Tak ja som tiež išiel v takejto brečke na bajku, ale to bola posledná možnosť dopravy v tú konkrétnu situáciu, som schválne vyberal vedľajšie cesty bez premávky... a môže si za to sám, keď nešiel podľa predpisov mal čakať že ho sejme niekto kto si ho nevšimne lebo ho na tom mieste nemal byť vôbec nikto.
20.03.2013 - 23:59:20
00
ta lepsie jak nic, na viedenskej aspon uz mozes oficialne chodit smerom na lafranconi, predtym si to musel svihnut v protismere v jednosmerke :)

Musel, ale keby si tade siel vo februari, tak to bolo zajedno. Nikto sa nestaral o cestu, odhrnuli to cez cyklochodnik, lebo mamlasi parkovali tam kde nemali /policajti vedla si v pohode tiez zaparkovali a netankovalo ich to/ .. a auta jazdili po cyklochodniku. Okrem toho, tu cyklocestu mohli vyriesit hned, nemuseli cakat na legislativnu upravu alebo neviem coho este. Stacilo spravit jednu vec, ktoru by imho mali stale spravit. Lenze v tomto state sa nehladaju riesenia, len sposob ako nieco nejde. A konecny dosledok tohto je aj tak to, ze sa tade premavaju kociky a pesiaci, v smere na stary most je to este horsie ako predtym.
21.03.2013 - 08:47:14
00
dneska ma skoro zrazil debil v modre....v meste som obchadzal suvislo rozbity kraj cesty v useku asi 10 metrov takze som siel stredom svojho pruhu....debil ma vytrubil a nasledne takmer zrazil...lebo aj ked mal volny protismer on ma musel obehnut natesno s medzerou asi 15 cm.... :fubar:

okamzite mi prostrednik vyletel hore....to asi urazilo jeho ego takze si ma vo vynosadoch pockal na zastavke...skocil mi do cesty a ja som sa skoro ***** z bajku kedze mi chytil barany...nastastie som brzdil uz prednim lebo teda nemal som chut sa tak rozsypat po ceste...obehnut ho oblukom som nemohol kedze nalavo vedla mna islo subezne somou auto... debil ma tam potom zacal skrtit a jednu mi *****(tak smatlavo ze viac by to bolelo od mojej sestry) ale proste skrtil ma tam a hucal po mne nieco ze kade to jazdim ci coto a vyhrazal sa ze mam stastie ze nieje tma.....ako naschval mi v tych hrubych rukaviciach s premrznutymi prstami neslo z dresu vylovit telefon....a uplne najviac ma zaraza pristup ostatnych ludi..kedze ja som sa naschval nenechal odtiahnut od cesty na ulicu ktora sa na nu napaja...ale naschval som zostal hnned pri krajnici...vodici len tak isli dalej....az z najblizsieho rodinneho domu visla PANI a mne sa konecne podarilo odist....az lutujem ze som sa nou nehal prehovorit nech idem dalej bicyklovat...a aj som radsej isiel uz uplne premrznuty domou...a nevolal som policiu...

problem by bol aj tak s tym ze to ked ma skrtil nevidel nikto....az ked som zacal kricat tak sa objavil nejaky stary dedko v zahradke a neskor ta pani.... takze to ze ma napadol by bolo tvrdenie proti tvrdeniu :-(
28.03.2013 - 12:10:43
00
tak neviem ale verit tomu ze si ho napadol ty, s bajkom si ho prinutil zastat a vytiahol si ho z auta a zacal mlatit... no tomu by sa len tazko verilo :) mal si rozhodne volat policiu

ja som dnes pisal na dpb ze co za debilov tam maju bo ma zas jeden lizol 20cm od riaditok v autobuse... zatial neodpisali
28.03.2013 - 12:25:25
00
neviem si celkom predstavitr tu situaciu, ale ak by som ho v rychlosti odhadol, ze si na neho trufnem, zastal by som pri nom, ak nie, nemal by ma sancu chytit :)
otazka je ci si ho neobmedzil pri tom tovjom vyhybacom manevri. to by som ta vytrubil aj ja.


