o tej pravej strane brodu tu už na začiatku bola reč tak som hned čekoval pravú stranu brodu, a o tých pádoch cez stred brodu som počul že jeden plul krv no nezávidím mu

Ano ano... preletel cez rajdy a 2x treskol tvarou o zem. Hned ako sa zodvihol bol zaliaty krvou :tmi:
07.07.2013 - 21:50:24
00
toho som videl v cieli. tuší mal nad nosom trocha rozseknutú kožu.
07.07.2013 - 22:04:52
00
k maratónu : SUPER!!!! na trati bolo všetko od kopcov,zjazdu,skokov až po sprchu na brode . Velke Ďakujem KLONDIKEBIKE NITRA za skvelý zážitok . a k pádom všetko by som bral ale padnúť taký kusok pred cieľom to by ma ozaj nasralo . PRAJEM SKORÉ UZDRAVENIE!!
07.07.2013 - 22:06:25
00
Nulty rocnik, ale aj sucasne niekolkorocne maratony sa mozu priucit. Velka pochvala organizatorom a berte to ako povzbudenie do dalsich rokov. Maraton v tejto oblasti chceme aj dalsie roky !!! Co sa tyka padov, asi na kazdom maratone sa nieco podobne prihodi a tazko tomu zabranit. To ze niekto vleti 30-40 km/h do brodu ktory predtym ani nevidel je jeho problem. Ja som si bol brod pozriet pred startom a vedel som co ma caka. Ked nepoznam podmienky, musim tomu prisposobit jazdu, inak riskujem. Inac asi kazdy z nas ideme na pretek s vedomim ze sa moze nieco stat...
07.07.2013 - 22:21:52
00
Z môjho pohľadu bol tento maraton veľmi dobre zvládnutý na úvod :y: obzvlášť ma potešili regulovčíci,ktorí len tak nestáli na mieste a bezducho mavali rukami do smeru jazdy,ale pekne ma upozornili,že chod hore asfaltom- pozor,dole 100m bude traktor, už len trochu hore a pod. fakt super :D bol to moj prvý pretek na 50km(doteraz hobíci),ale bolo to fakt super,trať dosť technicky náročná,zjazdy pecka super,stupania tiež,myslím,že sa každý v niečom našiel a vyžil :lol: značenie bolo dosť dobré,mohlo to byť aj horšie :P myslím,že nebolo kde zabludiť....chýbal mi však na 1.občerstvovačke niekto,kto by mi za jazdy podal do ruky pohár s vodou,takže som len prešla :D a keby mi na tej druhej obč. pani nepovedala,že mám ísť vľavo hore,tiež by som sa tam pustila dolu asfaltom ako jedna baba,ktorá to potom ani nedokončila..... a jediné,čo ma sklamalo bolo to,že v cieli nebola občerstvovačka,aspon som žiadnu nenašla a že cestoviny,ktoré som si vopred nahlásila,už neboli,ked som prišla na rad......celkovo ináč fakt super :y: :y: :y:

PS: nemá niekto ešte foto z druheho brodu? rada by som sa videla ako som to tam napálila naplno :D
07.07.2013 - 22:22:05
00
Mam odtial natocenych par videii... Su tam zachytene dva velmi neprijemne pady ucastnikov.... :worried:

o tom som pisal pred maratonom - ak je to nad naboje tak to smrdi pruserom. pozriet si ten brod pred startom pomohlo a dalo sa to dat v peknej rychlosti. ti co sa kupali asi az taki veseli z toho brodu neboli ako niekto na fore pred maratonom... :sweat:
inak hod to na youtube ked uz je to zvecnene :devil:


Naposledy upravil stax dňa 07.07.2013 - 22:30:12, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2013 - 22:26:08
00
S tými vyjadreniami ohľadom nemožnosti zablúdenia (vo všeobecnosti) by som bol opatrnejší :-)
07.07.2013 - 22:29:19
00
takisto sa pripajam k chvalam aj ked to bol moj prvy maraton nemam este co porovnavat akurat som sa bal znacenia ze zabludim lebo ja som v tom dobry ale uspesne som trafil do ciela, tesim sa na rok
07.07.2013 - 22:37:26
00
takisto sa pripajam k chvalam aj ked to bol moj prvy maraton nemam este co porovnavat akurat som sa bal znacenia ze zabludim lebo ja som v tom dobry ale uspesne som trafil do ciela, tesim sa na rok


nie si jediný amatérsky jazdec aj ja som jazdil druhý závod v živote no len teraz som nemal odvahy na istom už spomínanom úseku :-)
07.07.2013 - 22:50:37
00
Ale zase možno niektorí ani nevedia že pobludili,myslím na 50tke ja som šiel skoro celý maraton s prvým nad 50 rokov a keď prišiel do cieľa tak zistil že je tretí,on tvrdil že ho nikto nepredbehol,zhodou okolnosti mal aj auto kusok odo mňa a prišiel za nim udajný víťaz z jeho kategorie a vravel mu že nevie kde si to skrátil vraj to bolo nechtiac že až v ciely zisti,že mu chýbajú tri či štyri kilometre.
07.07.2013 - 22:51:56
00
tak u vás na 50tke boli vraj tie zátačkovité križovatky v ktorých boli niektoré skratkami ale tak nultý ročník sa dá ešte opraviť a vylepšiť ved na to je tu to fórum .-)
07.07.2013 - 22:57:55
00
že nevie kde si to skrátil vraj to bolo nechtiac že až v ciely zisti,že mu chýbajú tri či štyri kilometre.

to mohla byt ta krizovatka ktorej fotku som zavesil... sa napajala naspat na trat s tym ze si neabsolvovali zjazd po zjazdovke a nasledujuci vyslap.
07.07.2013 - 22:59:10
00
Bol som prekvapený, že keď to zistili, tak tí prví dvaja nezašli za usporiadateľom, aby prehodil poradie :n:
Z môjho pohľadu to bol veľmi dobre zorganizovaný maratón. Veľmi dobré zázemie, pekná trať. Počasie fajn. Ja som na 27-čke nemal problémy s orientáciou na trati.
Na druhej strane na každom maratóne sa nájdu ľudia ktorí zablúdia :lol: (bez ohľadu na kvalitu značenia)
Bolo vidieť, že v niektorých častiach trate museli urobiť organizátori hodne úprav, aby to bolo zjazdné. :y:
Rád prídem opäť.
07.07.2013 - 23:04:00
00
Super maraton,poklona usporiadatelom,zabajkoval som si paradne..a diky fotografom ktori tu prispeli
08.07.2013 - 00:06:40
00
Čo som chcel, som povedal p. Danišovi osobne, napriek tomu si myslím , že pozitívnych ohlasov nikdy nie je dosť aj tu na fóre. Určite maratónu fandím do ďalších ročníkov. Mňa upútala trať, prevýšenie, aj charakter prevýšenia mi naozaj sedel. Jedlo, pitie v cieli bolo fajn, sprcha síce jedna, ale bola. Vďaka čakaniu na ňu som sa rozhodol po tretí krát skúsiť Festinu, takže pre mňa plus :-)
Možno by to chcelo do budúcna po riešiť vapky (ja som ich nenašiel) predsa len nie vždy je sucho, hoci prajem maratónom suché počasie a nepoužívať biele fáborky, ale farebné :)
Organizačnému tímu ďakujem :)
08.07.2013 - 01:54:04
00
keyboard_arrow_up