od určitého času pozerám len čas a pulz.
02.08.2013 - 19:28:23
00
Luki -neber to osobne,ale čo ty máš stale s tou priemerkou?Ako nedokážem pochopiť,prečo 13 ročný chalan,ktorý je ešte napoly dieťaťom vyplakáva nad priemerkou pod 30km/h?Tú trasu ktorú si dal v poslednom príspevku chodím dosť často,ale opačným smerom,je to dosť kopcovitá trať(čiastočne kopíruje topolčiansky cyklomaraton,ale ide sa opačne,čo je o dosť väčšia zaberačka)akú by si chcel na tejto trase priemerku 45km/h? :D Samozrejme je rozdiel,či tú trasu idú viacerí,alebo človek šlape sám,skús prejsť tú trasu sám,a opačným smerom- potom aj tie hodnoty ktoré si uviedol,ti budú pripadať ako z ríše snov.Odkedy mám tacháč na bicykli cca 9 rokov,ešte som ani raz nepozrel priemernú rýchlosť,vždy si pozriem len najazdené km,aký je rozdiel či mám priemerku 25 alebo 35 km/h,pokial nie som profesionálny jazdec?Ide predsa o ten pôžitok z jazdenia,alebo nie???

To je pravda tiež si myslím,že by ste to s ocom nemali preháňať s tou rýchlosťou. :!:
Inak ja som bol dnes na kulháni pred 17hod. tak sme sa minuli. Išiel som od TO ako píše Optimus je to príma zaberačka. Dnes som nemal tacháč ani hrudný pás a celkom sa mi to lúbilo, 54km a priemerka niečo pod 26km/h podla Sportrackerť.
02.08.2013 - 21:45:09
00
S tou priemerkou je to úplne inak ako si myslíte - je tam predsa smajlík :lol: že priemerka pod 30
Priemerku sme mali cca 28km/h ale trochu sme si ju vylepšili cestou do PE lebo som mal niečo s mattom súrne vybaviť a to sme tých asi 8km z Nedanoviec doslova preleteli.
Na to aké bolo teplo to bol "nadľudský výkon" a cesta z Baťovky tiež nebola zrovna spanilá jazda.
Vikino ak sa pamätám, tak tuším zrovna Ty si raz napísal, že Lubik (to akože ja) :lol: priemerky pod 30 nemáva - MÁVAM ;)
Niekedy sa už konečne dohodneme na tom spoločnom výjazdíku a uvidíš že to viem aj hlboko pod "tridsať" ak budeš chcieť.
PS: To že to mladého baví takto rýchlo to mňa len teší a nebudem mu to kaziť - veď už to asi dlho nepotrvá a bude ťahať on mňa. :!:
Keď som bol ja mladé ucho tiež ma tešilo počuť hukot natvrdo nafúkaných kolies valiacich sa po asfalte - teraz mám skôr rád "mlátenie" reťaze o chránič zadnej vzpery na ráme MTB. (Teraz ma žiletkári ukameňujte ale cestu jazdím len ako doplnok k MTB ktoré mám ja osobne oveľa radšej)
02.08.2013 - 22:24:52
00
Lubo nič v zlom ja viem,že ho to baví.No také štreky a takou rýchlosťou sú dobrá zaberačka aby si chalan neprivodil nejaké zdr. problémy.Je fakt ešte mladý ;)
A tie tvoje priemerky už si nepamätám, ale nebolo to v súvislosti keď si jazdil s bošancami? Ale to je jedno kam máte namierené v nedelu?
02.08.2013 - 22:51:10
00
Lubik o.k,keď som čítal mladého príspevky v tejto téme,prišlo mi trochu ,,zvláštne,, že 13 ročný hobby jazdec rieši priemerku v každom príspevku,vôbec by mi to nebolo divné,pokial by jazdil za nejaký cyklo team,a riešili by priemerky na tréningoch alebo pretekoch,ale som rád že ho to baví,ja mu fandím,ako každému teenage-rovi ktorý sa venuje nejakému športu a hlavne cyklistike :y:
03.08.2013 - 15:11:59
00
Luki -neber to osobne,ale čo ty máš stale s tou priemerkou?Ako nedokážem pochopiť,prečo 13 ročný chalan,ktorý je ešte napoly dieťaťom vyplakáva nad priemerkou pod 30km/h?
Asi nepočúval v piatok dopoludnia rozhovor na Vive s Petrom Velitsom...
Jeden poslucháč mu dal otázku, koľko km najazdí na tréningu a s akým priemerom. Odpoveď veľmi diplomatická - v príprave jazdím 6 až 8 hodín denne, v sezóne 4 maximálne 5. A keď idem s bratom, tak máme priemerku 31-32-33 km/hod., na sústredeniach s tímom, keď nás ide viac, aj trochu rýchlejšie...

