Ahojte chcem sa opytat pokial by sa mala vidlica cca. ponarat.

Mam 85-86kg pruzina je tam zlta predchadzajuci majitel bol o nieco lahsi mam aj cervenu. Ked nasadnem na bicykel a postavim sa do pozicie vidla sa stlaci na cca 30% +- 2% vid na pravej nohe stupnica. Ked som sa priebezne povozil znacka na pravej nohz ostale priblizne 3cm od vrchu je to spravne ? Alebo by som mal uvazovat o výmene pruziny za cervenu? Popripade mi poradte ci to vymenim aj doma alebo servis.

Vopred Dakujem
22.05.2013 - 22:16:18
00
ja mam 67 kilo teda mal som ked som mal rs ale 2012 a zlta pružina my bola meka takže podlamna vymen za červenu a ohladom toho každy kto ma doma kluč alebo gola sadu o priemere ten šrauby tak si to vymeniš aj doma žiadna veda vela štastia a vela najazdenich km
22.05.2013 - 22:39:41
00
No ved to jako nejaky strucný navod...ide len o to abz som vdlicu neposkodil neznalostou preto sa pytam. Pokial sa nemilim struna sa nachadza v lavej nohe s pohladu jazdca. Odstranim kritku potom tam bude najskor matica, ktoru tiez odkrutim stlacim vidlu aby visla struna ci ju normalne vyberiem prstom? Vzberem dam druhu zatiahnem a hotovo. Ci je nutne doliat nejakz olej alebo nejakz iný ukon pri výmene struny.

Dakujem za skoru odpoved
22.05.2013 - 22:47:13
00
to je jedno ako ak ju aj stlačiš nič tym nepokazis a hej mala by byt na lavo s pohladu jazdca no ja som tam nedaval nič neviem ako je robena ta race no ja mam teras foxu a tiež tam nedavam ked nahodou robim zo strunou dačo ale to je to robene inak to zaleži už od teba ked vitiahneš strunu a ak ju budeš mat mastnu namaz nieakim olejom ale ak nebude mastna ser na to
22.05.2013 - 23:03:48
00
Struna nie je v nohe nijako upevnena okrem vrchu ktorý dam dolu aby som mal k nej pristup ? odsrobujem vytiahnem vlozim novu a hotovo jakoze ?
22.05.2013 - 23:19:26
00
presne tak ako pišeš ešte si ju zabudol prikturit :D a až tak hotovo :D
22.05.2013 - 23:39:35
00
keyboard_arrow_up