no ja som kupil CTM tiez komplet deore a vyslo ma to 16000 tak rozmyslam co tam stalo tych 8000 navviac keby ze ram tak potom je dema dost draha


Dema dáva čisté sady, preto je tam nárast ceny. Nieje komplet ako komplet :-)
rozdiel ceny ktorý spomínaš je v nábojoch, vidla, radenie a všeličo iné ktoré tam nieje ani spomenuté ....
Taktiež sa to odzrkadluje na váhe: 12,98 vs. 14,7kg!!!

dal sa vybrať aj lepší kompromis, ale určite by som nebol smutný. Osobne jazdím Demu Auron DC za 30t. aj po maratónoch a zatial spokojnosť.

začni jazdiť a tento problém s cenou pusti za zhlavu.
04.12.2006 - 12:19:40
00
Díki za útechu. Veď aj tak tie prachy boli za odstupné.


to akože keby som dostal odstupné tak mi je jedno koľko vycálujem za bajk dema? za tú cenu no neviem ale ja na 100% by som si taký nekúpil pri tej cene sa dá kúpiť lepšie či lacnejšie v tej kategorii, ale v podstate to je jedno koľko si zaň zaplatil však to je odstupné :lol:
05.12.2006 - 15:21:42
00
Dema dáva čisté sady, preto je tam nárast ceny.


ROFL
05.12.2006 - 16:14:38
00
Podla mna si kupil v pohode deor je najpredavanejší model od Demi a zrovnávat ho CTM tak nech sa nekdo nehnevá ale to je blbost.Niektorí jedinci by si mali svoje biky na Deore prejst dost dokonale či tam nemajú hodne velké *****.Myslím tim retaze,stredové osy,naboje,pačky na brzdy,brzdy,presmyki a dalšie ***** ktorý robia Author,Merida,Kellys a všetci američané.Myslím že si kúpil dobrý bajk na ktorý sa možeš spolahnút a neni tam jediní diel ***** a zvolení kompromis v tejto sportovnej triede.Osobne som jazdil aurona a ferraru a dá sa na Deme vyhrávat aj pohari nech to tady ty chytrolíni nehádžu do nejakého smetneho koša.Myslím že budeš spokojní!!!!
12.01.2007 - 17:44:52
00
tak tak najväčších makačov na bikoch som videl na kostrách od demy a to aj kôli čistým sadám to nedáva nik a ked dá tak cena zan je 10-15 papierov viac tak že IMAGE JE NANIĆ ak nejdeš šalet pubišky v parkoch tak je to o.k
14.01.2007 - 15:30:24
00
tak tak najväčších makačov na bikoch som videl na kostrách od demy a to aj kôli čistým sadám to nedáva nik a ked dá tak cena zan je 10-15 papierov viac tak že IMAGE JE NANIĆ ak nejdeš šalet pubišky v parkoch tak je to o.k



Moja reč Majky :wink:
15.01.2007 - 10:38:36
00
Pripájam sa k názoru, že si kúpil za tie peniaze dobrý a funkčný bike.

Škoda, že tu zvyčajne píše len mládež ktorá má povrchný pohľad na veci a vyjadrujú sa bezhlavo ku všetkému bez nejakej skúsenosti.
15.01.2007 - 13:19:46
00
Pripájam sa k názoru, že si kúpil za tie peniaze dobrý a funkčný bike.

Škoda, že tu zvyčajne píše len mládež ktorá má povrchný pohľad na veci a vyjadrujú sa bezhlavo ku všetkému bez nejakej skúsenosti.



Kefalíne řeknete mi co si představujete pod slovem mládež... :lol:
15.01.2007 - 13:30:53
00
Pripájam sa k názoru, že si kúpil za tie peniaze dobrý a funkčný bike.

Škoda, že tu zvyčajne píše len mládež ktorá má povrchný pohľad na veci a vyjadrujú sa bezhlavo ku všetkému bez nejakej skúsenosti.



Taky by mne to zajímalo?Do jaké kategorie patrím :roll:
15.01.2007 - 13:35:32
00
Aký máte názor na Deor DC DB? Dal som zaň 26 500? Je to moc?
http://dema.dynatech.sk/index.php/sk/bike/Deor-DC-DB/


za tu cenu mas mongoose amasa super a je asi sto krat lepsia ako nejaka DEMA!
17.05.2007 - 13:24:55
00
keyboard_arrow_up