Zdravím, chcel by som si kúpiť chrániče kolien, mám vyhliadnuté dva druhy..
1.
Ak máte s týmito skúsenosť.. nezavadzajú alebo čo by ste mi k ním mohli povedať, prečo áno, prečo nie
http://www.foxracing.sk/shop/chranice/titan-race-kolenny-chranic/

2.
Sú lepšie než tie prvé, pre a proti..
http://www.foxracing.sk/shop/bike/chranice/kolenne/launch-pro-kolenny-chranic/

Jazdím MTB..
Vďaka za odpovede
22.01.2013 - 17:46:13
00
Jazdit MTB moze znamenat vselico:) Na XC/traily su chranice holeni zbytocne, tiez sa v nich podla mojich skusenosti zle slape (uchytenie pod kolenom vacsinou dost odiera). Launch pro su fajn, jazdim ich teraz a spokojnost od 70km enduro vyjazdov az po bikeparky. Robia sa ale iba vo velkostiach S/M a L/XL, je lepsie kupovat mensie, casom dost povolia.
22.01.2013 - 19:51:48
00
Nerozmýšľal si o http://www.soof.sk/soofshop/eshop/29-1-CHRANICE/0/5/1959-Chranice-kolien-NUKEPROOF-Critical-Armour-Knee ? Majú dosť dobré recenzie a ohlasy na ne.. Na jar plánujem aj ja, a pre mňa jasná voľba.
22.01.2013 - 20:16:58
00
Tieto Nukeproof má kamoš a dobré sú, spokojný je. Ja mám 661 Kyle Strait a spokojnosť tiež. Je toho na výber kopec.
22.01.2013 - 20:52:34
00
Počuj, a keď porovnáš tie Nuke a tvoje 661, do ktorých by si šiel skôr a prečo? chcem si zistiť čo najviac. Chcem dostatočnu ochranu, pohodlné chránič, aby držali na mieste, za dobrú sumu. Zatial to splnaju tie Nuke a 661..
22.01.2013 - 21:02:11
00
661 Kyle Strait som jazdil rok a pol pred Foxami. Su pohodlne na slapanie, casom sa ale velmi roztiahnu a nedrzia na mieste. Pri jedinom pade, kedy som ich naozaj potreboval, skoncili stiahnute na clenku a ja som obisiel s jazvou na kolene..

Foxy to maju poriesene lepsie, maju zvnutra na okrajoch silikonove pasiky, ktore ich drzia namieste.
22.01.2013 - 21:58:38
00
Dobre vedieť. Tie Nukeproof majú silikon. Aspoň podľa popisu. A po Kali si nepozeral ? Mám lakte, a spokojnosť. Pár testov už úspešne absolvovali :) Ja som ale stále nahnutý na nie Nukeproof-y
22.01.2013 - 22:02:23
00
Keby som kupoval znovu, tak beriem Nukeproof. Sú lepšie spracované a lepšie držia na nohe. Fox som neskúšal, ale podobne poriešené ako Nukeproof. V 661 som mal pádov viac, ale držali na nohe dobre. Mám ich ale dosť na tesno, bral som aj pri svojich 172 cm a 85 kg iba M, lebo o tom roztiahnutý som vedel od známych. Lenže čo zachránili oni, tak chýbali chrániče lakťov a ostali jazvy tam :D. Asi budem musieť prikúpiť aj tie.
22.01.2013 - 22:12:32
00
Tým, že jazdím MTB.. som chcel len povedať, že nejazdím DH a teké brutályi, nemám na to bike žiaľ,.. ale chrániče je treba, už som mal pár pádov a kolená to odnesú takmer vždy
No tie nukeproofy vyzerajú zaujímavo a aj tá recenzia je povzbudzujúca a zasa tie foxy, tiež som o nich čítal v podstate len chválu. Uvidím či budem mať šťastie a budú ich mať v predajni oboje.
A s tou veľkosťou je to ako presne.. keď si ich budem skúšať majú byť viac stiahnuté, keby som to riešil nakoniec cez net, podľa čoho mám zvoliť tú veľkosť ? Meriam približne 180cm a vážim do 80kg..
22.01.2013 - 22:43:02
00
Markolus, tie lakťové Kali, ktoré si mal presne na mysli, mohol by si sem hodiť link, diky
22.01.2013 - 22:52:11
00
Lakťovky mám tieto
Ale kolenačky k nim som myslel tieto
22.01.2013 - 22:57:21
00
Tým, že jazdím MTB.. som chcel len povedať, že nejazdím DH a teké brutályi, nemám na to bike žiaľ,.. ale chrániče je treba, už som mal pár pádov a kolená to odnesú takmer vždy
No tie nukeproofy vyzerajú zaujímavo a aj tá recenzia je povzbudzujúca a zasa tie foxy, tiež som o nich čítal v podstate len chválu. Uvidím či budem mať šťastie a budú ich mať v predajni oboje.
A s tou veľkosťou je to ako presne.. keď si ich budem skúšať majú byť viac stiahnuté, keby som to riešil nakoniec cez net, podľa čoho mám zvoliť tú veľkosť ? Meriam približne 180cm a vážim do 80kg..


Ked ich budes skusat, tak uplne nove by si ich mal pomerne tazko natiahnut na nohu. Pri tvojich proporciach by som tie foxy urcite bral S/M.
23.01.2013 - 08:59:05
00
mam plasty POC (park, alpy) ako aj soft pady POC.. po tazkom uraze nohy musim nosit pady stale. jazdim 19 rokov., a po foxe, dainese, kali a nejakych 661, som - zda sa - nasiel holly grail. neposunu sa ani milimeter a su exkluzivne pohodlne. a paradoxne su prve ktore nepovolili ani o milimeter... ani po 2 rokoch nakladania. ride on!
04.05.2013 - 01:28:46
00
mam 661 kyle strait maju tam ten silikon na tych gumenych pasoch cize pri slapani sa nesuchaju dole. nosim ich aj na snowboard. mal som jeden incident ked som padol na skaly a stiahol sa mi chranic az na clenok pod SNB nohavicami a schytalo to koleno. bez chranica by to urcite dopadlo horsie ale keby sa to nezosuchlo tak som spokojnejsi....

edit: som akurat pozeral a ten silikonovy lem tam nie je. sekol som sa
04.05.2013 - 02:18:59
00
Markolus, no čo aké si kúpil tie chrániče ? Si spokojný ?
13.05.2013 - 22:56:11
00
keyboard_arrow_up