Ionťaky sú plne Ďalších mineralov ktore anuluju vylučovanie inzulinu a bla bla bla. Sladko? Chutnal si niekedy maltu a dextr. v inej podobe ako ochutenej v iontaku? malta je hnus a dextroza ešte väčši tak neviem či tá "sladká" chuť bola moc príjemná. :D
21.02.2013 - 17:26:14
00
sice nie od postarky, ale zviedli ma uz po druhy krat. a pacia sa mi este viac ako tie predosle :)
Príloha:
2013-02-21 10.38.26.jpg
2013-02-21 10.38.26.jpg 720.73 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2013 - 17:33:53
00
Rokie: OT:bolo tu toho popisaneho kopu:si nejaky zaslepeny,ako pise andrej: vies co vsetko obsahuju iontaky apod gebuziny?ak nie,tak zijes mimo reality
a mne nepis o veciach ako malta,dextra,pijem to cca 20 rokov a som tu....
chutnal som dnes maltu a aj dextru pri vyjazde zase,a? chutia obe sladucko vsak ako moze inak chutit hroznovy cukor? ach jaj paneboze
naco by mi asi bol ten cukor dextrozovy-glukozovy,zeby na regeneraciu,ochranu zdravia,mozgu,nezatazuje organy,zdroj okamzitej energie,fasa pre mozog a cervene krvinky=zeby transport niecoho? :P
a este nieco,ked sa tomu rozumies,ked papam tieto cukriky pocas vyjazdu mam v tele kamarata zvaneho antagonistu inzulinu :P
1. podla teba to nie je dobre?.... smejem sa,aku blbost si trepol
2. malta je zlozity oligosacharid a podla mna uz nepatri do mono,vsetko co je nonmono je zlozite a ked tam drbnes az 8-10 retazcov tak tvorba/stiepenia na nase glukozy trvaju podstatne dlhsie,preto uzivam maltu na vyjazdy ktore idem 2 a viacej hodiny
moje telo vydrzi v pohode v takejto zime cca 3-4C ist 90 minut bez dodania zasob vody a cukrov,ale ja ich uzivam stale.vid pozitivne posobenie oboch latok
howgh


Naposledy upravil canopus dňa 21.02.2013 - 17:59:27, celkovo upravené 2 krát.

21.02.2013 - 17:40:06
00
mdk - mám ich tiež a veru spokojnosť. :y:
21.02.2013 - 17:46:36
00
Zaslepený? Neobhajujem ionťaky alebo niečo, prečo by som mal byť zaslepený? ;) To že ich piješ 20rokov nemusí znamenať že o tom niečo vieš. Len som vravel že si skúste vypiť 30-50gramov glukózy s vodou či nebudete malatny. Toto je fakt, takto ľudské telo funguje. Ak ti malta a dexta vyhovuje, nemám proti tomu nič. Osobne pijem čistú vodu. Len som sa vyjadril na tému. Sorry za OT.


JACUB - krásne!
21.02.2013 - 17:51:41
00
Rokie vysvetli to bla bla bla
inzulinova reakcia sa nedostavi, lebo makas a sacharidy spotrebuvas
a ano ochutnaval som ich, kedze si miesam iontak (rozumej hypotonicky napoj) uz nejaku tu dobu doma a som s tym absolutne spokojny, kedze doma si tam zbytocne nepridavam farbiva a ochucovadla z ktorych mi zavse byva na grcanie, preto si aj na maratony nosim bag s "vlastnou recepturou", taktiez po vykone si dam vlastnu zmesku a ku tomu nejake BCAA + mineraly
tu je recept na domaci
post494474.html#p494474
21.02.2013 - 17:54:34
00
Rokie:chod zavod,ked budes slapat blizko hranice ANP a ta vodicka ti velmi teda nepomoze :D :D
clovek denne potrebuje cca 100-150g glukozy a z akeho chemickeho procesu budes malatny? prezrad,rad rozsirim obzory
ked pijes tu vodu,z coho beries energiu pri treningu cca 100-200km?to mas taku zasobaren glykogenu? daj aj mne :D
andrej25: mas v tele predsa pankreas,ktory nam tvori antagonistu inzulinu,inac by sme ako bajkeri boli v rici....vola sa glukagon regulant metabolizmu a energetickeho vydaja....
21.02.2013 - 18:13:58
00
Halo halo, kameňujete ma za úplne inú vec akú som chcel povedať. Celé čo som chcel povedať že ak si pred výkonom dáte glúkozu (alebo niečo podobné jej statusu) tak budete malátny, lebo ma vysoký glykemický index čo značí že sa vyplaví omnho oviac inzulínu akoby ste si dali napríklad kus masa. Inzulín ala požierač cukru vam vysaje z krvi cukor a preto budete malátni. Nič viac a nič menej som sa nesnažil povedať. Nešľapem 200km tréningy ani nič podobné, takže ohľadom tohto nechcem otvárať tému. Z prostej veci ako inzulin sa to tu rozbehlo celkom. :D

