mali ste volat policiu hned
31.12.2012 - 00:53:06
00
Vidím, že je to tu samý geroj, čo by sa len bil...

Podľa mňa to vyriešili správne, ja by som naňho ani nekričal aby skľudnil hormón a podobné veci, takýchto ľudí to zvyčajne ešte viac rozzúri. (Ak by mu Mišo neodpovedal, tak by podľa mňa ani ten obušok netasil)
Väčšinou stačí pokračovať v jazde a dotyčného "ignorovať", zvyčajne si potrebuje len zanadávať a potom ho to prejde. Netreba to zbytočne hrotiť.

Bitka je až posledná možnosť.
31.12.2012 - 08:16:11
00
Presne tak, ja sa tiez snazim konfliktom vyhybat, popripade uplne ignorovat. Ked ma vsak nahodou niekto skoro zrazil, tak som nanho aspon nahucal a ponadaval (odfotil, zapisal SPZ), ale ak sa nieco zomelie, volim radsej ustup, kedze mudrejsi ustupi. Som predsa atlet a nie bitkar.
31.12.2012 - 08:45:50
00
Mal dostat nakladacku, mobil rozobrat, baterku si nechat a kluce od auta zahodit o 100m dalej


Tak toto ma pobavilo. Poďme teda na to: dajme tomu, že prijmete túto "výzvu" a idete sa biť. Chlapík vyzerá, že s tým nemá problém a je pripravený tiež. Je teda jasné, že najmenej jeden, ale zrejme viacerí zo štyroch cyklistov dostanú poriadnu ranu tvrdou drevenou bejzbolovou pálkou, možno do ksichtu, možno do hlavy, možno do kľúčnej kosti či direkt šťuchanec do brucha. Filini, ideš? Budeš to ty, kto schytá tú prvú ranu, aby mu potom ostatní traja mohli dať tú "nakladačku"? Alebo hrdinský počkáš, kým sa niektorý tvoj iný spolujazdec hrdinsky obetuje a schytá tú prvú ranu? Napíš, ako si predstavuješ, že by mali dať štyria cyklisti "nakladačku" odhodlanému chlapíkovi s bejzbolovou pálkou tak, aby pritom niektorý/í z nich nepotreboval/i ošetrenie? Rád sa nechám poučiť.

Ach jaj, niekedy je lepšie mlčať, že...
31.12.2012 - 08:59:16
00
ale mlcat je prave to najhorsie , ked nas idu byt treba kricat !! a to myslim vazne to povacsine tych curkov odozenie a ked nie treba okamzite oznamit ze sa nam niekto vyhraza a volat hliadku , na bitku nie je pripraveny asi nik teda okrem 90+ jazdcov ale do tych by si ten chudak asi nevyskocil, viem to z vlastnych skusenosti ze ked nemas nad 180cm a 90+kg kazdy si rad stuchne ....
31.12.2012 - 09:03:36
00
Sorry, to "mlčať" som myslel na Filiniho, že niekedy je lepšie nepísať nepremyslené príspevky do fóra... :-)
31.12.2012 - 09:16:16
00
ina, janosik, máš recht. Mám 198 cm a hodne veľa cez 100 kilo a na moje šťastie sa mi v podstate každú takúto podobnú situáciu podarilo vyriešiť "krikom" - stiahnuť brucho, vypnúť prsia, spraviť dva kroky a zahulákať hlasno hrubým hlasom "trápi ťa niečo?" a väčšina maníkov sa ukľudnila ... ale zase bejzbolka je bejzbolka :-)
31.12.2012 - 09:20:36
00
Premyslene, dobre premyslene... bavili sme sa o tlstom chlapikovi s obuskom
Ak by na neho skocili nemal by sancu. Zahanat by sa nestihol. Len to skusal ... a bohuzial mu to vyslo. Ako pisal Andrej25, nabuduce to skusi na niekoho kto pojde sam :/
31.12.2012 - 09:24:14
00
ehm on vazil sam podla mna viac ako traja z nas dokopy....ja mam 192cm. 67kg chalani su sice mensi a trochu tazsi ale viac ako 85kg asi nema ani jeden....takze moc odstrasujuco sme postavami urcite nevyzerali....

