... Tak trochu banujem, ze som nesiel do Vectora (otazka, ci by som ho vobec zohnal), ale cim dalej nad nim uvazujem. Po kolko ich zohanas?

To zavisi od sikovnosti (napr. eBay). Source Vector sa uz nevyraba, nahradil ho Vector Race, stejne cargo, stejny system odvetrania, iny dizajn. Povodny Vector sa moze sem-tam zjavit vo vypredaji. Tie dva boli lacnejsie, ako bol moj :cry: . Ako vravim, aky si sikovny...
14.05.2007 - 23:35:24
00
Ak ho maju na ebay za dobru cenu, tak o nieco sa pokusim.
14.05.2007 - 23:50:53
00
mám vak od scotu a ten je dokonalé odvetraný. na chrbte je vypoklí a chrbta sa dotýka len sieťkou. takže sa s ním potim len toľko, koľko by som sa potil aj bez neho
15.05.2007 - 01:56:57
00
Ty peterq vyzerá že by to mohlo byť dobré,díky za návod.Už len zohnať ten FOREX a idem na to. :wink:
15.05.2007 - 10:12:18
00
ja prave rozmyslam nad niecim tensim,nech to nieje az tak na ukor obsahu :roll: popozeram po dielni v praci...
15.05.2007 - 10:43:03
00
ja prave rozmyslam nad niecim tensim,nech to nieje az tak na ukor obsahu :roll: popozeram po dielni v praci...

Na ukor carga to nie je preto, ze vystuz ma 2 alebo 5mm, ale preto, ze nedovoli vaku "nafuknut sa" smerom na chrbat, co predstavuje objem mozno aj viac ako 1l. Tensim materialom nic neziskas, len stratis tuhost vyplne, ktora je zakladom uspechu.
15.05.2007 - 11:44:13
00
a ukor carga to nie je preto, ze vystuz ma 2 alebo 5mm, ale preto, ze nedovoli vaku "nafuknut sa" smerom na chrbat, co predstavuje objem mozno aj viac ako 1l. Tensim materialom nic neziskas, len stratis tuhost vyplne, ktora je zakladom uspechu.

ja viem ako to myslis,vzdy to bude na ukor carga,ale rozmyslam nad cimsi ako by som to...menej robustnejsim.napadlo ma,ze do vakov sa bezne pouzivaju hlinikove pasy na spavnenie chrbtovej casti a je to aj trochu viac flexibilne nez plastova doska :roll:
15.05.2007 - 11:55:18
00
Pouzivaju sa, samozrejme, je to dobre riesenie, len tie pasy musia byt niekde ukotvene. Ak to "nieco" pre ukotvenie vymyslis, tak to bude OK. Volne pasy vela neriesia.
15.05.2007 - 12:05:15
00
Source Vector majú v žilinskom Hudy športe - cena cca 3 litriky. 8) dokonca je aj v dvoch farebných kombináciách :shock:
15.05.2007 - 19:53:50
00
Zdravim, Planujem kupit daky batoh s vodnym vakom a celkom sa mi zapacil tento Kellys. Chcem nieco taketo aby som tam narval ultrazoom fotak v brasni a este daku svacinu a bundu a hlavne nemam prachy na nieco drahe. Zatial planujem k tomu kupit Kellys vodny vak za 260Sk, neskor mozno do toho kupim lepsi od Camelbagu napriklad. Mate skusenosti s tymto batohom alebo vseobecne s Kellys batohmi? Hlavne o sa tyka odvetrania a pohodlia. Pripadne poradte nieco podobne v priblizne rovnakej cenovej hladine. Ale je fakt ze tento sa mi strasne paci. Dik.

@katko: Bol som v Hudy asi pred tyzdnom a ten Source som si tam nevsimol. Ukazoval mi tam nejake 3 ruksaky a to bolo vsetko co mali a boli podstatne lacnejsie ako Source.

