Nosite na bike slnecne okuliare?
Ano vzdy, ci je slnecno a ci zamracene. 74% [ 815 ]
Ano, ale iba ked je vonku slnecno. 11% [ 120 ]
Podla nalady, nepovazujem to za nevyhnutnost. 7% [ 79 ]
Nie, okuliare nenosim. 8% [ 92 ]
Celkový počet hlasov : 1106
ja nosim sportove Julbo Fever. nie su sice na bike, ale v pohode. kupil som ich minuly rok, pred tym som ľš rokov okuliare nenosil, ale tak som si na ne zvykol, ze ked vonku co i len trochu svieti slnko, tak uz bez nich nevychadzam von. a sedia mi fajne. len ja mam matne cierne.

www.tema-sport.ru
12.05.2007 - 22:50:13
00
pred tyzdnom moje brejlicky padli za obet a spadli dole zrazom namiesto mna(verne az do konca...) a vcera sa mi podarilo zohnat celkom fajne za celkom prijatelnu cenu.Inac na brylach pozeram ako mi sedia,ci sa nehybu,ci niesu moc tmave skla,ako cez ne vidno a ci niesu nalepene na face,koli zahmlievaniu,to mi najviac vadi... 8) agu KATAYAMA BLUE-ORANGE + biele a zlte skla
http://www.agu.com/en/?pag=22&prod=567#

Prílohy:

bryle01.jpg
bryle01.jpg 69.4 KiB thumb_up0thumb_down

12.05.2007 - 23:07:27
00
aaaaaa, skoro by som bol zabudol. este mam tieto :)
risko.zuzo.sk

a nasiel som aj fotku tych ciernych julbo :) ako busta posluzila moja gebula.
risko.zuzo.sk
12.05.2007 - 23:17:41
00
ja nosim relaxy a tiez som s nimi spokojny. stali sice nieco okolo 600 ale maju zrkadlovy odraz. tie mam na slnecne dni. ked je zamracene alebo vecer tak mam zlte kontrastaky z lidla za nieco vyse stovky. a k tomu priliehaniu a roseniu sa - ked som v pohybe tak nemam problemy s tym ze by sa mi zarosili - ved to chladi ten vietor. zarosia sa tak maximalne ked v zime davam nejake stupania alebo ked mam cez tvar sal a vydychnem nosom a setko to ide na skla akurat
12.05.2007 - 23:49:16
00
Kúpiť dobré a pekné športové okuliare nieje problém, horšie je kúpiť dobré a pekné športové okuliare s klipom pre dioptrické sklíčka :cry:
13.05.2007 - 08:39:51
00
S okuliarmi ti nikto neporadi. Chodit, skusat a hladat take co sadnu. Prave pred casm som odstavil okuliare pod korymi som mal neustale prievan a zapalene oci - nepasovali ku ksichtu. Dalsia podmienka je aby to malo vymenne skla - ked je pod mrakom mam radsej zlte. No a samozrejme by som nebral niekde na blsaku alebo u poulicneho predavaca, aspon dufam, ze v cykloobchode uz ten UV filter je ozajstny.

PS K tomu aby to pasovalo na ksicht: V Rusku zaviedli poulicny automat na holenie. Uzasnuti reporteri sa pytali providera, ze ako to funguje, ved ludia nemaju rovnake oblicaje? " Z pociatku nie. " znela odpoved.
13.05.2007 - 09:05:56
00
no, viem, vymenne sklicka su fakt dobry napad, takze ked som konecne po mesiaci nasiel jedny za dobru cenu co mi sedia, tak musim hladat zase ine, co budu mat navyse vymenne sklicka ;)
diky moc chlapci pomohli ste mi :wink:
13.05.2007 - 09:32:27
00
no, viem, vymenne sklicka su fakt dobry napad, takze ked som konecne po mesiaci nasiel jedny za dobru cenu co mi sedia, tak musim hladat zase ine, co budu mat navyse vymenne sklicka ;)
diky moc chlapci pomohli ste mi :wink:


V Kosiciach som nakoniec kupoval BBB vo Vitezovom dvore. Zatial viac nez spokojnost.
13.05.2007 - 10:35:57
00
K tym sklickam. Ako sa vam jazdi so zltymi? Mal som modre a strasne skreslovali. V hore to bolo o hubu.
13.05.2007 - 12:33:44
00
K tym sklickam. Ako sa vam jazdi so zltymi? Mal som modre a strasne skreslovali. V hore to bolo o hubu.


Ja mam oranzove a ako som uz pisal vyborne zlepsuju kontrast.
Najlepsie je to v lese medzi stromami ked sa strieda svetlo a tien.

btw.
Pouzivam ich aj v aute aby som nezrazil nejakeho bikera. :wink:
13.05.2007 - 12:51:20
00
K tym sklickam. Ako sa vam jazdi so zltymi? Mal som modre a strasne skreslovali. V hore to bolo o hubu.
je to super.vsetko vidis.hlavne v tieni a ked je pod mrakom.ale ja ich nosim vzdy, lebo ine nemam :oops:
13.05.2007 - 12:54:55
00
tak sa poozeram po BBB znacke s vymenitelnimi sklami, ked tu znacku chvalia. Len neviem kde v mojom okoli je moznost vyskusat. Ak by som si predsa nezvykol na zlte, budem nosit cire skla.
13.05.2007 - 16:00:31
00
Zdar Patrik. Takže som sa ti pozrel po tých BBB okuliaroch. Tu je link na BBB brýle, http://www.skprofibike.sk/index.php?docID=100&menu=1&product=Okuliare&d=BBB si tam môžeš vybrať aké chceš. A tu ti pripájam aj link na predajcu, http://www.skprofibike.sk/index.php?docID=3 dokonca je tam aj Partizánske, takže máš to pri ruke. Veľa šťastia pri vyberaní...
13.05.2007 - 16:23:52
00
charlie: dik za link. Pojdem pozriet, ale pochybujem, ze ich tam budu mat vystavene na odskusanie.
13.05.2007 - 16:56:28
00
charlie: dik za link. Pojdem pozriet, ale pochybujem, ze ich tam budu mat vystavene na odskusanie.


sa mi zda ze zopar okuliarov tam Peto ma...ale ci su vsetky od BBB neviem...
13.05.2007 - 17:23:10
00
keyboard_arrow_up