Poznámka: Bavíme sa o glukoze v jej sypkej forme podávanej v hypermarketoch.
21.02.2013 - 19:04:20
00
och joj tu rozoberáte jakýsi cukor a ani sa ma nikto nespýta či hrávam drači doupe2 :D
21.02.2013 - 19:09:26
00
och joj tu rozoberáte jakýsi cukor a ani sa ma nikto nespýta či hrávam drači doupe2 :D


:y: :y: :y: :rofl:
21.02.2013 - 19:21:22
00
Halo halo, kameňujete ma za úplne inú vec akú som chcel povedať. Celé čo som chcel povedať že ak si pred výkonom dáte glúkozu (alebo niečo podobné jej statusu) tak budete malátny, lebo ma vysoký glykemický index čo značí že sa vyplaví omnho oviac inzulínu akoby ste si dali napríklad kus masa. Inzulín ala požierač cukru vam vysaje z krvi cukor a preto budete malátni. Nič viac a nič menej som sa nesnažil povedať. Nešľapem 200km tréningy ani nič podobné, takže ohľadom tohto nechcem otvárať tému. Z prostej veci ako inzulin sa to tu rozbehlo celkom. :D

Poznámka: Bavíme sa o glukoze v jej sypkej forme podávanej v hypermarketoch.
a ty si nemlatom alebo necitas co ti pisem ja....ak nepoznas biolu,chemiu apod paprdoviny,tak by si mal vediet,ze v tele mame antagonistiu inzulinu glukagon a ty stale dookola to iste melies...co si na praskoch mlady?
keby ta glukoza/dextroza bola aj v tekutej forme a?

nemesishard:ako moze squirell hrat hry? :D
21.02.2013 - 19:23:51
00
nejako takto www.olis.ri.gov
21.02.2013 - 19:29:52
00
ak si pred výkonom dáte glúkozu ...

nikto tu nic take ako glukozu pred vykonom nespominal, az ty teraz. mimochodom glukoza je ta ista ci je v praskovej forme zo supermarketu, alebo ako sucast napojov, cukrikov... alebo ako cast molekuly sacharozy
roztok cistej glukozy sa pouziva akurat na vysetrenie tehotenskej cukrovky :D
alebo chrti pouzivaju http://www.nutrend.cz/endurodrive/energie/art_18800/turbosnack.aspx
21.02.2013 - 19:32:42
00
nemesishard hranie ma nezaujima :D
ale co robis s tou soskou, to sa pochval
21.02.2013 - 19:41:44
00
Rokie Sorry, ale si uplne mimo. Myslis, ze vyrobcovia tychto vyrobkov neovladaju zakladne biochemicke procesy? Pozri si este raz obrazok, co postol lakko a uvidis, ze na kazdej nadobke je jasne vyznacene, na aku fazu vykonu je urceny, presne aby si sa vyhol vsetkym tym problemom, ktore popisujes.
21.02.2013 - 20:01:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up