otazocka..
v nasej posilke mi zakazali nahodit si vlastne pedale na ich spinery,kedze tam su iba take pre MTB na upnutie tretier... existuju revezne kufre take ze si ich dam na road tretry a su pre mtb pedale?rozum mi z toho stoji,zevraj im "zoslaham" zavity :D :D
04.01.2013 - 21:18:44
00
Asi to myslia tak :D, keby si tam každý nosil vlastné pedále a za deň ich 3-4x menil tak si myslia že zodreš závit :P tak stať sa môže že im ho niekto strhne asi sa toho boja :)
Ale :D neviem podľa mňa tam okrem teba takých veľa ľudí nechodí s vlastnými pedálmi :) tak by sa možno rozumne dohodnúť dalo :). Mne zase dnes jeden pán vravel aby som nedával legpress jednou nohou že im ho pokazím :D :D :D :D :D tých 70kg čo som tam mal im to nezohne keď si to vytlačím jednou nohou :D :D :D :D... V posilkách občas padajú slušné "perly" :D
04.01.2013 - 22:42:45
00
ps.: o tých "rezervných" kufroch som ešte nepočul :P jedine že by tam bol dáky medzikus alebo si mal tretry ktoré sú aj pre mtb aj road systém... Lebo ak máš čisto road tretry (3 závity) tak tam mtb (2 závity) nedáš to vieš :)
04.01.2013 - 22:46:57
00
ps.: o tých "rezervných" kufroch som ešte nepočul :P jedine že by tam bol dáky medzikus alebo si mal tretry ktoré sú aj pre mtb aj road systém... Lebo ak máš čisto road tretry (3 závity) tak tam mtb (2 závity) nedáš to vieš :)
tak ked som ja daval na legpress cez 500kg tak to musite mat aky legpress :D ale aj ten nas nevydrzal dlho a ked som prisiel tak bola horna konstrukcia pozvarana :D
04.01.2013 - 23:07:48
00
Ak su tam SPD pedale, tak by mozno nieco taketo pomohlo http://www.evanscycles.com/products/shimano/sm-sh85-spd-sl-to-spd-r-spd-cleat-adapter-ec041627 ale ja by som skor kupil nejake tretry na spinning alebo zakladne turisticke. Ak su tam CB, tak sa daju kupit rovno cele kufre.
PS: castou vymenou pedalov moze dojst k vymackaniu zavitu v kluke, kedze je vacsinou z maksej zliatiny ako os pedala. A videl som uz aj pacientov co dokazali nasrobovat lavy pedal do pravej kluky a naopak. V predajni kde som robil sme kvoli tomu zacali posielat bajky zlozene s pedalmi.

Prílohy:

spd-sl-to-spd.jpg
spd-sl-to-spd.jpg 10.52 KiB thumb_up0thumb_down

04.01.2013 - 23:32:20
00
vsak si skladas MTB, tak kup tretry dopredu :D
05.01.2013 - 01:17:24
00
keyboard_arrow_up