Naposledy upravil salutant dňa 28.03.2013 - 12:30:27, celkovo upravené 1 krát.

28.03.2013 - 12:27:16
00
Načo hľadáš telefón. Pumpičku si si mal vybrať a po gebuli ho pošvácať.
Ale aj tak neskočil ešte prvý štvrťrok a už si narazil na druhého bitkára. Buď nie sú v poriadku ľudia čo jazdia v okolí PK, alebo nebude niečo v poriadku s tvojím štýlom jazdy. :lol:
28.03.2013 - 12:27:33
00
A kvoli takychto ko**tom budem rozmyslat o kamerke, ktora mi bude na ceste fungovat ako cierna skrinka. A potom nech si taraju co chcu, ale policajtom. Pamatas si SPZ toho auta? Ja by som spravil obrazok s textom o tom co sa stalo, na styl aby sa poradne hambil, ked to uvidi, a zdielal by som to po Facebooku. V okrese by sa to rozsirilo rychlostou svetla. A kedze ty si nic zle nespravil, a kazdy nomalny clovek tiez vie kto konal nenormalne, nemam by som z toho ziadne starosti do buducna..
28.03.2013 - 12:32:13
00
stawo no len ked je to daky kreten (co evidentne je) tak si z toho nebude robit tazku hlavu a uda ta za ohovaranie, kedze nevies nic dokazat tak mas smolu..., jedine ze by si to spravil anonymne. ale ta kamerka je aj tak lepsi napad. asi fakt idem daku objednat bars aj shitnu. niektore sa podobaju na svetlo tak tie budu aj nenapadne :)
28.03.2013 - 12:35:14
00
neurobil si nic vo stvorici, neurobis nic sam.... ani len ten blby telefon si nepouzil, len jalove nareky
28.03.2013 - 12:42:50
00
no mas dalsi negativny zazitok. nevravim ze si spravil chybu ty ale aj ten vodic to videl inak. ak by ta zotrel narobil by sam sebe problem. aspon tak som to pochopil ked ti povedal ze keby bola tma... ja som sa uz tiez drzal pod krkmi ked mi vyslovene skrizil cestu a chybali cm na viedenskej ceste na cyklochodniku. to vypustenie pary nepomohlo ani jednej strane. bud sa obmedzime a budeme volit pre nas horsiu cestu na komunikacii alebo v takychto pripadoch to dotahovat do konca a volat policiu ze ta napadol.
28.03.2013 - 13:27:16
00
capulo, na dpb stačí napísať mail? V Žiline to majú kreténi podmienené aj listom. Samotný mail nečítajú. Majú to v podmienkach sťažností. Asi preto, aby im ľudia písali menej.
28.03.2013 - 13:35:36
00
neviem, este som nikdy nepisal, uvidim ci daco odpisu :)
28.03.2013 - 13:39:53
00
andrej 25...dnesok ma presvedcil o tom ze odteraz volam aj kebyze mi je neviem aka zima :-)

a ostatny: nie neskrizil som mu cestu vravim bol to suvisli pas rozdrbaneho kraju cesty...a on sa priblizil za mna az ked som ja uz bol davno v strede pruhu..a uz som len isiel rovno a obchadzal tu rozbitu cestu...

kameru mam doma 25 eurovu...a uz len musim vymysliet kam ju na cestaku upevnim....toto dnes bolo moc....
28.03.2013 - 13:48:51
00
Predpokladám, že sa nedočkáš. Tým sa ich zastávať nechcem. Mňa to tiež naštvalo, že na samotné maily nereagujú. Ale chápem takú taktiku. Chronickí sťažovatelia a spam robia zázraky :-)
28.03.2013 - 13:53:15
00
misopetrovic ja kameru davam na hlavove. Sice torcha zavadzaju bowdeny ale je to v pohode:

http://www.youtube.com/watch?v=AlKNP-fJdmc
28.03.2013 - 14:18:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up