pozri si diskusiu pod tymi obrazkami.... :tmi:
04.06.2013 - 17:56:19
00
Ty ludia su asi fetišisti, alebo ako by som ich nazval.. Ale normalny niesú - mali by sa liečiť. A nechapem ľudí čo chodia na také stránky - ja viem že také veci sa môžu stať a nepotrebujem to vidieť.
04.06.2013 - 18:13:28
00
Tú diskusiu si nevšímajte, sú to hovadá. Ja som tú stránku našiel dávnejšie náhodne, cez nejaký link v inej diskusii. Sám tam nie som registrovaný, ale priznám sa, že ak vidím niečo takéto, tak ma to stále viac utvrdzuje v ostražitosti na bicykli.
04.06.2013 - 20:15:31
00
tí čo tam píšu sú strašní dementi,je to krutá sranda,ale niektoré komentáre fakt pobavia. na navratdoreality a na rozzlobenimuzi je paradox to,že keď tam utýrajú,upália človeka,tak všetci sa v diskusii bavia. ale akonáhle tam je týranie zvierat,tak všetci píšu aké sú ľudia svine. ale fakt je lepšie na tie stránky nechodiť. stačí vedieť,že sa také veci na svete dejú a vidieť to nepotrebujem. hlavne na to týranie zvierat,na to sa nedokážem pozerať.
04.06.2013 - 20:25:41
00
Fuha no to su svinsky ludia :tmi: Bavit sa na niecom nestasti :tmi:
04.06.2013 - 20:28:28
00
To je urcita forma reakcie. Ty povies nieco ako "fuuj, neprajem to nikomu" a ten druhy sa na tom zasmeje. Keby sa nad tym zhrozil, tak tyzden poriadne nezaspi. Nechce si to pripustit, ze aj jemu sa nieco take moze stat.
Ja taketo radsej ani nekomentujem. Videl som nazivo ako dodavka v plnej rychlosti zrazila chodca. Ten letel kopu metrov a nez dopadol uz nebol medzi zivymi. Letel ako handra. Alebo davnejsie frcal na webe zaznam z poulicnej kamery, ako nepozorny kamionista zrazil skutristu a behom 5 sekund bola z neho doslova a do pismena kaša.
Nejako som to v hlave rozchodil a o to viac si davam na cestach bacha.
04.06.2013 - 21:08:34
00
Presne ako tu poniektorí píšu - keď si sem-tam pozriem také video, tak si dávam na cestách oveľa väčší pozor a to nemyslím len na biku. Veď ako sa hovorí....lepšie raz vidieť než 100-krát počuť. Zbytočne budem niekomu hovoriť aby jazdil na aute pomalšie, radšej mu pustím zopár takých videí z búračiek .
04.06.2013 - 21:22:32
00
Treba si vsak uvedomit pri tych obrazkoch aj dalsie veci. Zjavne to bolo v noci-tma. Cyklista zjavne nemal ziadne reflexne veci, s najvacsou pravdepdobnosotu nemal priblu (ano viem ze by mu nepomohla, ale kto vie...). Podla obrazkov nevieme co sa presne stalo, podla mojho nazoru nepozornost vodica. Ale....co ked bol cyklista klasicky alkoholik v strednom veku co ide z jednej dediny do druhej dediny z krcmy domov (takych je aj u nas veeelmi vela)? Nejake 2 promile, neosvetleny...vybehne z vedlajsej cesty / z pola / pripadne vbehne do protismeru z chodnika. Chlapik na fare fici 100km/h, je tma, je mozno unaveny a nestihne zareagovat. Tymto neobhajujem vodica auta (s najvacsou pravdepodobnostou isiel rychlejsie ako mal a nedaval pozor), ale ten cyklista k nestatsiu tomu taktiez prispel svojou vinou (moj osobny nazor). K tym komentom dole -> no comment.
04.06.2013 - 21:37:40
00
ak poznate niekoho, kto robi zachranara na rzp, opytajte sa. budete mat info priamo zo slovenskych ciest, mozno dokonca z blizkeho okolia. obcas chodia na prednasky, stretnutia v ramci prevencie. stoji to za to.
04.06.2013 - 21:53:19
00
Cyklista zjavne nemal ziadne reflexne veci, s najvacsou pravdepdobnosotu nemal priblu (ano viem ze by mu nepomohla, ale kto vie...).
Pravdepodobne, ak by mal prilbu, tak by mu nebolo odtrhlo obidve nohy, ale asi len jednu...

Nerobte aj v tejto teme z prilby fetiš. Ak vas dobre trafi auto, nehovoriac o kamióne, tak prilbu máte len na okrasu.
04.06.2013 - 23:09:30
00
to je jasne, ze by mu prilba nepomohla. ona skor pomaha, ked clovek spadne sam.
ked ho zrazi auto, ovela viac je poskodene nechranene makke tkanivo hlavne okolo brucha. K tomu polamane koncatiny, rebra, nasledne vnutorne krvacanie, dolamane vazy z narazu. Vtedy nepomoze ani ziva voda a clovek je mrtvy skor, ako dopadne na zem.
05.06.2013 - 00:07:25
00
Pravdepodobne, ak by mal prilbu, tak by mu nebolo odtrhlo obidve nohy, ale asi len jednu...

Nerobte aj v tejto teme z prilby fetiš. Ak vas dobre trafi auto, nehovoriac o kamióne, tak prilbu máte len na okrasu.


Preto som napisal:"ano viem asi by mu nepmohlo...", lenze, vel akrat su ludia statsni za to ze preziju, hoci bez 1 ci 2 noh. Najma pri takej cukrovke alebo pri inych nehodach. Myslel som to v totom smere. Jasne, ze ked ta rozmasiruje kamion nepomoze ti nic :-)
05.06.2013 - 07:49:39
00
JoKo chcel len napísať, že on prilbu voziť nebude :)
05.06.2013 - 09:33:56
00
JoKo chcel len napísať, že niektorí robia z prilby fetiš, pritom pri väčšine smrteľných a ťažkých úrazov v cyklistike nepomohla ani povinnosť nosiť prilby...
Okrem toho, JoKo prilbu vozí, pekne na hlave. Napríklad keď cíti, že na výjazde natrafí na nejakú skupinu s niekoľkými nevyspytateľnými plašákmi, napríklad pri jazde mimo obce, pretože si ctí zákon, aj keď ho nepovažuje za správny a napríklad aj pri občasných účastiach na maratónikoch v Rakúsku, pretože vtedy sú tam povinné.
05.06.2013 - 22:45:50
00
video, kde su cyklisti ucastnikmi nehod: http://www.mojevideo.sk/video/1a559/nehody_s_cyklistami.html
06.06.2013 - 16:16:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up