suhlas s CraOBs-om. Pridelovanie ratingu by mohli len modi.
Ja si ich prácu vážim, nie raz ma upozornili na preklep aby som si ho opravil .... ked som z časti zareagoval na niečo iné a myslené to bolo inak ...
07.06.2007 - 12:47:13
00
tie horske sady bol len priklad, ze takych tem je tu viac, ktore sa zvrhli na nieco ine, mne osobne sa dost blbo cita desat stran prispevkov, kde tri z piatich su od veci, ak nieco hladam, ak sa chcem pobavit, tak ok, je to v pohode
a nechcime od novacika, aby sa pytal to,c o sa nam hodi, je jeho vec na co mu to bude, ved na to je forum, novacik mozno kupil bicykel s istymi komponentami a v obchode ho ani nenapadlo pytat sa na sady, mozno nemal odvahu alebo ani nemal tusenia, ze su sady (napr. moj znamy, pre ktoreho je celoodpruzeny "special" z metra za sest papierov velmi dobra kupa: "...ved to ma shimano...") a druha vec, obchodnik ma tendenciu casto "opit rozkom hlavne novacika"
a do toho novacik narazil na forum a povedal si, ze tu by mohol zistit, co ho zaujima,
duvesa nezastavam, ale myslim, ze je to prave pripad toho, ze uz ma privlastok, ktory sa s nim bude vliect, pritom ta jeho centrovacka je celkom sikovna vecicka, ak to je jeho napad
v kazdom pripade, uroven fora je aj obraz moderatorov, ze ako to tu chcu mat a aj obraz prispievatelov, ako to tu vyzera, tym na nikoho nechcem utocit
07.06.2007 - 13:01:11
00
jedna vec je niečo vedieť a rozmumieť tomu a druhá je podať to normálne k pochopeniu.. niekto napr. má dobrý úmysel ale tak napíše to úplne OT. takže ide aj o prejav člena.. konkrétne horské sady bola sranda.. som sa osmial a ani mi veľmi pôvodná téma nechýbala... :wink: :D
07.06.2007 - 13:16:08
00
to dotm: (teraz budem trocha OT, ale ked mne to neda :wink: ) s tym opijanim rozkom od obchodnikov mas do bodky pravdu, dam taky mensi pr. minule som bol vo velosprinte, ze reku kupim si tie moje vysnivane skulky (brat hovoril, ze este cez tyzden ich tam mali, co v piatok nebola pravda) pridem tam, pozeram aj s bratom ze reku ci sa prepadli, pride ku mne predavac, tak mu poviem, ze pozeram nejake skulky a HNED zacne omielat o skulkach s vymenitelnymi sklami, ze ake maju vyhody :arrow: no ja ho v polovici jeho reciciek zastavim a poviem mu konkretny nazov tych skuliek (a to boli pevne - bez vym.sklicok), potom zobere katalog, lebo ako som postrehol, bol uplne zmateny ake su to, tak som mu ich teda este aj ukazal aby som zbytocne nestracal cas a povie, ze nech pridem o tyzden (pravdaze som neprisiel, co tam brat bol, tak zas ich nemali, ale teraz pojdem naisto, bo brat ich tak nezavezne objednal, uz len aby boli dobre ako aj kratasy)
tolko k opijaniu rozkom od obchodnikov 8)
07.06.2007 - 13:37:27
00
tie horske sady bol len priklad, ze takych tem je tu viac, ktore sa zvrhli na nieco ine, mne osobne sa dost blbo cita desat stran prispevkov, kde tri z piatich su od veci, ak nieco hladam, ak sa chcem pobavit, tak ok, je to v pohode
a nechcime od novacika.............

Novacik v com?


....., pritom ta jeho centrovacka je celkom sikovna vecicka, ak to je jeho napad...

O tom nepochybuj.
07.06.2007 - 15:01:55
00
to duves, novacik na fore a k tomu este ked je aj novacik na bicykli
08.06.2007 - 10:47:16
00
dotm: novacik na fore neznamena automaticky novacik na biku. ak sa mylim, kludne napis. moze byt, ze tu mate ine "svoje"pravidla, ktore su neprekrocitelne. nieco ako v kasarnach.
08.06.2007 - 12:00:14
00
to je pravda... žiadne tajné pravidlá tu niesú a ani kasárne tu nemáme.. :wink:
ale tak čítať nejaké veci od nováčikov je ozaj sila... som tu už dosť dlho a nemám 1000 príspevkov pretože skrátka nepíšem tam, kde nemám čo povedať.. a to je problém niektorých členov, hlavne nováčikov, že píšu somariny alebo úplne od veci...
08.06.2007 - 12:06:54
00
to duves, ved to ani netvrdim, co sme tu debatovali, tak sme mali na mysli novacika na fore a este viac sa to mozno tykalo novacika na fore, ktory je aj novacik na bicykli
pozri, kolko mam prispevkov ja a kolko ty, ved aj ja sa povazujem za novacika, nemyslim, ze by som niekde utocil na teba, iba som pisal, co si myslim na temu ze toto forum sa zvrhava
08.06.2007 - 12:45:03
00
toto by si mal povinne kazdy pozriet pri registracii http://www.albinoblacksheep.com/flash/posting.php
10.06.2007 - 20:31:20
00
:lol: :lol: :lol:
10.06.2007 - 21:05:24
00
2marecej: tak veru, to by sa malo zaviest povinne, kazdy by potom hovoril obsah toho !!! :lol:
11.06.2007 - 15:38:25
00
zas keby sa toho drzime doslova, by to tu vyzeralo asi tak, ako v nejakom "muzeu", pocet prispevkov za mesiac by sa = poctu prispevkov za rok
11.06.2007 - 16:00:06
00
ale by mali hlavu aj patu....a nie xxxx off topic...
11.06.2007 - 20:16:54
00
kiezby mali moderatori obcas moznost niektorym "uzivatelom" dat elektrosoky za ich prispevky :)
11.06.2007 - 21:46:30
00
keyboard_arrow_up