to kde zijeme ... mi nehovor ze sa kradnu biky tak ze ta skopne z neho v lese. nepozerate moc vela americkych filmov ???
30.06.2005 - 15:21:55
00
no sorry kamo ale inak fakt to tak funguje.. preto sa neoplati jazdit sam... ja som nastastie este cely... ale zbrane su fakt nahovno a zbytocne... jedine sniper rifla lebo kym sa zozbierate bude daleko :D
30.06.2005 - 16:57:23
00
Ja si myslim ze tiez zbrane su nahovno. Sak ked mam kupim si nejaky shitny bike a nikto mi ho nezobere aj ked ho dam do stredu cesty :) a tie psy su nahovno. ale ked je to nieco male staci 30cm bunnyhop a ked je to nejake Hov*** tak rodsaj sa schovam nekde. sak co by ste vy urobili keby vas nahanal pomaly Metrovy bulldog. Sak tolko ani na skokanskom nevyskocim :) !!!
13.07.2005 - 11:03:01
00
no bud to rozdupes poriadne lebo pes nevytiahne 55 ako ja :D, len si treba zhodnotit ci mas dost priestoru predsebou..
popripade postav medze seba a psa koleso a ked je moc zly tak mu bajkom jednu slahni... nech sa namna sloboda zvierat nehneva ale radsej kolesom do psa ako psie zuby na riti alebo v litku :D
13.07.2005 - 19:15:45
00
no ja som stretol na lesne ceste v 15 az 20% stupani(daj tam 40km:) nabuchaneho rotwailera a bol presne ako vsetky vazby agresivny jak diva svina. keby som sa nevedel spavit neviditelny neviem ci by dnes nejazdil na mojom biku on. kua jedna nemecka:)
14.07.2005 - 00:26:33
00
no tak v kopcoch plati kolesom cez papulu...
ja som minule vyplasil male diviakovi ale nastastie len namna zazeral skaredo... ale aj tak kopec nekopec 2-6 a uz to jelo... ale checkoval som si ci nejde, aj ked pri nom by asi koleso tolko nevydrzalo :) tam by asi skor nekam na strom :D
14.07.2005 - 10:27:54
00
No, ja si myslim ze zbrane na biku su blbost.
1. Kto by ma chcel skopnut z bajku, toho vidim ak som niekde v terene
2. Ak by ma skopol, tak sa len tak nepreberiem
3. Mna aj tak nikto nechyti :-)
29.08.2005 - 22:10:29
00
a nie je nic lepsie ako nosit kaser alebo nejaku inu kravinu vo vacku na drese a potom sa niekde vyrubat a vytetovat si ju na chrbat resp zarazit az do ladvin.
30.08.2005 - 09:48:14
00
noooo, co ja viem zbrane.... mozno mam iba stastie ale jazdim na biku uz nejaky ten rok a ked som v KE tak jazdievam aj okolo Lunika IX aj na terase cez ten lesik nad tym ciganskym getom, kde sa to romale len tak hemzi a zatial si ani jeden nic nedovolil...ba doknca ked sme boli v Slovenskom raji tak sme sa zastavili aj v Letanovskom mlyne ...ved by aj skusil nejaky pocerny kuceravy siahnut na moj bike hned by som mu otlacil svoje kufre do hlavy a pocitil by zubky mojej pily :)) a romale by sa razom stal SPD compatible :))
30.08.2005 - 21:13:32
00
zasadne nosim MP5 alebo skorpika ale uz ma nikto nechce ozbijat, tak sa s tym aspon lahsie predbiehaju bajkeri ;)

panecku zbrane na bike?? no uznavam, ze asi mate bajky drahe jak prasa, hoci ani ja by som neskakal meter padesat keby mi ho potiahli, ale nosit zbran to ee. sice kudlu nosim vzdy, ale bezpecne ulozenu v batohu takze kym by som ju vyhrabal tak ojojojooj uz ziadne harakiri nespravim :) vy tie zbrane co pisete mate stale pripravene v rukach???

co mam kamaratov tak zatial ziadnemu neslohli bike ani nijak neublizili. no vlastne jednemu, ale ten nadrbany zaspal na namesti a bicykel nechal len tak vedla seba takze sa neni comu divit.
31.08.2005 - 09:16:07
00
keyboard_arrow_up