za druhe keby si ho videl ako sa zahana tym obuskom ked sme ho obiehali.....mozme byt radi ze bol taky tlsty a nestihol spravit ten krok navyse lebo ak by stihol tak minimalne dvoch trafi fo ksichtu a ideme k zemi...

a ako som uz pisal problemi mat nechcem takze bitka je blbost....a este jedna vec....ano poniektory bite kazdeho hulvata na ceste a potom bude mienka o cyklistoch ze su to nevychovane hovada co vkuse niekoho mlatia .....
31.12.2012 - 09:41:41
00
problem by mi ani nerobila ta palica, ale skor by som sa bal co potom. Najma ak by to bol nejaky mafko na ciernom bavoraku, alebo staci aj psychos co sa nevie ovladat. Takito debili mozu mat zbran a ked aj nie, skoci do auta a zramuje ta aj s bajkom. Na druhej strane, ked mu nikto nic nepovie tak urcite nabuduce bude ohrozovat niekoho ineho. Mal som moznost vidiet .o.otov co zastavili a hodili cyklistu do jarku len preto, ze im zavadzal na ceste.
Je to na zvazenie. Osobne si myslim, ze je lepsie sa ozvat a branit si svoje prava, len treba ratat, ze to nemusi byt bez nasledkov.
31.12.2012 - 09:49:31
00
sak toto zda sa mi ze to bol touareg v ciernej farbe zo seneckou znackou... a co ak by naozaj vytiahol zbran?

to ze nasadne do auta a bude nas otravovat to je druha vec uz som to raz zazil v grinave blondina za volantom a vedla nej asi jej frajer a normalne ma vytlacila z cesty este ze som bol na fulle a stihol skocit na obrubnik...zastala vystupila a chcela ma nahanat ja som pokracoval dalej a zase to iste...takze preto takychto magorov nevytacam este viac lebo ak by nasadol do auta a dobehol nas na tej ceste co spaja ciernu vodu so seneckou cestou taka bocna cesticka pomedzi polia tam by nas sundal a nikto by to ani nevidel kedze tadial moc aut nechodi......

ano ozvat sa je dobre....ale tiez treba najskor usudit ci si ten doticny z toho prihovoru aj nieco zoberie alebo nie...lebo tento bol totalne nepricetny a myslim ze nech by sme mu povedali hocico bol by ako hluchy a len by ho to este viac nakoplo.... :-(
31.12.2012 - 10:03:10
00
Dva krat som sa dostal do situacie ked to uz bolo vyhrotene na bitku. V oboch pripadoch zabralo robit krik a zaroven vytiahnut mobil. Super praskol do koni odfrcal. Ani raz som nemusel vytacat.
31.12.2012 - 10:19:49
00
jedna vec je, za ak clovek akurat slape, tak ma v tele endorfiny a je mu fajn, tazko ho rozhodit. taktiez je prirodzene snazit sa vyhnut konfliktu.
ale ak raz boli 4 a nezmohli sa ani zavolanie policie ak ich ohrozoval, to je uz trochu uletene
moje skusenosti su take, ze viac niekoho zaskocis ak sa mu na jeho agrasivne spravanie slusne (ale dostatocne dorazne) prihovoris, ved ak to nepomoze, tak nadat mu mozes aj potom :D
31.12.2012 - 11:04:02
00
Chlapci a dievčatá, mali by ste pozerať menej akčných filmov a hrať menej strielačiek.
31.12.2012 - 11:20:30
00
stale si stojim za tym ze sme v danej situacii konali dost rozumne :-)

a uz som hovoril ze my sme chceli trenovat kvoli takemu debilovy neprerusim trening a nezabijem ho cely vybavovanim a odpovedanim na otazky nasej uzasnej policie :-)
31.12.2012 - 11:31:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up