Myslel som aj iné poplatky (prirážky) JoKo. Junáčik sa ospravedlňuje že to tak zle napísal ;)


ziadne ine poplatky nie su .... platis len za to co si objednas v cene akej vidis + kurier samozrejme. Dovoz do SR zacina na £9,99. zvysuje sa podla vahy balika.
Pred nedavnom som objednaval tovar od nich celkova hodnota bola 100€ aj s postovnym. Postovne bolo nejakych ca 13€ za 7kg balik.
mailom dostanes cislo balika a na strankach DHL ho mozes sledovat. Za 6 dni som mal balik doma.
09.05.2013 - 17:30:55
00
dik a jak to myslel Kocka ze maju ine velkostne tabulky?
09.05.2013 - 19:31:23
00
neviem ako to spravne nazvat ci ine tabulky alebo ine strihy a mozno aj z kazdeho nieco. Objednal som si mikinu velkosti L tak ako kupujem tu na SR zial bolo to skor take M ako L ale tricka a kosele co mi prisli velkosti L tak vsetky mi sedia bez problemov. Vysku mam 183cm. Kamarati niektori spominali, ze niekedy im tricka nesedia ale nie ze by to bola ina velkostna tabulka ale spominali strih tricka.
09.05.2013 - 21:57:30
00
tam sú uvádzané aj veľkostné tabuľky pre jednotlivé väčšie značky, každý výroba má totiž pre rozmer S,M,X... trochu iné miery, takže je to trochu lotéria
strýko odtiaľ objednáva, ale vždy mu niečo nie je dobré, potom to predáva známym :)
09.05.2013 - 23:48:31
00
ja mam stade dresy a gate znacky mudyfox na bike. je to porovnatelne s lidl vecami-kvalita,cena:D a veru s velkostami je to tak ze nie vzdy pasuje:D
10.05.2013 - 00:02:05
00
dik a jak to myslel Kocka ze maju ine velkostne tabulky?

Myslel som to tak, že som si objednal nejaké veci podľa našich veľkostných tabuliek a naša veľkosť L nie je veľkosť L v Anglicku/ bolo mi to o hodne väčšie- napr. Karimor/
10.05.2013 - 07:47:48
00
karimor som skusil a je to bieda material a este aj strih vrece :D
doslo par veci ale je to poriadna cina :D ani bike sa stym umyt nedal...
10.05.2013 - 07:50:39
00
kde nič nie je a aj to nič je 5x drahšie? :D

