Janko, tak pekne každému siahodlho odpisuješ,len mne nie. Ja si nezaslúžim odpoveď na otázku o kravatách? Čo, som horší než ostatní?

A so svojimi peniazmi si rob čo chceš ale nie s Tomášovými!!! /vopred sa ospravedlňujem za tie výkričníky, uvedomil som si, že si na ne háklivý/
26.03.2013 - 08:43:50
00
toto je tragikomédia...ako sa jeden človek dokáže verejne zhovadiť pre vlastnú tvrdohlavosť...
Verím tomu, že Jano nie je zlý človek, ale v tomto prípade premárnil vhodnú príležitosť priznať si chybu a teraz sa stále viac zamotáva...jediná cesta von je poslať kupujúcemu peniaze a vziať sedlo späť. Ale zdá sa, že ego je silnejšie a kajanie sa by bolelo,tak tu vyťahuje rôzne argumenty na svoju obhajobu a vôbec si neuvedomuje, ako to vyzerá smiešne...
26.03.2013 - 09:10:05
00
Toto je už naozaj diagnóza. On tu píše rôzne nesúvisiace veci, spletá dve na tri. Filozofuje o blbostiach. Len akosi na to sedlo zabúda a na riešenie tohto problému. Za posledné dni tu strávil pár hodín, ale hlavne že na poštu nestíha ísť.
26.03.2013 - 09:26:47
00
2. Vy dochodcovia si mozete posielat veci ping-pongovym sposobom aj 15-krat za sebou. Niekto na Vas ale zatial musi robit kym si chodite po postach.

Mozno tento server mal niekedy uroven, ale zial bol infiltrovany ludmi co im patria do ruk tak maximalne kyjaky a kamenne sekery.

Idem prec, je to tu hnoj.


Myslím si, že po tomto by mal administrátor zmazať obe témy a dať ban obom "účastníkom" - laci1900500 a janokl.
laci1900500 si tu založil účet nie kvôli bikovaniu, ale kvôli tejto téme a janokl svojimi príspevkami (viď citát) dávno prekročil hranice slušnosti

EDIT: to založenie bolo myslené obrazne, lebo: Počet príspevkov 24, z toho 20 v tejto téme (zo zvyšných štyroch dve sú z roku 2008). Toto som si samozrejme pozrel pred napísaním príspevku.
Komunikovanie laci-ho tiež nie je z tých "najslušnejších" (odpustím si citovanie ss, ktoré mi od neho prišli) :n:


Naposledy upravil milsu dňa 26.03.2013 - 13:38:25, celkovo upravené 1 krát.

26.03.2013 - 09:32:12
00
hmm keby aspoň nepriznal už verejne že spravil chybu :D spravil chybu, uvedomuje si to, priznal to, vie že správne riešenie by bolo vrátiť mu peniaze za vrátené sedlo.. ALE neurobí tak z ješitnosti lebo laci bol na neho drzý alebo ho urazil alebo čo to vlastne urobil..
takže tak nejak nechápem o čom sa stále bavíme? obchod ako taký zlyhal kôli predajcovi čo sám priznal.. ostatné je o ludskosti a čestnosti a tam bohužial zlyháva opäť hlavne predajca..
26.03.2013 - 09:34:51
00
Myslím si, že po tomto by mal administrátor zmazať obe témy a dať ban obom "účastníkom" - laci1900500 a janokl.
laci1900500 si tu založil účet nie kvôli bikovaniu, ale kvôli tejto téme a janokl svojimi príspevkami (viď citát) dávno prekročil hranice slušnosti

Založený : 29.07.2008 - 10:27:30 od vtedy som to planoval a konecne to vyslo \o/
26.03.2013 - 10:00:50
00
To si nad tym pekne dlho spekuloval :-)

Dame ban aj Milsuovi za zavadzanie :-)
26.03.2013 - 10:15:42
00
Milan, nie je dovod tieto temy mazat. Prave naopak - mali by byt vystrahou a poucenim pre ostatnych predavajucich a kupujucich z tohto fora.

Co sa tyka toho zakladania uctu len kvoli rieseniu tejto situacie tu na fore, tak Ti sam laci myslim jednoznacne tuto mylnu domnienku vyvratil. A aj keby si tu zalozil ucet len kvoli tomu, aby ostatnych upozornil na nekorektneho predajcu, tak to ani nahodou nie je dovod na ban, ale skor dovod na podakovanie, ze si dal tu namahu.

