi :D
27.11.2012 - 16:25:01
00
keyboard_arrow_up