Máš dobré počítadlo, lebo sa mi to zdá akosi málo iba 103 km. Hlavne tá cesta späť je slušnejšia zachádzka a skôr by som uveril, že to bolo 130 km.


Skontroloval som si pre istotu tachometer, obvod kolesa je nastaveny spravne, presnost mam vyskusanu na maratonoch. Byvam v Petrzalke, za 5 minut som na cestaku v Rakusku, takze asi tam som "usetril" spominanych 30km...


edit: vlatne je tu aj fotka toho zakazu, na 5 strane, matvej11.
a fabian sem dal fotku lavicky rovno pri jazere, kde to prosim ta je?
lebo ja som tam videl len nejaku luxusnu restauraciu, nemal som cas obchadzat jazero


Lavicky su na konci mola v Neusiedl am See - matvej11 ma odtial fotku, tu druhu. Len treba ist este dalej, az ku vode. http://goo.gl/maps/YxoMQ
27.04.2013 - 03:47:56
00
dnes prijemny vyjazdik do Haslau an der Donau. Neviete nahodou ci tam niekedy premava kompa do Orth an der Donau?
ako sme isli spet z Haslau musel som na chlapcov zakricat nech sa vratia, lebo si "zamerne" nevsimli jeden vyzivny kopcek :lol: . nic moc dlzka +-150m ale potesilo. walec ma nejake udaje z jeho sigma pocitadlom (kurna ta za neho tusim aj slape :lol: vie toho teda vela :) )


ste ma inspirovali a dnes som sa vydal solo do haslau cca 85 km na mtb. pocasie bolo fajn. len po tej hlavnej ceste z petronell do haslau to bolo trochu komplikovane ale dalo sa - aspon som nespekuloval a musel som slapat... tie stupania su tam veru pekne...

inak neviete kde sa da nacerpat voda pri ceste k neusiedleru cez zurndorf? ja poznam len berg a mimo jazera len bad deutsch altenburg...
29.04.2013 - 19:43:09
00
inak medzi Petronell a Haslau ide cyklochodnik popri zeleznici pod jej urovnou. my sme si ho vsimli nahodne ked sme videli len hlavu cyklistu :) cloveka potesi ked hodi niekto par foto a nejaky pokec z vyjazdu. velakrat som sa inspiroval aj ja cudzim vyjazdom.
29.04.2013 - 21:11:06
00
Staci sa dobre napit doma a jeden bidon by ti mal vystacit
az k Neusidlerku a tam je Trink Wasser, konkretne za tym
zaprasenym bikom a stromom (EDIT vid foto c. 10) :)

http://www.sports-tracker.com/#/workout/tomito/59k3ecdjhljogu77
29.04.2013 - 21:15:02
00
inak neviete kde sa da nacerpat voda pri ceste k neusiedleru cez zurndorf? ja poznam len berg a mimo jazera len bad deutsch altenburg...
V každej krčme, aj na benzínke. A stačí ti poznať tri rakúske slová - bitte, wasser (alebo trinkwasser) a na záver danke.

Už som vyskúšal, keď som bol fest vysušený, že som vpálil do dvora kde som videl pohyb a vypýtal si vodu. Žiadny problém, ochota.
29.04.2013 - 21:23:15
00
ja som dnes podvecer tiez bol v rakusku, tentoraz inou trasou k neusiedleru, cez zurndorf.
zase som samozrejme zabludil, nabuduce si berem gps. ja neviem, asi mi to vycerpanie skresluje citanie smerovych tabuliek :$

ale to jazero je krasne. bolo by fajn tam mat domcek a cln
29.04.2013 - 23:29:49
00
Staci sa dobre napit doma a jeden bidon by ti mal vystacit
az k Neusidlerku a tam je Trink Wasser,


ja pre istotu doplnam uz v bergu a dost casto pijem, takze s jednym bidonom sa sice da, ale pit treba :)... a zavisi to aj od toho ako rychlo sa pohybujes... pri mojej priemerke okolo 23 km/h to moze trvat aj dve hodiny :)

neviete niekto ci sa da dostat z deutsch jahrndorf do rajky?
30.04.2013 - 21:49:39
00
je nejaka cyklo cesta k neusiedleru ktora by bola bezpecna aj pre cyklovozik ? gps trasa by bola uplna najlepsie riesenie ;)
dik
30.04.2013 - 22:26:38
00
je nejaka cyklo cesta k neusiedleru ktora by bola bezpecna aj pre cyklovozik ? gps trasa by bola uplna najlepsie riesenie ;)
dik


Prikladam gpx skratky, akurat je tam aj usek po lucnej ceste, ale da sa. Isiel som to s Croozerom 2.
07.05.2013 - 12:55:56
00
iron.hide: treba trochu zvolnit,najst si aj iny konicek, takto sa ubicyklujes k smrti :lol:
07.05.2013 - 14:44:02
00
Pre Porcupinetree ...neviete niekto ci sa da dostat z deutsch jahrndorf do rajky...

