tych 1000 km rocne vydrzis aj na tomto, ked to slo doteraz
15.05.2007 - 15:28:46
00
akurat mozes mat big problem ked nahodou budes mat koliziu a tvoje muzstvo pociti nieco co neprajem nikomu... tak skus mysliet aj na bezpecnost... a neviem si predstavit velmi pohodlie ked nemozes pohodlne nasadnut resp. zosadnut... ale ked spravis cca 1000 km rocne, tak pocitam ze ides na bike tak asi 20-30x za sezonu a tu je fakt na zvazenie ci sa ti oplati investovat.. ale ten ram by som menil.. ked uz nie cely bike..
16.05.2007 - 10:30:53
00
Ja fakt neviem, tuto sezonu asi este pockam, a skor v zime mozno nieco kupim (Je to v zime lacnejsie ?). Neviem. Lebo tento rok mam zatial najazdenych 650 km, tak tych 1000 asi prekonam :) Nejako ma to zacalo viac bavit. A planujem bicyklovat nie 3 roky, ale aspon do takej 40ky :D Tak potom neviem, lebo asi ani na chrbticu to nie je bohvieco mat velky bike. A vymena LEN kostry, to mi vobec nie je pri chuti. Obavam sa, ze by to nebolo tak skvele vyladene, ako je to teraz, taketo skladania, moc tomu neverim. Ked bike, tak cely a bude ako hodinky.
16.05.2007 - 10:46:08
00
Prečo len do štyridsiatky????
16.05.2007 - 19:42:15
00
teraz mam 21, tak styridsiatka sa mi zda straaaaaasne daleko. a povedal som "ASPON" do 40ky :)
16.05.2007 - 21:49:38
00
Poniektori len par rockov pred 40-kou s cyklistikou zacali a chceli by az do smrti.
17.05.2007 - 08:10:04
00
Poniektori len par rockov pred 40-kou s cyklistikou zacali a chceli by az do smrti.

ktori??? :shock: :) :wink: a poniektory pred tridsiatkou...
17.05.2007 - 11:36:39
00
ktori??? :shock: :) :wink: a poniektory pred tridsiatkou...


napr. ja
17.05.2007 - 12:11:55
00
mno ja mam 31 , 2 deti a tiez zacinam ... ale objektivne, zacinal som uz asi 3x :
1; Hned po gymplu s mojim prvym horakom, (dostal som ho od rodicov na 17 narodeniny - stal snad 12 litrov ale bol to oproti dnesnym srot...)... Nadsenie mi vydrzalo asi mesiac, potom som bajk pouzival len na cestu na pivo, na priehradu za kupanim, na ryby a do obchodu...
2; asi 2-3 roky na to na vyske. Tamten bajk mi ukradli na Uhereckej priehrade, tak som si kupil za 8 litrasov taky nejaky ai neviem aky (neznackovy). Vedla na izbe intraku byvali 2ja nadsenci, chodili do Bojnic a po okoli Prievidze (obaja mali daleko lepsie bajky ako ja)... asi po niekolkych vyletoch s nimi som to zase zabalil a zacal pouzivat bajk len na veci z bodu 1. To som mal 22...
3; v r 2003 som zase skusal jazdit (stale som mal ten bajk z vysky) po lesoch a zakutiach v okoli Partizanskeho (som Partizancan...)... Po par strekach to opat dopadlo ako v bode 1. Bajk uz vyzeral docela zdevastovany ale aj tak mi ho niekto v r. 2005 ucaroval... (vo vestibule, ktory by sa mal zatvarat a zamykat som raz rano nasiel len cvaknuty zamok...)

Takze mi drzte palce... Teraz chcem zacat zase... Kupil som si vo vypredaji novy bajk ale starsi model KELLY'S OXYGEN vid. odkaz :
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=c ... 1100464545
Nexcel som dat prilis vela (zrejme nanom bude aj detska sedacka a bude sluzit aj ako rodinny bajk) a stal ma cca 8000,- (aj s kadejakymi serepecickami vratane). Uvidim... vela ludi vravi, ze v okoli PE su nadherne cesticky a trasy pre bajk. Uz by som aj zacal, ale momentalne som indisponovany (zlozila ma chrypka...). Nasiel som si aj tuto stranku. Tak drzte palce - nech mi nadsenie vydrzi....

