No tak mám tam nejakú tú zľavu. Inak to sú až také zlé? Keby som si mal vybrať bezohľadu na značku, čo by to bolo? Ten Canyon?
14.06.2013 - 19:16:24
00
Asi canyon. Aku ti ponukaju zlavu? (ak to nie je tajne)
14.06.2013 - 21:55:32
00
Neviem presne aká by bola zľava...v prvom rade si musím vybrať, čo si asi nevyberiem keďže to nie sú až také dobré bajky. Pravdepodobne došetrím a investujem do nemeckej výroby. Inak neviete, či sú aj niekde bližšie nejaké shopy s Canyon alebo Radon ? Napr. v Česku, Rakúsku ?
15.06.2013 - 10:37:22
00
Pozri sa, poviem ti to na rovinu, tie biky su uplne na :swear: , zbytocne vyhodis 1000e z obloka, ten canyon, alebo radon sa urcite oplati, ak chces 29, tak dosetri a budes mat spicovy bajk, na ktorom sa ti bude super jazdit, bez toho, aby si sa obmedzoval len na tie 2 lowendove a cenovo nadhodnotene znacky, ak chces 26, tak mozes kupit coskoro, canyon myslim, ze ma predajnu uz v Prahe, ved pozri si kontakty na ich stranke ;)
15.06.2013 - 11:41:06
00
Roflex ma pravdu, pri bajku za 1000E je dolezita znacka, idealne canyon, inak sa ti to rozpadne. CTM mozno nie svetova znacka ale lowend nie je urcite a nadhodnotena uz vobec nie.
15.06.2013 - 22:51:28
00
scream - mal si tú prvú vetu dať aspoň do úvodzoviek, môže sa stať že ju niekto bude brať vážne :-)
15.06.2013 - 23:09:38
00
nuz jaro, no offence, ale kupit 15kilovy full za 1100e ohadzany najzakladnejsimi komponentami je tiez terno ;) , hlavne, ze je to nasa domaca znacka, kde domaci je asi len sklad v ktorom su tie skatule ulozene, ked uz vsetko je v tej dalekej cine spracovane ;)
16.06.2013 - 09:55:55
00
Deore/SLX nie sú najzákladnejšie komponenty, teda aspoň podľa mňa :-)
Vidla a tlmič nepatria k najhorším... a v číne si komponenty dávajú robiť aj prémiové značky.
A 15 kilový hendikep vynahradí pohodlím - bez kopancov do zadnice a priľahlého okolia :-)
To je ale môj subjektívny názor...
16.06.2013 - 20:43:15
00
Podla oficialnej stranky tam je osadene alivio a slx a ta vidla, tlmic a kolesa...kategoria sama o sebe, myslim, ze ak chce pohodlie, tak 29 HT je pre neho ideal, jazdim 26 HT a teda zeby som mal kopance v riti som este nezazil, par krat ma to asi o 1 cm vyhodilo nad sedadlo, ale to som si to daval po kamenistej hradzi 35tkou, nuz najlepsie sa vyznaju ako sa jazdi na HT tí, co jazdia na fulloch |( :tmi: ..
16.06.2013 - 22:30:09
00
http://bicykle.heureka.sk/ctm-rocker-3_0-2013/specifikace/
http://www.ctm.sk/model/full/rocker-3-0/ - hmotnosť 13,7 kg(???)
Ja si občas trošičku vyskúšam, ako je to na HT, ale naozaj iba trošičku :-)
16.06.2013 - 23:10:30
00
Roflex sa drzi starych dogiem skoda reci... "full za liter je tazky, osadeny hovnom a so srackovou vidlicou" (pre istotu som dal uvodzovky keby niekomu menej palilo.) Ked si necitil kopanec do zadku som svedavy ako jazdis cez kamene a korene kde ich citim aj na fulle a kamaratovi na HT skace retaz ze ju pocut az do vedlajsej dediny. Ci to nie je len take sabauspokojovanie, ze to nehadze aby si si mohol honit na tom akym mas lahucky a super bajk.

Ak HT tak by som bral tiez 29" - koli pohodliu, je to tank v porovnani s HT 26.
Napisat vetu zacinajucu "ak chce pohodlie" ukoncenu tym ze ma brat HT to je rada nad zlato fakt. To je ako ked chces pohodlie a kupis auto so sportovym podvozkom :D

jaro1 ti poslal silny argument na zvysok bludov co si popisal ...
17.06.2013 - 14:10:46
00
scream buchanie retaze nie je problem vyriesit shadow prehadzovackov. Okrem toho beres to nejak prilis moc vazne. On len povedal svoj nazor a ty tu hned volaco pises o honeni. To si nechaj na doma |(
17.06.2013 - 14:32:13
00
roflex -pouzijem sarkazmus? ironiu? - pravdaze mas pravdu ,"vacsina" z nas co mame fully na HT ani nesedela,lebo z napr. trojkolky sme hupli rovno na FS ,vsak ine vtedy ani nebolo a teraz co to vymysleli to nove HT to su len nevyuzitelne somariny na tahanie penazi ;) :lol:
17.06.2013 - 15:11:11
00
lol scream, na to nejde reagovat inak ako vysmechom, ak chces jazdit, tak sa musis s tym bikom zžit, nie sediet ako trtko cely cas na sedadle a cakat na kopance, ked tak chces turisticky sediet tak full s tym srotackym tlmicom ta bude kopat tak mozno tak o 50% menej ako ked jazdis na HT s rozumom, ked vidim jamy, tak si to skocim, alebo nadvihnem rit a zrolujem to vidlou, ale to chce trocha skusenosti a dôvtipu a jazdenim raz tyzdenne to asi nebude ;)
- na margo, ze sa drzim starych dogiem |( , ak to su dogmy, tak odporucam navstivit panbickarsky chramik, alebo mozno aj si panbickar, tak tie dogmy poznas ;)
- btw to uz aka by musela byt rychla vyroba, aby full za 1000eur stal za daco, ked si to logicky porovnas, tak presne to co si napisal, citujem "full za liter je tazky, osadeny hovnom a so srackovou vidlicou" ti z toho logicky vyplyva, presne ako matematicky vyrok, ze je to osadene srackovo, alebo ak povazujes alivio a XCR vidlu za nadstandart, tak to je ina rec :rock:
- ci hadze retaz, alebo nie zavisi viac menej od prehadzovacky, ako bolo aj spomenute, Sram x9 a vyssie zeby buchali az do susednej dediny, som este nespozoroval, ale ty vies ;)
- tak 29 HT je uz viacmenej sam pohodlny, ked tam das zadny plast 2.25 na 2bary, ale ty to vies najsamlepsie, nuz tak ucme sa od majstra slova :puke:

ak chces pohodlie, tak jazdi s AM fullom po ceste :fubar:
17.06.2013 - 15:24:40
00
ano da sa hopnut,odlahcit,presunut vahu atd. ale to vsetko stoji energiu ktoru na funkcnom fulle usetris na slapanie a castejsie si mozes dovolit ostat sediet...do 1000 ecok by som ale vyberal nieco zachovale z bazaru pokial je moznost a chut...
17.06.2013 - 15:33:24
00
keyboard_arrow_up