Áno dá sa, dvoma cestami. Pokracuj stale az na rakusko - madarku hranicu po takej horsej asfaltke. Na hranici su dve moznosti. Bud dalej rovno za nosom po sotoline cca 2 km, alebo odboc do lava na trojhranicie. tam je to cca 300 m po sotoline. Dalej potom po zlej asfaltke az na hranicny prechod Rajka. Obe cesty su zjazdne aj pre cestny bicykel, ale je to taky cyklokros. da sa to vsak prezit.
07.05.2013 - 15:32:00
00
Pre Porcupinetree ...neviete niekto ci sa da dostat z deutsch jahrndorf do rajky...

Áno dá sa, dvoma cestami. Obe cesty su zjazdne aj pre cestny bicykel, ale je to taky cyklokros. da sa to vsak prezit.


hej bol som minuly vikend... pomohla mapa... v rakusku som nebludil ale o to horsie to bolo v rajke a uplne najhorsie v cunove... tam som bludil asi 10 minut kym som nasiel smer na hradzu :)...

a na cestaku neviem ci by si po tej sotoline presiel. mne sa to ako moc prejazdne pre cestak nezdalo... ale neviem nikdy som na nom nesedel :).

a este som pozeral ze by tam mala byt aj nejaka cyklocesta medzi nickelsdorfom a jahrndorfom, len neviem ci je dokoncena a znacena (pozeral som nejake cyklomapy na internete a je to tam vedene ako heideradweg s terminom dokoncenia 2012 - ale neviem ci z toho nieco bolo)... ale tam sa da aj po ceste ist, nie je tam velka premavka
07.05.2013 - 18:09:48
00
Z Nickelsdorfu do Jahrndorfu vedie super asfaltka. Tá vyznačená cyklocesta vedie cez Karlhof. Časť po šotoline. Pre cestný bicykel zjazdné len s trápením, odporúčam priamo. Je tam minimálna autoprevádzka.
07.05.2013 - 18:27:39
00
Prikladam gpx skratky, akurat je tam aj usek po lucnej ceste, ale da sa. Isiel som to s Croozerom 2.


dakujem urcite vyskusam ;)
07.05.2013 - 19:01:34
00
Solovyjazd, krasna priroda, klud a relax ... :P

Kedze je tu opat maj, tak som sa vcera vybral zas k Neusiedler See.

Mal som trochu obavy, lebo tuto sezonu som zacal bikovat len
pred dvoma tyzdnami, ale bol som pripraveny, ze to mozem
kedykolvek otocit :-P

Nechybalo vela a skoro som to otocil uz Edelstale, ked ma chytil
prvy dazd, ale nakoniec to nebolo nic hrozne :D

V Prellenkrichen zas prsalo, ale uz mi to bolo jedno, kedze som
bol mokry a spinavy :)

Inak na B10 okolo jazera bolo pomenej ludi, cize mohol som si ist
nikym a nicim rusiny, az na jednu ukecanu Rakusacku a jednu sanitku
pri Morbischi. Pacientku uz mali na nositkach, ale krv som nevidel :tmi:

Madarske kopceky ako vzdy dali trochu zabrat, ale potom to zacalo
len odsypat :o:

Tentokrat som moc nebludil :!:

Kedze v mobile dosla baterka, tak som ho musel predcasne vypnut pod
mostom LF pri 208 km/ do ciela to bolo uz len 14km :-P


Na zaver par udajov o ktore tentokrat vobec neslo :
Cas vyjazdu: tesne pod 10h
KM na tachometri: 242km (trochu vela)
KM na sports-trackeri: 222km (trochu malo)
Ked spravim komporomis, tak to mohlo byt cca 230 km

Prikladam report zo sports-trackera a niekolko fotiek prirody,
bez monumentov :lol:


http://www.sports-tracker.com/#/workout/tomito/8mld04ji63d3dlgn
07.05.2013 - 20:42:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up