Zdravím niekoho, kto pozná nejaké trasy okolo Novej Bane. Idem tam na víkend, takže si chcem nechať poradiť. Chcem niečo, čo začína priamo v Novej Bani, najlepšie dostať sa na nejaký miestny kopec a potom späť. Dokopy takých 40 km. Mám rád také niečo medzi XC a Endurom ( bike Giant Reign). Ak sami neviete, ale niekoho poznáte,kto by vedel poradiť, dajte kontakt. Stačí, keď mi napíšete napr.: Choď na ten a ten kopec tou a tou cestou a nazad zase tadeto. Mapu mám.
22.05.2007 - 11:14:36
00
No ked máš mapu tak by to nemal byť až taký problém, "všechno je jednou poprvé" ja takto jazdím bežne, vyberiem značku a idem, nechávam to na náhodu, väčšinou sú turistické značky zjazdne až na niektoré výnimky. Asi som ti neporadil ale má to svoje čaro, treba vyskúšať.
Dobre si zajazdi.
22.05.2007 - 11:50:37
00
Ja tiež väčšinou jazdím kam ma oči vedú, ale teraz by som chcel, keďže tam budem nakrátko, aby niekto dal typ,aby som nestrácal čas jalovými cestami. Vlastne mi ide hlavne o cestu dole. Hore vyjdem hocijako, nevadí mi ani tlačenie, ale zjazd by som radšej náročnejší.
22.05.2007 - 12:19:46
00
Mozes sa vybrat po cervenej na Velky Inovec, potom po modrej ponad Velku Lehotu smerom na chatu Vojsin - tu modru som isiel prednedavnom - super vyhlady a luky. Odtial sa nejako spustis do Novej Bane (je tam tusim zelena), ale nesiel som tade. Je to skor XC ako enduro.
22.05.2007 - 22:28:33
00
oblast od ZM po Novu Banu a okolie je veru velmi pekna (minule som tade siel autom), toto leto planujem trosku pobehat tu oblast, ale po asfaltkach :)
23.05.2007 - 07:49:31
00
Palo TT, ďakujem za tip, išli sme to tak, ako si mi poradil. Bolo to presne to, čo som chcel. Len okolo Vojšína sme stratili modrú, tak sme sa spustili dole do doliny , čo bolo fajn, lebo to bolo technické. Tá modrá ide cez taký zarastený les? Lebo tam sme ju videli naposledy. Potom sme prešli popri nejakej horárni na druhú stranu cesty a ešte sme šli na Kostivrch a s tade do Novej Bane. Keď sme zbehli z Inovca, tak sme šli aj po nejakej maratónskej trati. Typujem Pandu . Poobede sme sa kúpali v tajchu, voda bola ako v lete.
Ešte raz ďakujem za tip.
28.05.2007 - 08:50:31
00
keyboard_arrow_up