Tiez je tu to ze na Xbox a PS potrebujes originalky a tie dost vela stoja. :P Okrem toho ked si necham na noc stahovat hocijaku hru, rano ju mam stiahnutu nainstalujem, pridam crack a hram. Jasne stane sa ze je to zle a treba s tym volaco vymysliet, ale stale radsej sa budem s tym chvilu bavit ako by som mal za originalku platit nehorazne prachy :P Neukamenujte ma kvoli tomu ze je to warez :D
11.06.2013 - 14:53:46
00
uwww nikto ťa neukameňuje :) tiež som sťahoval hry z torrentov a potom hral na pc,ale na xbox som prišiel zohnal som z bazosa hru za 10-20e (vždy sa najdu ludia ktori to iba kupia a potom hned prejdu a predaju dalej) a je to proste ine ,u vela titulov je aj multiplayer dosť velkou zložkou hry a to som si pri stiahnutých tituloch nikdy neužil :) mal som fakt podobný názor a tiež ešte niekedy sťahujem hry ktore si chcem zahrať skôr a na kompe :)
11.06.2013 - 15:28:11
00
Mas pravdu je to ine. Len sa mi akosi neoplaca vyhodit trebars aj tych 10-20€ za hru. Radsej ich vlozim do biku :) Nevyhoda stahovanych hier je aj ta ze su tam miliony bugov. Ako teraz v crysise ze som v puske nemal naboje. Nepomohol ani crackfix tak som musel preskakovat misiu... Okrem toho aj tak sa mi zda ze o chvilu budu hry na PC uz len spomienka na minulost. Spolocnosti ktore vyrabaju PC hry coraz viac a viac vyrabaju hry len na konzoly a PC vynechavaju. Prave pretoze sa najde viacero sikovnych ludi ktory hry stahuju. Tiez ide o to ze keby sa hry predavali za 5€ myslim si ze by nikto nespekuloval s nejakym warezom. Tiez by bolo nanic keby som si kupil assa 3 za 50€ co stala vtedy v krame. Presiel som to asi do tretiny a prestalo ma to bavit :)
11.06.2013 - 15:42:26
00
to je práve to plus že velakrát sú hry na konzoly ovela lepšie optimalizované a menej zabugované (ja som napr. prešiel crysis 3 dvakrát a ani raz som ten problém nemal) vynimkou su samozrejme hry ako battlefield 3 ktory sa snažili vydať čo najskôr a potom trpel :D ale jasné chápem čo myslíš preto som podobne ako ty začal tým že som stale sťahoval väčšinu hier na PC akurát som si kúpil xbox na pár exkluzivít čo na pc nie sú ( halo ) a postupne ma ten systém tak začal baviť že som sa na neho presunul. Ale dosťt dlho som fungoval systémom stiahnem na pc zahram chvílu či ma baví a potom som to kúpil či už origo alebo bazár ... je však pravda že čo sa teras deje s konzolami je peklo,xbox one a jeho pripojenie na internet,platba za bazárové hry,kinect čo mi je na dve veci, telka takisto drahé je to celé a celá inštalacia a viazanosť hry je otras
11.06.2013 - 15:47:32
00
mne sa na xboxe pacilo to, ze som vlozil dnu DVD a vedel som ,ze hra mi hned pojde bez nutnosti nieco dalsie stahovat, alebo updatovat hardware. dal som si na nom spravit flash a tesim som sa, ako si budem kazdu dobru hru stahovat a napalovat za 0,5€-1€. mal som k tomu asi 30 hier a po cca troch rokoch som prisiel na to, ze hravam len s kamaratmi ked su u mna doma 3 hry dookola. flashom som s apripravil o moznost hrat online, takze ak si niekedy do buducna zasa kupim konzolu, tak urcite do nej nedam urobit ziadny flash a tie 3, alebo 5 hier si kupim ja original. ale to by museli urobit hru, kvoli ktorej by som padol na rit.... moj tajny tip je just cause 3.
zatial stale ostavam verny cod2 na gamepark.cz, ktory si viem zahrat v robote na pc, alebo doma na notebooku :)
11.06.2013 - 15:50:37
00
PC hranie by som este neodsudzoval. prave fakt ze PS4 aj XBoxOne su na PC architekture je strasna vyhoda, pretoze developeri mozu robit jednu hru a potom uz len prisposobit ovladanie. doteraz to bolo vzdy PC/Xbox360 vs PS3 s uplne inou architekturou. Jedine co drzi PC gaming su online hry ktore si koli tomu hraci kupuju. Ostatne sa warezi a to developerov nelaka. Predajmi budu konzoly aj PC aj tak prevalcovane stupidnymi hrami na tablety a smartfony
11.06.2013 - 15:51:19
00
uwww nepotrebujes ziadne origos hry na xbox :P inac by to chalani z complexu apod scene grp nerobili
11.06.2013 - 20:09:08
00
ma niekto skusenosti s EuroTruck Simulator 2 ci sa oplati kupit :-)
25.06.2013 - 19:02:58
00
Ja mám PS3 a aj XBOX 360. Na PC ma hrať nebaví.
25.06.2013 - 19:37:41
00
mam pc aj ps3 a musim povedat ze je to rozdiel hral rovnaku hru na oboch platformach ked som hrat hitmana na pc tak som bol nemotorny potom som si kupil hitmana na ps3 a zdalo sa mi ze hram uplne inu hru zvykol som si na dualshock
25.06.2013 - 19:47:09
00
A hrávaš na PC rovnako často hry ako na PS3?
25.06.2013 - 20:12:48
00
Zas ja ked idem na Xbox alebo PS tak hrám uplne jak lama. :D potrebujem to mat pod jednou rukou+myska :D
25.06.2013 - 21:32:44
00
Zas ja ked idem na Xbox alebo PS tak hrám uplne jak lama. :D potrebujem to mat pod jednou rukou+myska :D


To je len silou zvyku..týždeň dva a na gamepade by si hral jak s myškou
25.06.2013 - 21:47:25
00
Kedysi chceli urobiť jednu strieľačku cross-platform, to jest že by hrali spolu PCčkári a konzolisti. Zrušili to z jednoduchého dôvodu, pro konzolisti dostali vždy na držku už od priemerných PCčkárov. Naposledy sa o to pokúsili u CS:GO, ale tiež to zmietli zo stola.
26.06.2013 - 00:24:49
00
ma niekto skusenosti s EuroTruck Simulator 2 ci sa oplati kupit :-)


Ak sa ti pacila jednotka tak namodovana dvojka je rozhodne x-krat lepsia.
26.06.2013 - 02:01:27
00
keyboard_arrow_up