Ja osobne by som bol na tvojom mieste z tejto debaty zmagorený ako ešte nikdy... :D :lol:
19.06.2013 - 17:45:17
00
Som si myslel ze si sa na to vykaslal :lol: Ale kazdopadne ten canyon bude dobry vyber ak chces HT :)
19.06.2013 - 19:06:07
00
Roflex zase si mimo, nikto tu nevyvratil tvoje slova, takze ich ani nikto nemusi potvrdzovat ...dokonca pisem v predchadzajucom prispevku, ze su aj lahsie fully ale zaroven pisem ze nie je problem najst fulla kolo 3tis a vahou cez 12,5kg, cim som narazal na vyrok turistickeho tazitka co boli dost silne slova pre fulla za 3tisicky.

TheSyn v idealnom pripade by som mal asi 7 bicyklov a minimalne 5 aut.... HT a full nie su vobec 2 rozdielne kategorie bicyklov. Tak ako su XC bajky HT su XC bajky full, rovnako pri FR. Rozna kategoria je napr. XC HT a DH full to ano. Ale nechapem preco by HT a full mali byt urcene na ine veci. A v ramci beznej jazdy je rozdiel hlavne v pohodli (samozrejme sa nebavim o drsnom DH).


Jezis, pozri sa s cim sa jazdia performance maratony a potom kecaj, bicykel nie je o pohodli, ale o tom co jazdis, ako jazdis a kde, ako a co vyhovuje, netrep nezmysly...skus si s fullom nastupat tak 3000m v takom solidnejsom uklone a mozme sa potom o tom pobavit...samozrejme, ak si zvyknuty tlacit a spustat sa, tak tvoje tvrdenia plne chapem...cheers! ;)
19.06.2013 - 20:54:11
00
TheSyn - jazdil si fulla? Keď tak odvážne tvrdíš že sa na ňom ťažko stúpa do kopca?
19.06.2013 - 21:33:31
00
TheSyn a cim to potom je, ze jazdim na fulle to co som 10 rokov jazdil na HT? Dokonca sa citim ovela pohodlnejsie, dokonca sa kameniste vyjazdy slapu ovela jednoduchsie... samozrejme su tam aj nejake nevyhody oproti HT... teda len jedina a to je vaha, na vsetky ostatne situacie kde je full v nevyhode je tlmic s lockom. Ale fajn na nejake vytrvalostne zavody by som si vzal HT, lebo vtedy to nie je o pohodli, o relaxe, o prirode ale o surovom vykone a najlepsom case.
19.06.2013 - 23:37:31
00
TheSyn - jazdil si fulla? Keď tak odvážne tvrdíš že sa na ňom ťažko stúpa do kopca?


Netvrdim, ze tazko....
20.06.2013 - 08:39:13
00
mne sa stupa docela lahko... a na HT by som sa nevratil, koli komfortu a prejazdnosti terenom do kopca aj z kopca.. jazdim XC
20.06.2013 - 09:19:47
00
No tak nejaký čas tu niesom a pozrime sa ako sa to tu rozdebatovalo :D Čo sa týka toho bajku som už viac-menej rozhodnutý pre ten Canyon https://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=3008
Vďaka teda za rady a pokračujte v debate ak chcete :)

tak nakoniec to malo nejaky zmysel :), lebo medzi tymi 2 znackami by si si vybral len mensie zlo, nuz scream, prehral si :rofl: :lol: , nezabudni na tento prispevok reagovat zase nejakou dalsou flame war, ako to mas ty vo zvyku, ked ti niekto nepochvali to tvoje vsestranne tazitko na papier ;) |(


Naposledy upravil Roflex dňa 20.06.2013 - 11:31:09, celkovo upravené 1 krát.

20.06.2013 - 11:06:16
00
btw scream, ak cielene hladas XC fulla za 3tisic, co ma co najvyssiu hmotnost, tak si dost dobry kreten, co viac na to povedat... |(
20.06.2013 - 11:07:51
00
Toto si nemal hovorit zas bude hadka. :D Tak BikeRider si vybral a podla mojho nazoru dobre. :) Uz ti len prajem aby ti to co najskorej prislo :)
20.06.2013 - 11:55:57
00
Roflex - btw. nauč sa používať tlačítko edit. ;)
20.06.2013 - 12:44:52
00
tak nakoniec to malo nejaky zmysel :), lebo medzi tymi 2 znackami by si si vybral len mensie zlo, nuz scream, prehral si :rofl: :lol: , nezabudni na tento prispevok reagovat zase nejakou dalsou flame war, ako to mas ty vo zvyku, ked ti niekto nepochvali to tvoje vsestranne tazitko na papier ;) |(


Hej prehral som, ***** :D ...dvihlo ti zakomplexovane ego trosku, ze? :) Chlapec si vybral dobre, podla priorit uprednostnil lepsiu vybavu pred pohodlim a ak by som hladal HT tiez mozno pozeram po tom canyone.

Cielene som si klikol na stranku meridy a vybral jeden z asi piatich fullov kolo 2-3tis a z nich tu postol ten z tych tazsich... keby som hladal cielene najtazsi najedem urcite tazsi. Ale kedze ti absolutne uchadzaju suvislosti, tak ti to dalej a zas a znovu vysvetlovat nebudem .
21.06.2013 - 11:07:09
00
Vsetkych nas tu presvedcujes, ze si zakomplexovany, lebo nic ine, okrem svojho ctmka nevidis a vnucujes ho kazdemu, tak sa troska uvedom, nemusis, lebo normalny clovek nehlada kok*tiny, ale najde si najlepsi mozny bike, v tom druhom pripade za 2500e a ked chyti dobry vypredaj, tak najde aj 10,5kg bike-full, to, ze ty tu postujes nejaku nadhodnotenu meridu, aby si nam predviedol, ze je nevyhodne davat o 1500e viac od tvojho ctmka a bike sa odlahci len o kilo je totalna hlupost umocnena na 4tu...
21.06.2013 - 18:24:02
00
http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-celoodpruzene/166315/trek-fuel-ex-8-velkost-l-.html
dobra cena....
22.06.2013 - 10:52:30
00
Vyzera to byt az moc podozrive, aby to bola pravda :o , kazdopadne pri osobnom odbere a prezreti celeho biku, ci nie je prasknuty by to bola vyhra :party:
22.06.2013 - 11:02:51
00
keyboard_arrow_up