Nie tak celkom.
Niektore veci najdes paradoxne u nas lacnejsie ako na UK webe. Bundu som zohnal o 10 eciek lacnejsie (a este posta), detske vibramy boli tiez o par eur lacnejsie u nas.
V KE som si napriklad vsimol, ze obcas maju bike komponenty (nizsej kategorie na take to jazdenie do roboty) za brutalne vypredajove ceny (kazeta za 5 eciek a podobne lakocinky)
Vo vseobecnosti ale mozes mat pravdu a tiez zvycajne objednavam z eshopu. (karrimor kozene botasky za 25 eciek su bezkonkurencny kauf, tie ultralacne so zltymi prvkami v podrazke su uz ale na druhej strane odpad, co mi vydrzal 3 tyzdne)
13.05.2013 - 14:52:26
00
Asi sa tu pise aj o predajni v hypertescu v KE. Bol som tam vcera a velmi sa cudujem, ze si tam niekto dokaze nieco kupit. V cinskych predajnach sa handry po zemi nevalaju a aj ked to visi na vesiaku, vzdy je to handra. Pre mna obrovske sklamanie.
13.05.2013 - 19:16:29
01
Ono je to o ocakavaniach. Az si myslis, ze to budu turbo outdoorove veci na profi pouzite za par drobnych, tak take sa tam objavuju len naozaj zriedkakedy a podla mna skor nahodou ako cielene. (jedno rano mali deuter batohy za 30 susnov, kym som sa naranajkoval, boli fuc)
Az si mam vybrat medzi noname cinanom a noname karrimorom za +- rovnaku cenu, tak si vyberam noname karrimor.
Ako som uz vyssie pisal, niektore veci sa brutalne oplatia, niektore su totalny srot.
V zasade nakupujem len naozaj vypredajove kusy (spominane botasky po 25, tricka po 2-3 (ked natrafis na naozajstny vypredaj, tak 80 centov), rifle za 7). Za tie ceny mi to nie je luto po 20 opratiach pouzit na utretie blata z podbehov na aute a putuje to do kontajnera.
Mam napriklad Karrimor goretex bundu (nie priamo zo SD) a je to imho fasacka bundicka (stala ma bratu ver ci never 25 eciek aj s postou, za to nemam pomaly anilen flisku v exisporte). Az hladas figel, tak ti ho prezradim - je ***** azurovo modra. Ale to mi v lese plnom ozratych flintovnikov absolutne nevadi.
Pracovne bagance (ja som si ich tak pomenoval - vysoke nezateplene celokozene, ma stali 2 eura !!!)
Kupovali sme odtial detsku obuv Adidas, mozem okadit, ze minulorocnu kolekciu, ale boli za 4.90 (a este sme mali -15% sale kupon na detske veci ako bonus z predoslej objednavky).
Na druhej strane - kuknem daktore akoze fashion handry a su to fakt ze handry a len akesi logo im dviha cenu na stvornasobok mojej hodinovej mzdy. Kopa doplnkov je astronomicky predrazena.

Takze to zhrnme: kto ocakava, ze na eshope alebo v kamennej predajni najde kompletny sortiment vo vsetkych farbach a vsetkych velkostiach, ze bude obchod nacancany, navonany a budu tam obsluhovat prsate 18ky hore bez a to vsetko za tretinovu cenu porovnatelneho shopu pri zachovani 100% kvality tovaru, tak ten bude hundrat.
Kto dokaze prekusnut ten pocit diskontu s krabicami namiesto vesiakov a nema problem nakupovat veci z Lidlu, ten si tam pri troche stastia dokaze najst kusky, ktore mu budu vyhovovat a ich cena bude znacne podliezat cokolvek, co je v beznej produkcii konkurencie.
Howgh (aspon nateraz)
13.05.2013 - 20:16:23
02
Veci z Lidla su luxusom voci tomu, co som videl v SD. A lidlacke sport oblecenie kupujem casto.
13.05.2013 - 20:56:02
00
Dakujem jfab. Uz som sa bal, ze iba ja som mal ten pocit ked som bol nakuknut.
13.05.2013 - 22:13:40
00
Karrimor je celkom ešte v pohode. Mám nejaké mikiny (veľkosť S pri výške 190 cm :D )ale som s nimi spokojný. Pri tých veciach "MuddyFox" by som bol opatrný, lebo okrem problémov s veľkosťou, sú aj dosť nekvalitné. Pod nniektorými vecami na SD.com sú aj recenzie, tak treba čítať....
Veci z Lidlu mám inak rád. Mám nohavice na bajk s vložkou aj termoprádlo...zatiaľ spokojnosť, keď to bude v ponuke zas, určite si privstanem a pôjdem tam skôr než to rozpredajú :D
14.05.2013 - 18:00:48
01
čaute ...ja som tiež pár krát odtial objednával....dlhé cyklogate .....dobrá kvalita....2 páry botasiek...a bežeckú vetrovku.....na tej som sa netrafil do velkosti....ináč gate a botasky sa daju kúpit podla velkosti....ale vrch ...dost tažko
24.05.2013 - 19:40:24
00
tak vcera prisla objednavka aj mne. Nie vsetky veci sadli ale za tu cenu... Dorucenie netrvalo dokopy ani tyzden takze palec hore :y: :)
05.06.2013 - 14:24:22
00
keyboard_arrow_up