Čítajúc toto fórum zisťujem, že World Tour pretekári sú oproti niektorým userom obyčajné sračky.
03.08.2013 - 19:21:57
00
Optimus
Raz jazdíme rýchlejšie a raz zasa pomaly a keď mám takúto peknú priemerku tak sa s ňou pochválim - keď bude menšia tak to sem nenapíšem :lol:
PS: Keby tu niekde bol nejaký detský cyklo klub tak by som sa pripojil

vikino1
Už som písal Súkromnú správu k tomu zajtrajšku. ;)
03.08.2013 - 19:23:13
00
Asi nepočúval v piatok dopoludnia rozhovor na Vive s Petrom Velitsom...
Jeden poslucháč mu dal otázku, koľko km najazdí na tréningu a s akým priemerom. Odpoveď veľmi diplomatická - v príprave jazdím 6 až 8 hodín denne, v sezóne 4 maximálne 5. A keď idem s bratom, tak máme priemerku 31-32-33 km/hod., na sústredeniach s tímom, keď nás ide viac, aj trochu rýchlejšie...

Čítajúc toto fórum zisťujem, že World Tour pretekári sú oproti niektorým userom obyčajné sračky.


6-8 hodín denne s priemerkou 31,32,33 km/h - klobúk dole "že tréning" to znamená, že dá cca 200km za deň
Ako som už písal netreba tú priemerku brať ako nejakú smerodatnú vec - keď dáme nejaké väčšie kopčeky určite to nebude s priemerkou okolo 30 a to, že sa tu chce chlapec pochváliť že dokáže za mnou šlapať okolo 50km dlhú trasu 30km/h berte ako takú detskú pochvalu a ako som už písal, som rád, že ho to baví ;)
03.08.2013 - 22:36:54
00
uz som len cakal,kedy niekto vytiahne tie mladeho priemerky,som to chcel napisat aj ja,ale naco? mam takisto nazor ako optimus...
04.08.2013 - 09:23:11
00
uz som len cakal,kedy niekto vytiahne tie mladeho priemerky,som to chcel napisat aj ja,ale naco? mam takisto nazor ako optimus...

