Mna by zas zaujimalo, preco Teba zasadne zaujimaju sprostosti a nepodstatne veci. Aky to ma suvis s tym, co sa tu riesilo?
27.03.2013 - 00:14:37
00
citat:
Este panovi Indurainovi by som chcel jedno. Pan Indurain, na Vas posledny koment som neodovedal zo slusnosti (aby ste Vy mali posledne slovo aj ked ste mi vynadali) ale este ste si stuchli do mna tak odpovedam.
1. Ked sme si menili bicykle a nechal som Vam aj nieco navyse (ak pamatane) spravil som vtedy dost pekne gesto Voci Vam (podobne ako tito pani z dubnice ci prievidze ci odkial), ale aj tak pocitujete potrebu si do mna kopnut. Fajn. Jedine co teraz lutujem je to ze som Vam vtedy ten predstavec atd dal, nezasluzite si to.
27.03.2013 - 00:20:30
00
Tak este raz, kedze si na prvy raz zda sa nepochopil:

Aky to ma suvis s tym, co sa tu riesilo?
27.03.2013 - 00:21:23
00
ak je to pravda, tak nechapem preco tu nanho tak kyda hnoj? to len preto, ze aj vsetci ostatni?
to je este vacsi grc, nez to sedlo :puke:
27.03.2013 - 00:22:03
00
Prosim Ta, nerob zo seba janokla 2. Uz naozaj stacilo...
27.03.2013 - 00:25:23
00
co sa ti na toto da napisat? asi tak ze nic.
pockam si na pravdive vyjadrenie induraina
27.03.2013 - 00:27:49
00
iron.hide,
bolo to tak, že Klasovitý dostal carbon MERIDU SED.On mi nechal hlinikový RED BULL, ale keďže mi sedela veľkosť, tak som sa tým nezaoberal. Ostala mu sedlovka a stredová osa ULTEGRA a na RED BULL bol systém BB30, pevne zabudované ložisko na kľuky. Ložisko bolo poškodené, teda kryt. Keďže Klasovitý nemal žiadne náradie a veľmi sa ponáhľal, tak sme nedemontovali reťaz, ani šmykač. K výmene došlo fyzicky za prítomnosti obidvoch.Klasovitý nevyjadril žiadne pochybnosti o nevýhodnosti. Neviem, či si si všimol, ale v jednom z príspevkov sa priznal, že sa mu zdalo, že táto výmena je nevýhodná pre mňa, on dostal carbový rám, ja hliník. Z toho, ako sa zachoval pri predaji sedla je zrejmé, že keby to bolo tak nevýhodné pre neho, tak by to neurobil. Opäť sa opakujem, mieša hrušky s jablkami, aby odpútal pozornosť od seba a vidíš, že sa mu to aj podarilo, chytil si sa.Ja som sa k tomu nevyjadroval z toho dôvodu, lebo som to považoval za vec, ktorá absolútne nesúvisí s tým, čo sa tu rozoberalo.
P.S k tomu predstavcu ešte toľko, že Klasovitému som nechal svoj predstavec FSA. Na RED BULL ostal predstavec preto, že vo vidlici bol špeciálny expander a ten "nevedel" Klasovitý vybrať, takže bola výmena 1:1, takže aj v tomto zavádza, aby zo seba urobil "obeť" "podvodu".Už skutočnosť, že RED BULL bol osadený radou 105 a MERIDA ULTEGROU svedčí o tom, že rám, ktorý som mu vymenil bol mierne povedané a 1 triedu vyššie.
Úsudok si urob sám, nepotrebujem sa obhajovať, len som reagoval na tvoje vyjadrenie, že čakáš, ako sa vyjadrím, tak som to urobil. That is all.
27.03.2013 - 08:04:37
00
Profi sedlo bez zľavy 10 € v čiernej farbe :-D

http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-sedla/171866/fizik-arione.html
27.03.2013 - 09:26:36
00
Ked cierna je skutocne cierna. Novy Perwoll Black Magic :D
27.03.2013 - 09:41:49
00

