ten posledny....
06.06.2013 - 16:32:07
00
ale treba uznať,že vo videu bol na vine väčšinou cyklista a nie vodič :-)
06.06.2013 - 19:23:31
00
A väčšina cyklistov na videu bola spitá na mol :lol:
06.06.2013 - 19:24:35
00
a vacsina ani neboli cyklisti,len ludia na bicykli... :)
07.06.2013 - 14:53:49
00
To su ine lamy ty na tych bicykloch. :tmi: Naburat do stlpu na biku bez ziadeho dovodu to je na zaplakanie :lol:
07.06.2013 - 16:00:28
00
To su ine lamy ty na tych bicykloch. :tmi: Naburat do stlpu na biku bez ziadeho dovodu to je na zaplakanie :lol:


ten urcite nebol triezvy.... :lol:
07.06.2013 - 16:04:32
00
Včera dve dobré skúsenosti s vodičmi. Najprv nás väčšiu skupinu cyklistov pustili na hlavnú z Viedenskej cesty od hranice Berg na Rusovskú smer most SNP, kde sme stáli na stopke, tak postupne sa zastavil ľavý aj pravý pruh. A potom na stopke, kde sme križovali výjazd z Einsteinovej v smere k mostu SNP po Viedenskej. Tam nás tiež pustil vodič, ktorý zastavil aj stály prúd vozidiel idúci za ním.
No a čo sme to boli za skupinu. Na Bergu som čakal na partiu na včerajší švih. Po chvíli sa ku mne dovalila skupina španielských cykloturistov nabalených ako na rok jazdy. Boli piati a všetko chlapi dávno po štyridsiatke. Zastavili sa rovno pri policajnej páske naprieč hrádzou v smere do mesta pri tej mapke, kde sa vychádza na hrádzu tesne pred hranicou. Začali tápať v mape ako ďalej a keďže tá mapa je skôr široké okolie Bratislavy ako mapa mesta, tak sa s neistotou vybrali na cestu. Mal som čas 20 min. kým mi príde partia, tak som sa ponúkol, že ich dovediem mimo cyklotrasy do centra mesta. No a už sme boli 6 členný balík, ja na čele a za mnou 5 Mikuláši so španielskými vlajočkami. Pri moste SNP som sa s nimi rozlúčil a ukázal nájazd na most, ktorým prejdu do centra.
No musíme si pomáhať v týchto ťažkých časoch. ;)
07.06.2013 - 16:52:36
00
dorozumeli ste sa v pohode?
07.06.2013 - 17:04:55
00
sak šprechenzi ingliš? :D :D
07.06.2013 - 17:07:30
00
Joli :y: :bow:
07.06.2013 - 17:41:03
00
dorozumeli ste sa v pohode?

No veľká konverzácia medzi nami neprebehla. Iba som sa spýtal či idú do Centra, čo je také univerzálne slovo a mávol rukom nech idú za mnou. A ešte som povedal New Bridge, lebo som si nevedel spomenúť ako by som im povedal "Bridge Slovak National Uprising" alebo "Die meisten Slowakischen Nationalen Aufstandes" :lol:
08.06.2013 - 10:46:34
00
Predsa UFO.
08.06.2013 - 18:47:04
00
Dnes na konci Podolia išla oproti kolóna áut a vybehol odtiaľ čierny Golf s asi 20 ročným šoférom a začal predbiehať pričom ma ignoroval (čo iné som mohol čakať?), ukazujem mu, že čo robíš a on ešte na mňa pozerá, akože čo tam ja robím, keď on veľký pán šofér prebieha kolónu. :devil: V Čachticiach za takým mostom v smere na NMnV po celej ceste štrk, celkom veľké šutre, zaflekoval som, zosadol, preniesol bicykel a išiel som ďalej :D , kto bude riskovať defekt? A na začiatku NMnV ma začal obiehať kamión, najskôr sa za mnou držal, keď išli oproti autá a ja že aký slušný vodič. Som si myslel... Začal ma obiehať, v protismere nič neišlo okrem dvoch cyklistov, zozačiatku dobre, ale ako ma míňal návesom tak ma čoraz viac vytláčal z cesty do trávy, musel som dať dole nohy z bicykla,aby som to ustál, kebyže je ešte o meter dlhší, tak by som padol, no katastrofa :?:
13.06.2013 - 18:26:13
00
Ja som ale teraz mal iny zazitok: Raca dvojprudovka smerom na Pezinok, v nasom pravom pruhu stal autobus, ja vedla neho v lavom pruhu, za nami zopar aut a vsetci cakame, mali sme cervenu. Pozeram ako z vedlajsej cesty dostali auta zelenu a prave vychadzalo na hlavnu nejake super terenne auto, ked tu sa prihnal spoza nas cyklista, pomedzi autobus a mna a bez spomalenia alebo obzretia prefrcal cez krizovatku. Keby ten v tom SUV zabrzdil, ale keby vyrazil o par sekund skor,neviem neviem kde by ten cyklista skoncil.
Neskor sme dostali zelenu, cyklistu sme predbiehali, taky starsi pan, mohol mat k 50tke, uz by mohol mat rozum.
15.06.2013 - 13:03:12
00
Ale zase na druhej strane casto sledujem ako sa spravaju vodici na ceste ked idu dvaja cyklisti proti sebe a za nimi auto, a vsetci traja sa minaju na jednom mieste. Typicka situacia na nasich cestach. No pravdupovediac, zatial len mozno trikrat za posledne mesiace som videl ako vodic auta spomali a pocka kym sa minu cyklisti. Obvykle auto prefrci pomedzi. A ked sa stretnu 2cyklisti a 2auta to iste, takmer cm medzery. A je jedno ci ten cyklista je na bicykli sam alebo ma dieta v sedacke.
15.06.2013 - 13:07:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up