A co sa tyka hranic slusnosti, tak su tu aj menej slusni uzivatelia ako janokl, ktory sa v podstate len nechal uniest emociami. Su tu aj uzivatelia, ktori su neslusni vo svojej podstate a to je väcsi problem. Ale po udalostiach z poslednych par dni asi zacneme viac mazat nevhodne prispevky aj za cenu straty kontextu diskusie...
26.03.2013 - 10:15:53
00
zaroven sa tu do mna obuva aj chalan ktory VEDOME a UPLNE BEZNE posiela zo svojho E-shopu ine veci nez si clovek objednal, a tito a im podobni ludia mi idu davat lekcie.


janci, vyjadrim sa v tejto teme posledny krat, takze ak bude treba nadalej argumentovat mnou, uz s tym nic neurobim. nech robim, co robim, nevidim v tejto teme jediny prispevok kdeby som sa do teba obuval. jedine co som urobil bolo ze som skonstatoval ze sedlo nie je cierne a to ze som nacrtol situaciu kde som popisal ze jednoducho urcite ani tebe by sa nepacila na bicykli ina farba aku by si chcel. povedzme si to na rovinu, pre nas amaterov a ludi ktorych cyklistika je akysi zivotny styl farba jazdi.

no a tomu beznemu a vedomemu. ak niekto posle dajme tomu niekolko desiatok stoviek balikov rocne, tak sa velmi zriedkavo ( urcite nie uplne bezne ako tvrdis ) stane, ze sa zasle iny tovar. ci uz o tom viem pretoze chcem cim skor vybavit objednavku ( ale to je napriklad drahsia retaz za cenu lacnejsej, tz rovnaka farba, rovnaka znacka, rovnaka cena, vyssia kvalita ), alebo aj nevedome ked si naozaj v rychlosti nevsimnem ze som zle tovar nachystal ( vid aj medzi poslednymi prispevkami omylom zaslany Deore prevodnik ). samozrejme ak sa tak stane, vzdy tieto veci so zakaznikom riesim k jeho spokojnosti.
26.03.2013 - 10:41:03
00
Tak ma este napadlo, ze aky kredit v skutocnosti ma clovek, ktory meni ojazdene stare ramy za stavebny material? :-)
26.03.2013 - 10:45:01
00
Vyváža ho do Nairobi, je to "filantrop". :lol:
26.03.2013 - 10:52:42
00
2. Vy dochodcovia si mozete posielat veci ping-pongovym sposobom aj 15-krat za sebou. Niekto na Vas ale zatial musi robit kym si chodite po postach.

Ked si uz nadavame do mentalne retardovanych .......... A mozem Vam povedat, toto tvrde jadro Mtbikera su prave taketo typy.

Idem prec, je to tu hnoj.

Neurazaj dochodcov lebo su tu niektori co by ti vedeli stanovit diagnozu. :fubar:
Nenadavame si, nadavame tebe a to je dost vyrazny rozdiel. :!:
Za vsetkych dakujem :-) :rock:
PS : asi si to vytlacim a v lete na jednej akcii to budeme po veceroch citat miesto kabaretnych vtipov :-) :y:
26.03.2013 - 13:24:54
00
Janokl - keď už si taký všestranný mudrlant, že si nám aj diagnózu stanovil tak mi povedz, či je to také ťažké napraviť svoju chybu. :) Veľmi mi lezie na nervy, že sa oháňaš s 10 eurami, pretože to je v dnešnej dobe NIČ. Každopádne držím ti palce aby si sa udržal v tejto brandži, mohol by si si aj Zoo otvoriť. Myslím, že by si tam mohol vystupovať ako posledný exemplár druhu Homo Neanderthalensis a zarobiť veľké lóve ;) . Inak blahoprajem k takémuto strápneniu, máš nato talent! ;)
26.03.2013 - 14:12:25
00
už aby bolo normálne počasie

Veru :drunk:
26.03.2013 - 14:51:55
00
mna by len zaujimalo ci vravel o tom indurainovi pravdu, lebo jaksi sa o tom indurain nevyjadril. co?
26.03.2013 - 23:37:15
00
keyboard_arrow_up