mám jeden smutný príspevok.
dnes vo Svätom Jure ukradli Cannondale RZ120 1.0 2011
Veľkosť: L
Výr. číslo rámu: YM03654
Výr. číslo vidlice: LEFTY ULTRA CE1LA1ZPBR/R/W
keby ste ho niekto niekde videli, dajte prosím vedieť.
Díky
20.04.2013 - 20:02:47
00
to je ten z toho nosiča? uff to tam fakt nechal Cannon? sa mi aj zdalo že košická značka..
20.04.2013 - 20:08:53
00
Ahoj chalani. Je mi jasné, že bike už nenechám v bicyklárni... no faktom aj ostáva, že nie som slobodný a bezdetný a tým pádom 7 bikov do bytu nenapracem... Ak je niekto sám, prípadne len s priateľkou, tak chápem, že bike, prípadne viac, má v byte. Ale nie vždy to ide. Som prekvapený, koľko "hrdinov" a "mačov" tu máme (ako už niekto podotkol). Ak to máte doma tak, ako píšete, tak OK. No nemyslím, že je čo závidieť. Teda, podľa mňa. Ale aspoň je čo čítať, keď už nie sú žiadne info o ukradnutom biku.
Vďaka všetkým za podporu a ochotu.
Bikerom zdar
24.04.2013 - 08:00:55
00
niečo zo Šely...

Dobrý deň,

Včera 04.05.2013 som sa s manželom a aj s početnou skupinou priateľov zo
Slovenska zúčastnila už po druhýkrát vášho šela maratónu , všetko bolo v
poriadku, až do chvíle, keď sme zistili, že nám z uzamknutého nosiča na
bycikle na aute ukradli naše dva úplne nové bycikle značky GIANT TRANS X29
a ANTHEM 29. Parkovali sme na lúke pod hradom.
Ostali sme zúfalí a sklamaní, pretože sme "bikeri" telom aj dušou a máme za sebou už nespočetne veľa maratónov a s takouto drzosťou sme sa ešte
nestretli, vymazalo to aj dobrý pocit z môjho 3. miesta v kategórii žien nad 40 rokov. Zavolaný policajti spísali a nafotili trestné oznámenie na neznámeho
páchateľa.
Myslím, že tu zlyhal aj organizátor a to vôbec nezabezpečená ochrana od
polície a možno by stačilo len zopár prejazdov, tak ako to už na maratónoch je zvykom a nielen vybrať za parkovné 40,- czk.
Asi nebudete prekvapený, keď účasť Slovákov v takom hojnom počte ako
bývalo tento rok a aj po minulé roky na budúci rok určite klesne, stratili
sme dôveru a chuť sa k vám vrátiť. A bohužiaľ nemôžem váš maratón ani
žiadnemu známemu bikerovi odporučiť.
Zároveň vás prosíme, akékoľvek informácie ohľadom tejto krádeže posunúť na políciu v Lipníku nad Bečvou.

Ďakujeme za pochopenie


Katarína Belzárová
Štartovné číslo : 2058 a 2056
06.05.2013 - 12:05:46
00
inak k uzamknutemu nosicu len tolko ze ak je thule tak ten ma univerzalny kluc.. prreto vzdycky na bike treba pouzit dalsi zamok a aspon o priecnik to dat
06.05.2013 - 12:57:58
00
Thule sa dá otvoriť aj vhodným skrutkovačom bez poškodenia.
06.05.2013 - 13:01:05
00
kde su tie casy ked sa sekali ruky za kradez.
06.05.2013 - 13:01:08
00
Inak k uzamykaniu bajkov na aute a ponechani ich bez dozoru (vzdialeni sa od vozidla tak, ze nie je na dohlad) len tolko, ze to je maximalna lenivost. Ludom je zatazko sa motat v areali s bicyklom, tak ho zamknu do trapneho nosica a naivne ziju v predstave, ze je to OK. Ja neviem co k tomu dodat - nema zmysel sa rozculovat, ludia su nepoucitelni a naivni. Hlavne, ze Katka bola aj v Jure, kde takto isto ukradli toho Cannona. Komu niet rady...
06.05.2013 - 13:14:28
01
A obviňovať z toho organizátora, ktorý mal zabezpečenú stráženú zónu na bajky a začať kydať na maratón...hmm
06.05.2013 - 13:26:30
00
Z tej Katky hovorí nasratosť. Dá sa to pochopiť. Ale organizátori za to fakt nemôžu.

Mne v reštaurácii dávnejšie ukradli peňaženku aj s dokladmi z bundy, ktorú som mal pred sebou na vešiaku. V živote by mi nenapadlo viniť za to reštauráciu a "vyhrážať" sa odporúčaním-neodporúčaním.
06.05.2013 - 13:30:53
00
Ako pise Riso, bike na streche som este poistoval prevlecenim spiraloveho cyklozamku...Uz ale radsej vsetko vozievam v kufri.
Otazkou je, ci to platene parkovisko bolo aj naozaj strazene organizatorom. To ale aj tak nic nevyriesi, ked zlodej normalne odomkol nosic.
06.05.2013 - 13:31:39
00
Tak to som nevedel, ze tam bola este aj samostatna strazena zona na bajky. Ale vlastne teraz si spominam, ze tam bola uz aj pred X rokmi, ked som tam bol. Cize organizatori spravili absolutne maximum, ale to samozrejme nestaci, ked ludia ponuknute moznosti odignoruju...
06.05.2013 - 13:33:15
00
Ja neviem, ci ti ludia ziju v inom svete, ale ja sa bojim nechat bike aj v uzamknutom aute bez dozoru a nie este na nosici...
06.05.2013 - 13:41:26
00
Kamosovi v UK ukradli bike s poza chrbta co bolo asi 30cm. Takze bajk z dohladu nedam ani na krok.
06.05.2013 - 13:44:08
00
Otazkou je, ci to platene parkovisko bolo aj naozaj strazene organizatorom. To ale aj tak nic nevyriesi, ked zlodej normalne odomkol nosic.

Žiadne strážené parkovisko, je to len lúka pod hradom, ktorú spravuje Obec Týn nad Bečvou a pre maratón tam urobia dočasné platené parkovanie, nič viac. Parkovné vyberá obec, organizátor s tým nemá nič.
06.05.2013 - 13:50:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up