Snad to bude ta cierna ktoru som si predstavoval...:D
27.03.2013 - 11:35:42
00
Dakujem ze ste sa vyjadrili k vymene bicykla.
Len doplnam- predstavec bol PZ racing. nie FSA. Jazdeny. Podla Vasich slov stal 15€.
Moj Ritchey, novy, stal 37.50€ cize uz to robi 22.50€ vo Vasom banku.
Potvrzdujem, prachovka PressFitu bola prasknuta.
Co sa retaze a presmyku tyka, mavli sme nad tym rukou s tym ze to nechame.
Ale samozrejme to bola vymena nevyhodnejsia pre mna, pretoze moj presmyk bol novy.
Mali ste tam bednu s naradim, keby som chcel trvat na povodnej dohode, urcite by sa nejaka nitovacka nasla. Vasa retaz bola mozno dokonca ultegra (nikdy som ju uz nejazdil), ale jazdena. Moja bola 105-ka nova.

Predstavec som si mohol kludne zobrat, expander s tym nema nic, keby som chcel tak si predstavec zoberiem a expander s maticou necham Vam.

Ja sa nebranim tvrdeniu ze Vy ste prisli s lepsou ponukou, (sice to bol jazdeny, ale karbon) ale za to som sa Vam revansoval tym ze som netrval na vymene tychto veci.
27.03.2013 - 21:07:20
00
a este k tomu "aby odputal pozornost" ...nekriminalizujte ma prosim. Ja som tu uz bol obvineny z tolkych veci ze sa uz zacinam citit ako nejaky slavny zlocinec. Za to ze som poslal Tomasovi (za zalostnu cenu) sivo-cierne sedlo a nie cierne. Keby som mu poslal kilo muky alebo by bolo poskodene alebo ruzove (ako tu niekto napisal)
tak ma tu kludne rozdupte pod ciernu zem. Ale takto... uz sa mi to fakt nechce vobec komentovat..
Pozrite si tuto temu (teraz neodvadzam pozornost):
cyklisticke-obchody/pozor-dalsi-podvodnik-v-inzercii-t31040.html?view=unread#unread
ak chcete vyuzit toho Sherlocka vo Vas tak skuste pomoct tomu chalanovi. Tuna marnite cas.


Naposledy upravil janokl dňa 01.04.2013 - 19:55:07, celkovo upravené 1 krát.

27.03.2013 - 21:24:45
00
Na zaver dodam ze nezazlievam Tomasovi to ze sa bije za svoje prava. Ludia sa musia bit za svoje prava (a ked sa inak neda tak aj spinavymi tahmi). Ale o co sa tu bijeme? O farebny odtien.
Mne sa napriklad stalo ze som podpisal zmluvu na bezplatnu inzerciu (a este som sa chlapika spytal 2-krat ci to je bezplatne) a prisla mi faktura na 170€. Tak som im zavolal pekne vysvetlil a oni mi reklamaciu neuznali :-) tak som tam zavolal este raz a vtedy uz moj pristup pripominal Tomasa. Tak som si to pekne po slovensky vydiskutoval a bolo.
Ale to je uplne evidentne, ten chlapik voci mne mne spachal trestny cin podvodu s tym ze ma chcel obrat o 170€.
Ale Tomas ma doma funkcne ultralahke profi-sedlo, ktore by za tych 53.30 okamzite dokazal predat. A ci uz by siel na postu kvoli mne alebo kvoli niekomu inemu, bolo by mu to jedno..
Takze ak sa vazeni chcete nabuduce budete o nieco bit, tak si vyberte vznesenejsie ciele.
27.03.2013 - 21:43:57
00
Keby bol Tomas farboslepy tak je vsetko ok -:) ved sivo cierna a cierna je to iste ako cervena a zelena
27.03.2013 - 21:46:56
00
janokl uz radsej nic nepis :n:
27.03.2013 - 21:52:08
00
keyboard_arrow_up