Este k tej vyrobe vystuhy: Pytal som sa dnes kamarata co robil s reklamami, pouzivali ten material ale nejako inak to nazval. No napadla ho ina vec. Ze by sa dal pouzit aj polykarbonat. Kto nevie co myslim je to to co sa pouziva napriklad na stresne okna myslim alebo na bocne okna na zateplenie balkovnov. Taka priesvitna 2 vtsvtova tabula s takymi priehradkami. V jednom smere je to celkom pruzne-to by sa prisposobilo zahnutiu chrbatu a v druhom smere to drzi pevne-to by zabranilo vydutiu vaku. Zatial je to len taka teoria ale mohlo by to fungovat. A zevraj je to este o dost lahsie oproti tomu Forexu.
24.05.2007 - 20:19:24
00
celu temu som necital ( :oops: ), ale dam vam jeden link na hydrapaky (pokial tu uz je, tak sorry):
http://obchod.yannicksport.sk/57/246/do ... rapak.html [ten shop je "vraj" (neporovnaval som) dost lacny..]
24.05.2007 - 21:23:10
00
Este k tej vyrobe vystuhy: Pytal som sa dnes kamarata co robil s reklamami, pouzivali ten material ale nejako inak to nazval. No napadla ho ina vec. Ze by sa dal pouzit aj polykarbonat. Kto nevie co myslim je to to co sa pouziva napriklad na stresne okna myslim alebo na bocne okna na zateplenie balkovnov. Taka priesvitna 2 vtsvtova tabula s takymi priehradkami. V jednom smere je to celkom pruzne-to by sa prisposobilo zahnutiu chrbatu a v druhom smere to drzi pevne-to by zabranilo vydutiu vaku. Zatial je to len taka teoria ale mohlo by to fungovat. A zevraj je to este o dost lahsie oproti tomu Forexu.

Komorkovy ("vostinovy") polykarbonat po opracovani bude mat velmi ostre hrany (tenke steny, nie je plny), takze bude obtiazne ho zasunut (moj nazor). Suhlasim s tym, ze je lahsi. Treba skusit.
Forex je obchodny nazov peneneho PVC (platna je v celej hrubke homogenne tuha), mozno existuju aj ine vyrobky. Vo vyrobe reklam pouzivaju aj biely sendvicovy material s makkym jadrom, ale tiez sa obavam, ci bude vhodny (kvoli opracovatelnosti a tvarovaniu - nehomegenny a makky).
25.05.2007 - 09:24:58
00
No hrany by sa riesili obrusenim a potom oblepenim paskou alebo rozrezanou buzirkou.

Inak nikto skusenosti s tym Kellysom? Asi dnes alebo zajtra ak bude na predajni tak ho berem.
25.05.2007 - 10:27:50
00
celu temu som necital ( :oops: ), ale dam vam jeden link na hydrapaky (pokial tu uz je, tak sorry):
http://obchod.yannicksport.sk/57/246/do ... rapak.html [ten shop je "vraj" (neporovnaval som) dost lacny..]

ten obchod zrejme nefunguje, chcel som si od ních pred pol rokom objednal rezervoar. ešte vždy mi nedošiel :roll:
27.05.2007 - 02:29:11
00
celu temu som necital ( :oops: ), ale dam vam jeden link na hydrapaky (pokial tu uz je, tak sorry):
http://obchod.yannicksport.sk/57/246/do ... rapak.html [ten shop je "vraj" (neporovnaval som) dost lacny..]

ten obchod zrejme nefunguje, chcel som si od ních pred pol rokom objednal rezervoar. ešte vždy mi nedošiel :roll:
ja som si stamade objednal tretry...prisli nacas, akurat prisli ine ako som si objednal...ale tie co prisli boli lepsie nez tie co som objednaval, teda som to uz neriesil :)
27.05.2007 - 08:22:04
00
keyboard_arrow_up