Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

25.05.2013
3. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (43)
AdzoandyapoarmourAskijkoatonicBonitoBoothDANOzPKdoubledynatomEnemyFURIOSOHacoHenry33hirwilsikar1968ivodrnojohhhnyKaskajaKefrinkenttaurklinoMarki007maros1974martin190martincamayolucomijatMino888Peto02petofrohlichPulinoquoman1romano410sandysano.tstawoSueswordikTrancexemanpet
ja to hodnotím ako celkom drahý tréning. Radšej som si strhol číslo a na záver druhého kola som sa vykašlal... Keď aj tak som pobehal kade tade.
Inak tá dodávka hned po štarte na prvej hline bola tiež celkom dobrý fór :D
26.05.2013 - 18:12:25
00
Uznávam že kto nešiel dlhú medzi prvými, ten asi nemal problémy. Ale toto bolo na smiech. Pre boha veď tí regulovčíci sú tam načo?!?! Veď hneď prvý chlapík čo stál pred Hlavicou nás poslal zle po tom ako vybehol z lesa a kričal kadiaľ...
To už človek nezvládne jednu jedinú vec za ktorú mu snáď aj zaplatili (alebo sa aspoň v cieli pekne nažere...)?
Ja tu nezvyknem vypisovať nejaké kritiky na maratóny lebo mi fakt stačí značenie a keď tak občerstvenie. Toto bol z môjho pohľadu druhý nezvládnutý maratón zo strany organizátora na ktorom som sa zúčastnil. (hneď po minuloročnom Stupavaku).
26.05.2013 - 18:41:05
00
Tiez som isiel 40-tku, trat bola fakt zaujimavo pripravena. Obcerstvovacky super, znacenie obcas nebolo uplne 100%, ale stacilo pribrzdit, rozhliadnut sa a bolo vidiet, kam treba ist. Suhlasim, ze pretek nebol o "nepozeram nalavo-napravo a letim jedinou moznou cestou", na druhej strane mne to takto asi vyhovovalo viac...
Za mna teda organizatorom velky dik a rad pridem aj nabuduce.
26.05.2013 - 19:08:22
00
myslím si,že vyhovárať sa na náročnosť organizácie nie je na mieste.keď to nezvládam tak to proste nebudem robiť.Minuloročná trať bola o menej komplikovaná ako tohtoročná.
Dnes som sa aj dozvedel čo pred štartom hovoril organizátor vraj kde netreba odbočiť a kde by sa malo a nemalo ísť...tak neviem,v lese bol z toho dosť chaos.
26.05.2013 - 19:39:53
00
ale ked ti niekto povie n štarte milión vecí tak neviem ako sa to dá všetko zapamätať
26.05.2013 - 19:48:19
00
veď ja to chápem,skôr je to divné niečo také rozprávať ľudom ktorí vôbec nevedia o čom je reč.
26.05.2013 - 19:51:43
00
Areál v Líščom údolí sme dali do pôvodného stavu včera.
Práve som sa vrátil z trate. Je kompletne vyčistená, značenie je odstránené.
Potešilo ma, že bolo na trati veľmi málo obalov z gelov a tyčiniek. Asi len tie ktoré omylom vypadli.
26.05.2013 - 20:52:59
00
Tento MTB maraton bol moj prvy v tohtorocnej sezone a bol som zaozaj spokojny. To, ze mali niektori problem so znacenim, resp. ich regulovcici zle nasmerovali, bohuzial. Za seba hodnotim pozitivne, ani raz som zle neodbocil a dokonca ma aj regulovcici vcas vzdy nasmerovali :) Sem tam sa stalo, ze som si nebol isty, ale nasledne bola faborka takze no problem. Obcerstvovacky boli OK, zaver do ciela paradny a na rovinke sme si s borcom este zaspurtovali. Chybala mi vsak 1 podstatna vec, ze neboli v priestoroch ciela/startu sprchy (alebo som ich nenasiel?) ...s tym som sa este nestretol a to chodim na cca 10 maratonov pocas roka uz nejaky ten cas...
26.05.2013 - 21:24:43
00
dajte fotky toho zapratavaca :)
26.05.2013 - 23:00:27
00
Som fakt zvedavý či bude mať táto akcia pokračovanie aj budúci rok,Ja osobne tomu fandím,však to robili bikeri pre bikerov!
27.05.2013 - 00:17:28
00
ktorý tím vyhral slow-motion? :)
27.05.2013 - 10:18:22
00
Areál v Líščom údolí sme dali do pôvodného stavu včera.
Práve som sa vrátil z trate. Je kompletne vyčistená, značenie je odstránené.
Potešilo ma, že bolo na trati veľmi málo obalov z gelov a tyčiniek. Asi len tie ktoré omylom vypadli.


Ano, aj mna potesilo, ze tych odpadkov z gelov bolo malo, i ked ja som tiez jeden nepouzity stratila....
Co sa tyka toho znacenia, mohlo by to byt na buduce tak, ze by boli tie faborky farebne podla startovacieho cisla, a pripadne napisane ze 2x, ze tou cestou sa pojde este raz...miestami som tiez vahala a pribrzdovala ci idem dobre a dost som videla ich na zemi postrhane...neviem ci to bolo pretekarmi nechtiac, ked isli a o to zavadili alebo fakt niekym, kto chcel aby boli strhane.....
Ako bolo fajn, i ked sa mi to zdalo take narocnejsie oproti inym maratonom a tie jarky, co tam boli, tie ma riadne potrapili... :$
27.05.2013 - 10:36:54
00
ktorý tím vyhral slow-motion? :)


myslim, ze to boli zo Svateho Jura...
jedna kocka ako najrychlejsia od nich a zaroven tim ako najpomalsi.... ;)
27.05.2013 - 10:38:00
00
to slow motion mi pride ako riadna blbost....takmer automaticky vyhra tym s najvetsim poctom pretekarov....malo by to byt aspon nejako urcene ze napr. 5 clenny tym co bude najpomalsi..lebo ked sa zratavaju vsetky casy tak ak ma ten tym len o jedneho jazdca viac tak ziska 2 hodky k dobru.... :fubar:
27.05.2013 - 13:58:29
00
to slow motion mi pride ako riadna blbost....takmer automaticky vyhra tym s najvetsim poctom pretekarov....malo by to byt aspon nejako urcene ze napr. 5 clenny tym co bude najpomalsi..lebo ked sa zratavaju vsetky casy tak ak ma ten tym len o jedneho jazdca viac tak ziska 2 hodky k dobru.... :fubar:


AMEN
27.05.2013 - 14:02:39
00
keyboard_arrow_up