nemám 12 rokov
02.01.2013 - 11:09:40
00
myslim ze tato tema je ready na zamknutie ;)
02.01.2013 - 11:12:55
00
tak ju zamkni nikto mi tu nepomohol iba kazdy si do mna kopol a viac nic
02.01.2013 - 11:31:28
00
a aku pomoc by si si predstavoval? co ho tu mal niekto kupit za tu trapnu cenu,alebo..?
chlapec, Ty si sa nakopal sam, ked si kupil bike za premrstenu cenu
02.01.2013 - 11:41:45
00
lubocura - prosim ta netrep ze ti nikto neporadil. Napriek vsetkym radam mas stale tie hnusne fotky spinaveho bajku v snehu na ktorych nic nieje vidiet a mas ho stale drahsi ako v obchode novy. A hlavne nepis do inzeratu ze novy stoji 700€, urazas tym inteligenciu potencialneho kupujuceho a posobis tym velmi nedoveryhodne kedze klames. Hocikto si za 5 sekund totiz zisti ze cena toho bajku noveho pred akou kolvek zlavou je 450€.
No ale mozno si nechcel radu ako ho predat , ale ako ho predat za 400-500€. Tam je odpoved jednocucha musis najst cloveka ktory nema o bikoch ani paru a nieje schopny si nic ani pozriet na internete. Taky clovek ti ale neodpovie na inzerat z internetu( duplom nie na bajkovom fore). Musis ho najst doslova na ulici. Takze ma napadaju tie inzertne karticky vo vestibulach obchodov alebo nejake tlacene inzeraty. Nikto kto je schopny najst tvoj inzerat na internete ho za viac ako 300€ nekupi. Takze co sa tyka inzeratu tu a na bazosi, napis tam ze novy stal 450 a predavaj za 300.

Vyhod z inzeratu tento neskutocny blabol co tam mas

jemne pracujúca vidlica SR Suntour s lockoutom, silnými mechanickými diskovými brzdami Tektro a dvojstennými ráfikmi je model Hardrock SE perfektne pripravený na boj s terénom aj s džungľou mesta.


Na bazosi mas ze bike je po GO, to je genaralna oprava, takze tam napis ze je po garancnej prehliadke.

V inzerate vyhod tiez vsetky kecy o komponentoch a daj tam toto:

Vidlica: SR Suntour XCT 80mm
Prehadzovač: Shimano Altus, 8-speed,
Radenie: Shimano Altus,
Kľuky: SR Suntour XCT ,
Brzdy: Tektro Novela kotucove mechanicke,
Prešmykač: Shimano Altus,

To su veci ktore cloveka co sa vyzna zaujmaju aby to nemusel hladat, ostatne veci niesu dolezite. Ze je to novinka 2012 uz tiez nikoho trapit nebude. A ze su komponenty znackove tam tiez nepis, tie komponenty su znackovy shit.


Naposledy upravil marek_K dňa 02.01.2013 - 12:18:38, celkovo upravené 2 krát.

02.01.2013 - 11:49:55
00
No tak podľa mňa to asi chalan kúpil na splátky za tú sumu čo dal (aj s úrokmi). Buď si uvedomil že to preplatí jak blázon alebo doma dostal vypi*ované a tak chce prachy späť. Ale smola.
02.01.2013 - 12:14:36
00
Mno tak hentie keci ma dostali :D :D , vraj "aj s džunglou mesta"... S džunglou mesta si poradí moja komunistická BMX a určite lepšie jak hento :D . Silné mechanické brzdy... Hmm, šak do kopca brzdí všetko silno.
02.01.2013 - 12:20:53
00
nemám 12 rokov

tak potom ostava len ta prva moznost, ze?
co chces poradit? kazdy si tu o tebe bude mysliet ze si vychcanek, najprv places ako potrebujes peniaze a potom ze chces lepsi. takychto obchodnikov su plne bazari.. nevyhodne kupit a vyhodne predat. bud jazdi alebo to predaj za adekvatnu sumu. vyplakavanie kolko si za to dal nikoho nezaujima.
02.01.2013 - 13:15:05
00
prečítaj si tento článok a skús sa inšpirovať. Daj ho ne ebay, napíš, že tvoj bike sa podobá na stumpjumper a možno ho výhodne vydražíš
http://aktualne.atlas.sk/vydrazili-rezen-za-8100-dolarov-podobal-sa-na-washingtona/dnes/zaujimavosti/
02.01.2013 - 14:09:31
00
Konecne rada hodna tejto temy. Nastal cas na lock, ziadnu lepsiu radu uz nikto urcite neda. :D
02.01.2013 - 14:17:51
00
keyboard_arrow_up