Ale toto cele bolo totalne OT... tak sorac
:shock:


Naposledy upravil hazo dňa 02.06.2007 - 23:03:54, celkovo upravené 3 krát.

02.06.2007 - 18:09:53
00
hazo nech ti to tentokrat vydrzi,ja som tiez poriadne zacal az ako 28 rocny...predtym som aj chcel,ale neboli prasule na bike(zvlastne ze na pivo sa vzdy nasli :roll: ).Ja to tvrdim stale...na kazdeho to raz prijde :)
02.06.2007 - 19:08:17
00
mno ja mam 31 a tiez zacinam ... ale objektivne, zacinal som uz asi 3x :
1; Hned po gymplu s mojim prvym horakom, (dostal som ho od rodicov na 17 narodeniny - stal snad 12 litrov ale bol to oproti dnesnym srot...)... Nadsenie mi vydrzalo asi mesiac, potom som bajk pouzival len na cestu na pivo, na priehradu za kupanim, na ryby a do obchodu...
2; asi 2-3 roky na to na vyske. Tamten bajk mi ukradli na Uhereckej priehrade, tak som si kupil za 8 litrasov taky nejaky ai neviem aky (neznackovy). Vedla na izbe intraku byvali 2ja nadsenci, chodili do Bojnic a po okoli Prievidze (obaja mali daleko lepsie bajky ako ja)... asi po 5-6 vyletoch s nimi som to zase zabalil a zacal pouzivat bajk len na veci z bodu 1. To som mal 22...
3; v r 2003 som zase skusal jazdit (stale som mal ten bajk z vysky) po lesoch a zakutiach v okoli Partizanskeho (som Partizancan...)... Po par strekach to opat dopadlo ako v bode 1. Bajk uz vyzeral docela zdevastovany ale aj tak mi ho niekto v r. 2005 ucaroval... (vo vchode vestibulu, ktory by sa mal zatvarat a zamykat som raz rano nasiel len cvaknuty zamok...)

Takze mi drzte palce... Teraz chcem zacat zase... Kupil som si vo vypredaji novy bajk ale starsi model KELLY'S OXYGEN vid. odkaz :
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=c ... 1100464545
Nexcel som dat prilis vela (zrejme nanom bude aj detska sedacka a bude sluzit aj ako rodinny bajk) a stal ma cca 8000,- (aj s tym, co som dokupoval...). Uvidim... vela ludi vravi, ze v okoli PE su nadherne cesticky a trasy pre bajk. Uz by som aj zacal, ale momentalne som indisponovany (zlozila ma chrypka...). Nasiel som si aj tuto stranku. Tak drzte palce - nech mi nadsenie vydrzi....

Ale toto cele bolo totalne OT... tak sorac
:shock:
02.06.2007 - 21:14:46
00
to hazo: no za tie prasule mohlo byt aj nieco lepsie, ved keby ze povies matt-ovi, este aj cenu ti dohodi......
02.06.2007 - 21:18:41
00
No praveze ked pozeram cestne biky, tak pri 10 000 Sk to len zacina....(ked neratam dema vittaro). A praveze si neviem nejako dobre predstavit, ze v com to bude lepsie oproti mojmu. Lebo mam ho 2 roky a nic som do neho nemusel kupit, stale sliape ako hodinky, relativne ticho, prevody su presné, je sice trosku tazsi, ale inak fajn. Najvacsi problem je asi ta velkost, lebo mne sa od zaciatku zdalo, ze je nejaky velky, a ked som sem napisal, len sa mi dojem potvrdil a teraz som z toho trocha vykolajeny.


skus ten tvoj bike predat nejakemu zaciatocnikovi a doplat si na novsi a lepsi. Ved hovoris ze si ho kupil lacno tak ho otoc za nieco novsie. viem ake je to dat bike prec ked si uz na nom nieco odjazdil ale vymen ho budes spokojny a bude sa ti lepsie jazdit na spravnej velkosti
06.06.2007 - 08:39:42
00
toto by celkom zaujimalo aj mna. Kamarat si kupil bike cca mesiac predo mnou, ale na svoju vysku (180 cm) ma na kostru velkosti tusim 17. Moze mala kostra nejako ublizit, alebo sa jedna len o cisto pohodlnost pri jazde?
06.06.2007 - 17:51:32
00
zavisi od toho, co na tom chce jazdit
06.06.2007 - 17:55:21
00
keyboard_arrow_up