Síce spamom no krasny večer požehnávam..
Prosím pekne miestnyh maníkov o radu.
Ako to, že mi nielen píska zadná brzda, ale aj nebrzdí poriadne? flekovat sa vobec neda..mam ju stvrt roka ako i bike, akurat ze som ho mal v servise raz nedavno koli blbosti nehodnej spomenutia,a snať mi ten naničhodník nevymenil doštičky brzdne za stare len tak...ked brzdim z prudkeho kopca alebo schodov tak to zacne tak nadpriemerne vrzgat a sekat ako keby, ze sa to fakt neda...a ked stlacim brzdu uplne silno a skusam bike tlacit tak aj tak sa obcas potoci to kolo, hmm...svinstvo....prosím o radu karma vam ju vrati :P
20.10.2012 - 20:18:43
00
vitaj v klube ... aj ja si tiez rad pockam na riesenie :)
20.10.2012 - 20:55:54
00
vítam, tusim som ho uz nasiel :D
som sa docital na viaceryh nahodne najdutyh odpovediach na podobne otazky, ze mastnota zhori ked sa pojde dole prudkym kopcom a bude sa stale brzdit tou ktora piska, a tak som pre istotu ktomu prudkemu kopcu a brzdeniu i pedaloval a zabralo no uáááá happyend :D krasne!
20.10.2012 - 22:29:07
00
tak so si z tych stastnejsich, ktori mali len spinavy kotuc/platnicky :)
21.10.2012 - 00:24:13
00
keby tak riešenie bolo také jednoduché bolo by to krása :nod: minule keď som pod šrubu čo drží prasa dal podložky dosť s to zmiernilo ale aj tak to neprestalo :(
21.10.2012 - 20:04:36
00
uzatvaram tuto temu neh je kompletna:D konecne som si dal bike do servisu a pistalo to preto ze som mal zpalene brzdove platnicky (ak by este niekoho zaujimalo) a kedze som ih dlho pouzival take, tak som znicil zadny kotuc :D ...az teraz som zistil ze kotučovkamy nemožeš brzdit v kuse ale vraj 10-15 seund a pak sa musia vetrat neh sa nespalia...hm.
05.05.2013 - 12:39:29
00
keyboard_arrow_up