Ak si myslíš že toto je teraz vhodné riešiť dobre. je to sto rokov stará téma. :) Bike bol zamknutý o značku parkoviska zámkom na kód (podotýkam nie zámok z kauflandu) bol som preč 15 minút a bike nikde ani zámok .
Zámok sa našiel o dve ulice prepílený. (za bieleho dňa) v strede centra mesta.,....
28.07.2013 - 14:46:59
00
Navrhujem, aby si poniektori diskutujuci z tejto temy zrusili konta na MTBikeri a zalozili si vlastne rasisticke bajkove forum a tam nech si dohaduju terminy vyjazdov zameranych na mlatenie osob inej farby. Ako zamienka na zmlatenie bude pokojne stacit, ak bude mat dotycna osoba napr. nejaky novsi kus oblecenia (ved to urcite ukradla).

Ak budú chlapci starší a budú mať deti,možno budú rozumnejší.Deti predsa hocičo vyvedú a niekedy aj vezmú.Môže sa stať že aj Peťovho syna niekto dorazí v mene spravodlivosti a on sa bude musieť do smrti starať o vlastného syna na vozíku...Ale hádam sa tak nestane.A políciu,sudcov,prokurátorov predsa platíme z našich daní aby také veci riešili za nás.A politikov aby sa starali aby ani cigáni nemuseli kradnúť.Aby mohli žiť dôstojne a oni im na to vytvárali podmienky!Nie im dali iba guľáš a pivo pred voľbami.
28.07.2013 - 15:23:11
00
Ak budú chlapci starší a budú mať deti,možno budú rozumnejší.Deti predsa hocičo vyvedú a niekedy aj vezmú.

Ano, normalne deti to robia uplne bezne ... a este pred tym prepilia zamok ako si tu vec "vezmu"
A políciu,sudcov,prokurátorov predsa platíme z našich daní aby také veci riešili za nás.

Ano, a aj vidime ako sa to bezne riesi. Keby to riesili nebola by vzrastajuca miera kriminality.
...aby ani cigáni nemuseli kradnúť.Aby mohli žiť dôstojne a oni im na to vytvárali podmienky!Nie im dali iba guľáš a pivo pred voľbami.

Politici im vytvorili na dostojny zivot take podmienky ako nema nikto iny v tomto state ... ale tak preco si este neprilepsit nejakou tou bokovkou, ze?
29.07.2013 - 19:58:11
02
Prosím choď s tými slotovinami niekam inam.
30.07.2013 - 13:40:44
03
Co sa Ti nepaci, ze Ti napisal pravdu ako to je ? To ty mas pohlad na svet cez ruzove okuliare.
30.07.2013 - 13:58:30
03
Prosím choď s tými slotovinami niekam inam.

Ach :tmi:
30.07.2013 - 14:09:10
02
Je len čistá náhoda že práve ty si sa nenarodil ako cigánča.Dieťa možno otca a vlastnej dcéry.Aký by si bol?Lepší?A nechcel by si sa aspoň raz povoziť na peknom bicykli?Lenže za to nikto nemá právo to dieťa zbiť.Ale ak áno,potom aj ja mám právo teba dokopať ak ťa uvidím že sa mi vozíš po mojej lúke či lese? Tvoja či jeho "pravda" o tom že majú také podmienky ako nikto v tomto štáte je úbohá fašistická lož.Ak nie,chodte bývať na východ a vychutnajte si tie podmienky.Viac na vaše rasistické táranie nebudem reagovať.
30.07.2013 - 14:21:22
04
Neviem ako by si sa tvárila ty, keby si nejaké takéto úbohé dieťa chcelo požičať tvoj novo kúpený bicykel bez tvojho vedomia a trochu sa na ňom povoziť. Či by ti tá maska falošného humanizmu nespadla.
30.07.2013 - 15:01:14
03
Ludom yebe .. len za to, ze ma niekto bicykel za x tisic, tak nech sa povozia na nom aj cigani, ved aj oni mozu. Ved nech si nan zarobia a nech sa vozia.

Vozit sa po luke a na Tvojom biku je rozdiel ! Ved daj ten Tvoj bike, co si si kupila ciganom do osady, nech sa povozia, lebo oni taky nemaju. Aky rasizmus ? O com ty furt pises.

Ale ako pises, na teba je skoda reagovat.
30.07.2013 - 15:04:55
03
Tak tak, tu nejde o žiadny rasizmus. Keby mi zmizol bike a uvidel by som na ňom niekoho, tak neriešim či je čierny, zelený, oranžový alebo biely. Skopem ho z neho rovnako...
30.07.2013 - 15:10:09
02
Tak tak, tu nejde o žiadny rasizmus. Keby mi zmizol bike a uvidel by som na ňom niekoho, tak neriešim či je čierny, zelený, oranžový alebo biely. Skopem ho z neho rovnako...


teda za krádež bicykla /z ktorého ho len podozrievaš/ ho skopeš /to dieťa/ tak že by to už možno nerozchodilo?
a čo ak jeho otec bude rozmýšľať podobne a za zmrzačenie svojho syna teba povedzme aj zabije?
myslím že sú aj lepšie riešenia a hlavne s lepším koncom.tiež niektoré ukradnuté bicykle už boli kedysi ukradnuté a ich teraz už tiež bývalí majitelia zabijú toho čo ...
30.07.2013 - 18:57:56
01
To kde sme, ze tu budes obhajovat ciganov za kradez ? Treba ich za to pochvalit, pripadne nejake davky im za to dat, ved ked uz, tak uz ...

Svoj bike si snad kazdy pozna, mne by bolo uplne jedno kto to je, proste nepravom sa vozi na tom biku, tak by som to riesil ( no nie hned bitkou ).
30.07.2013 - 19:23:31
02
opatrne s tým "neprávom".. kludne ho mohol kúpiť bez vedomia že ide o lopatu.. nikto asi neni tak blbý aby sa vozil na biku ktorý sám ukradol a ešte na miestach kde ho ukradol..
30.07.2013 - 19:28:53
02
no, spytaj sa tusim PetoNZ na to ..

preto som tam dal, to ze by som to riesil ( nie hned bitkou ) - no podstata tych prispevkov je niekde inde
30.07.2013 - 19:47:29
01
veď vtedy som mu to aj povedal :)
30.07.2013 - 19:58:40
00
keyboard_arrow_up