Ahojte!

Kupil som si okuliare 8) R2 LEADER http://www.cykloexpert.cz/bryle/r2-leader-at024 Kupoval som ich kvoli tomu, ze su fotochromaticke -> menia intenzitu sfarbenia skla podla toho ci svieti slnko, alebo nie. Islo mi o to aby som nemusel so sebou vozit dvoje bryle (cire a slnecne) alebo vymienat skla....
Ked je tma (sero) tak su takmer cire a ked svieti slnko tak sa zafarbia. Akurat sa mi zda, ze sa nezafarbuju az tak ako by som chcel, ale staci to (oproti normalnym slnecnym uvexom co mam je to ale slabsie). Inak sedia super, maju take pogumovane "nozickyCiAkoSaToVola" takze nesklzavaju...
Takze si myslim ze dobra kupa, ale chcem upozornit, ze ako slnecne su z tych svetlejsich (na fotkach vyzerali tmavsie).
20.05.2007 - 15:04:27
00
Neviem síce čo si tým príspevkom chcel povedať,ale tiež ich mám a zatiaľ som s nimi veľmi spokojný :roll: 8)
20.05.2007 - 18:57:00
00
ja mam zaujem o R2 Unit http://www.r2.cz/products.php?prodId=16

rad by som vedel, ci ste si tie svoje nekupili v KE, PO alebo v nejakom slovenskom e-shope, mam problem zistit, kde sa v mojom okoli vyskytuju
20.05.2007 - 20:37:36
00
ja mam zaujem o R2 Unit http://www.r2.cz/products.php?prodId=16

rad by som vedel, ci ste si tie svoje nekupili v KE, PO alebo v nejakom slovenskom e-shope, mam problem zistit, kde sa v mojom okoli vyskytuju


A preco nezavolas alebo nenapises email dovozcovi do SK ??? :roll:

http://www.r2.cz/partners.php
21.05.2007 - 12:41:51
00
A preco nezavolas alebo nenapises email dovozcovi do SK ???

jediny dovozca reginaimport, na oficialnej stranke maju zoznam predajni podla znaciek, napr. v KE uvadzaju MANIU v optime, mania ale R2 nepredava, slecna za pultom nevedela, o com tocim

a nechcem sa terigat do Presova, ked mozem dopadnut rovnako, preto som chcel odporucit predajnu, kde su urcite v predaji
21.05.2007 - 12:50:35
00
A preco nezavolas alebo nenapises email dovozcovi do SK ???

jediny dovozca reginaimport, na oficialnej stranke maju zoznam predajni podla znaciek, napr. v KE uvadzaju MANIU v optime, mania ale R2 nepredava, slecna za pultom nevedela, o com tocim

a nechcem sa terigat do Presova, ked mozem dopadnut rovnako, preto som chcel odporucit predajnu, kde su urcite v predaji


Tak este raz, preco nekontaktujes oficialneho dovozcu - cize firmu Reginaimport???
Kto iny by ti mal dat presnejsie info o nejakej dalsej predajni v KE :roll:
21.05.2007 - 12:54:19
00
Raver: jj, napisal som mail, odpovedali promptne, odporucili mi ine predajne, ktore neboli na ich webstranke uvedene
nenapadlo ma to, mno, co uz, polepsim sa :)
21.05.2007 - 14:14:41
00
Raver: jj, napisal som mail, odpovedali promptne, odporucili mi ine predajne, ktore neboli na ich webstranke uvedene
nenapadlo ma to, mno, co uz, polepsim sa :)


No vidis, ze to islo - netreba sa bat komunikacie :wink:
21.05.2007 - 14:21:44
00
Neviem síce čo si tým príspevkom chcel povedať,ale tiež ich mám a zatiaľ som s nimi veľmi spokojný :roll: 8)


Chcel som tym povedat, presne to co som povedal. :) Nieco som si kupil a chcel som napisat, ako sa mi to pozdava a mozno tym pomoct dalsim, co si chcu take kupit rozhodnut sa. Ja som mal vcelku problem najst na to nejake review, recenzie komentare... a ako som povedal su super, len som zvedavy ked budu v lete tie super jasne dni, ci nebudu moc svetle...
21.05.2007 - 20:43:56
00
Ok,myslím,že svetlejšie ako dnes nebude ani uprostred leta a väčšina bikerov nosí na merici prilbu so štítkom takže by to nemalo vadiť a navyše bikeri väčšinou jazdia v lese :D :)
21.05.2007 - 20:57:09
00
Raver: jj, napisal som mail, odpovedali promptne, odporucili mi ine predajne, ktore neboli na ich webstranke uvedene
nenapadlo ma to, mno, co uz, polepsim sa :)

podel sa s nami o info :-)
22.05.2007 - 18:09:11
00
tak tu to mate:

Dobry den,
co sa Kosic tyka, tato kolekcia je dostupna v predajniach Isako sport a Merida.
V Presove tieto okuliare najdete v predajniach Velomet sport a SG cyklosport.

Pekny den

Judita Šplehová
sales manager
Regina Import, s.r.o.
tel.: 0903 253 367
22.05.2007 - 18:19:31
00
Ok,myslím,že svetlejšie ako dnes nebude ani uprostred leta a väčšina bikerov nosí na merici prilbu so štítkom takže by to nemalo vadiť a navyše bikeri väčšinou jazdia v lese :D :)


Ty si mi killer :D ... A ti co jazdia cestaky? :wink: Ja napriklad na prilbe stitok nemam... 8) Ani horsky bike nemam :mrgreen:
22.05.2007 - 21:25:35
00
Ok,myslím,že svetlejšie ako dnes nebude ani uprostred leta a väčšina bikerov nosí na merici prilbu so štítkom takže by to nemalo vadiť a navyše bikeri väčšinou jazdia v lese :D :)


Ty si mi killer :D ... A ti co jazdia cestaky? :wink: Ja napriklad na prilbe stitok nemam... 8) Ani horsky bike nemam :mrgreen:


Tak sorry,ale aj tak si myslím že napriek tomu,že nie sú moc tmavé tak by to nemalo ani na prudšom slnku vadiť,mal som ich na nufáku aj mimo biku a zdali sa mi v pohode. :D 8) :lol:
22.05.2007 - 21:42:41
00
keyboard_arrow_up