Festina 24 HODÍN MTB

15.06.2013 - 16.06.2013
2. kolo - Dema českloslovenský seriál 24 hodín
24-hodinovka
Belá Nižné Kamence (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (31)
10adidas10andrej25backoantonBahnoCraObsczroyalde FectFURIOSOgeorgo21hajtmanivousKaskajaKockaLubik_DKMarešekmaxxspmickelson99mravacMTBikerkaObelixpadePETER1014PoloRaverrichardleshishaTerryTino10Tomino115zihadlo 5
co si tym chcel povedat? :lol:


Iba to ako veľmi ľúto mi je neúčasti :D
17.06.2013 - 17:42:59
00
Presne tak Iceman takéto vyhovorky že nevedeli ste aký je skutočný časový rozdiel medzi vami a nami su zbytočne :D proste keď T-max alebo Martin začali riadne šlapať nemali ste šancu \o/ :rofl:
17.06.2013 - 17:45:36
00
Čo sa stalo Rasťovi Balkovi, keď odjazdil len 10h?

pripájam sa k dotazu :)
17.06.2013 - 18:23:36
00
eli
ved sme slapali do posledneho kola ako dabli az sami hlava krutila.... ale 24ka je aj o taktike nielen o dupani :D
Rasto mal zdravotne problemy.. tak to ukoncil skor, skoda
17.06.2013 - 19:04:32
00
RaBa mal zdravotné problémy na ktoré keď sa vykašľal a chcel pridať tak mal problém so žalúdkom, ale snáď napíše sám. No ale aspoň vidno že aj keď bol v depe tak obaja naši susedia vyhrali svoje kategórie (asi rozdával cenné rady, hehe) :-)
17.06.2013 - 19:06:04
00
K napísaniu reportu sa dostanem až neskôr, tak v skratke. Trať sa mi veľmi páčila. Úvodný kopec preložený rovinkami dal zabrať, potom hneď do technického zjazdu vo vysokých tepoch, krátky brdok k posedu, kde sa dalo fajn oddýchnuť a dupanie po rovine "zadko-nakopávačke" do cieľa (asi 3 okruhy mi trvalo, kým som sa ju naučil jazdiť v podstate bez straty gripu a energie). Rozhodne som sa nenudil. Časomiera bol nafigu, ale veď sme to tam nešli vyhrať (aspoň ja nie). Viac ma mrzí, že neukazovali najrýchlejšie prejdený okruh. Takto sa mi nechcelo sa hecnúť. :-D Po polnoci na mňa doľahla kríza, mal som vymaľované, okruhy medzi 20-21 min rozhodli. Vyprdol som sa na to a šiel spať. :lol: Po 1,5 hodine som precitol a jemne počúval, čo sa vonku deje. Chystal som sa spať ďalej, až kým ma chalani nevyduria. Ale som si to rozmyslel a vyliezol. Opäť sme jazdili vo štvorici. Ten krátky dážď bol taký druhý zlomový bod. Nechystal som sa už vyštartovať, keďže nepretekám a nehodlám špiniť bike. No bolo blbé nechať chalanov napospas. Tak som si, ako každý z nás, odkrútil jedno blatové koliesko. Kupodivu to vôbec nebolo také zlé, ako som všade naokolo počúval. Aj zjazd sa jazdil oveľa lepšie, pekne sa točka šmykla, stačilo zadné koleso potiahnuť za sebou. Lúky boli tiež hneď "rovnejšie". :-P Záver nám parádne vyšiel, ako keby sme to plánovali. Keď sme dostriedali štvorku, mali sme 1:20 do konca. To vychádzalo na 4 okruhy, ktoré sme pekne stihli. Akoby sme to presne naplánovali. Zhodnotené a podčiarknuté, fajný tréning, na ktorý inak nemám čas. Myslím, že tam každý z nášho tímu nechal skoro všetko a striedanie po 1 okruhu bolo najlepším riešením (20 minút hrana a hodina pauza, v noci 40 min). Hoci rezervy boli, keďže jazdím s rozumom. :-D Chýbala mi tam akurát pizzeria.
17.06.2013 - 19:41:40
00
Caute bikeri-ky,boli sme na 24hod prvý krat a chcem sa podakovat za fajn zvladnutu akciu,za vytvorene zazemie...organizatorom za ochotu,usmev a prijemne protredie a v neposlednom rade cistotu a hygienu aj v "bufete a soc.zariadeniach...na SVK dost nezvykle,,,
"Majstrom sveta" a blizkeho okolia by som chcel odkazat ze existuje cyklocomp a ked je niekto zavislí na casomiere tak nech si ho na bike opatrí(su tam aj stopky :lol:) ...este raz vdaka za organizaciu akcie,fajn zostavenu trat,radi sa vratime aj o rok...
17.06.2013 - 20:54:38
00
"ked budes utocit na majstra" budes rad aj za funkcnu casomieru ;) nejde len o vlastne casy ale aj casy superov/ ale dost uz o tom...
volodaj
ti je luto , ze si sa s nami neopravil? :D
celkovo vyborna akcia.. pekne sme sa znicili, dosli az na kraj moralu
o 3tej vstat unaveny a ist v 12st znova koleckovat so zimnicou :) rano som sa dazdu vyhol.. vyslo to zrovna na nase nezne pohlavie :bow: ... a posledne 3h sme tahali casy ako v prvych kolach...
17.06.2013 - 20:58:46
00
Hmm keby bola casomiera?tak by si bol"majster... a druhy v okrese"ale ako vravis - dost už...nehaň organizatora ale makaj...ja som bol spokojny aj s organizaciou podujatia aj zo sebou aj s casom...mas pekne motto drž sa ho...prepac nic ma do toho...pekne bike leto
17.06.2013 - 22:20:46
00
Ozaj parádna akcia, nám sa tam tiež strašne páčilo. Škoda bola len, že sme s karavanom museli isť až za depo a nemohli byť "v ohni" medzi ostatnými. Zázemie bolo super.
Srandy bolo kopec, parádne sme si zabicyklovali, ja som odľahčil koleso o jeden špic a pripísal dva pády :D
Dúfam, že sa nám podarí prísť aj o rok.
17.06.2013 - 22:51:42
00
24-ka sa vydarila, počasie, trať, zázemie, obcerstvovacka všetko výborne...casomeria trochu zlyhavala, ale ako už viaceri povedali, trebalo šlapat stále na plno...a keď sa ktomu pridalo aj vizuálne sledovanie spolusutaziacich teamov, tak sme hned vedeli ako sme natom :) plus pomohla naša kontrola - zaznamenavanie prejdenych kôl...
17.06.2013 - 23:19:12
00
zihadlo 5 jasné, minulý rok to bola s vami v piatok dobrá show. a okrem 24 človek nemá toľko času zabaviť sa s vami :). po maratóne tak isto ako aj napr. po Jarnom šprinte sa všetci pobalia a zmiznú ;)
17.06.2013 - 23:46:59
00
Volodaj, a potom sa vám nikomu nechcelo začínať prvé kolo :lol:
18.06.2013 - 10:56:34
00
Nevadí, my sme tam neboli kvôli pretekaniu :D. Náš team bol držať teamovú filozófiu BIT-u...
18.06.2013 - 10:59:49
00
Super akcia! :y:
Ďakujem organizátorom! :y:

Trošku ma mrzí časomiera ktorú som mal za dokonalú a naplno som je dôveroval...Takže sme si kola nepočítali. Sklamanie prišlo až začali problémy a časy a kola skákali ako sa im zachcelo.. :n: :n:

Môj cieľ bolo pokúsiť sa stáť na stupni víťazov, cieľ som splnil (ako 4 členný tím) :P
18.06.2013 - 12:27:12
00
keyboard_arrow_up