Mojím cielom nebolo do niekoho ,,rýpať,, ale poukázať na to že tieto údaje o priemerke ktoré sem dal v každom príspevku Luki(kde v 2 sa dokonca hnevá že nemá ani 30km/h),sú skreslené a nereálne pre 13 ročného chalana.Pretože pokial chcem zistiť akú v skutočnosti dosiahnem priemerku,určím si trasu-zvlnenú,teda kde je rovina,zjazdy aj kopce(pre objektivitu)a hlavne idem sám!!!Akú výpovednú hodnotu má,moja pr.rýchlosť,keď som za niekým 50-70km v háku,alebo dokonca keď idú 4-5 cyklisti a jazdím celý čas v závetrí?Samozrejme potom je človek v euforii,ako rýchlo dokáže ísť...Jazdil som asi pred 5-6 rokmi s jedným kamošom ktrorý bol,,doslova posadnutý,, priemernou rýchlosťou :D zapisoval si každú,analyzoval :D .Volal som ho Cancellara :D ,pretože po rovine na trase cca 40-50 km skutočne dokázal zájsť rýchle časy,na ktoré som sa nechytal(ja mám radšej kopcovité trasy).Ale zobudil sa z toho rýchlo,keď sme šli trasu Partizánske-Krasno-Turčianky-Klátová n/Ves-Skýcov-Veľké Uherce necelých 50km,ale tí čo poznajú vedia že až na posledných 10km,je to neustále stúpanie.Nechal som ho stále v predu(teda ako keby šiel sám)a keď ledva vyšiel 6km stúpanie na Skýcov+dorazilo ho ešte 4km mierne súpanie zo Skýcova do V.Uheriec,a miesto 33km/h priemerky,(na akú bol zvyknutý),dosiahol na tejto trati ledva 27km/h,tam pochopil o čom to je :D Ale to bola prvá a zároveň posledná kopcovitá trasa na ktorú som ho dostal,asi mu to pokazilo štatistiky :D ...
04.08.2013 - 10:55:13
00
ja mám známeho ktorý trénuje ako keby bol na preteku. trasu červený kameň zoska baba cca 120km ma priemer 36 km/h on popiera vsetky pravidlá trenovania. a už mu to funguje pár rokov.
04.08.2013 - 11:26:52
00
Kua neviem prečo stále riešite tú priemerku :shake: že vás to baví - proste už som to písal RAZ IDEME RÝCHLEJŠIE RAZ ZASA POMALŠIE a s tou lepšiou priemerkou sa tu Lukino pochválil a ako hovorím ťahať sa za niekým v podstate celý čas za chrbátom dokážete tu na fóre aj vyše tridsať kilometrovou priemerkou asi všetci - a to, že dal smajlíka za vetu priemerka len 29 alebo už ani neviem koľko to bolo svedčí o tom, že aj ten chlapec si z toho robí ....
Takže ja túto diskusiu ohľadom priemerky ukončujem a kto chce nech ju sem píše kto chce nech sa na to serie ;)
:hai:
04.08.2013 - 11:58:16
00
Dnešný švih už aj s Vikinom1 :hai:
Nedanovce - Krušovce - V.Bedzany - Prašice - Nemečky - Kulháň - Zlatníky - Šišov - Bošany - Chynorany - Krásno - Turčianky - Klátová Nová Ves - Bošany - Nedanovce
76,27km * 2:45:12 :o:

Prílohy:

01. Nemečky.jpg
01. Nemečky.jpg 554.14 KiB thumb_up0thumb_down

02. Šišov.jpg
02. Šišov.jpg 540.6 KiB thumb_up0thumb_down

03. Turčianky.jpg
03. Turčianky.jpg 529.55 KiB thumb_up0thumb_down

04. Turčianky.jpg
04. Turčianky.jpg 586.52 KiB thumb_up0thumb_down

05. Turčianky.jpg
05. Turčianky.jpg 748.31 KiB thumb_up0thumb_down

06. Sádok.jpg
06. Sádok.jpg 469.53 KiB thumb_up0thumb_down

07. Sádok.jpg
07. Sádok.jpg 626.37 KiB thumb_up0thumb_down

08. Sádok - negatív.jpg
08. Sádok - negatív.jpg 117.09 KiB thumb_up0thumb_down

04.08.2013 - 12:07:43
01
a priemerka ? :rofl:
04.08.2013 - 12:25:01
00
Nebojte dnes som im tie 30km priemery riadne skresal :lol:
Ale inak pekný výjazd :y:
Takto to dopadlo

Prílohy:

IMAG0149.jpg
IMAG0149.jpg 324.72 KiB thumb_up0thumb_down

04.08.2013 - 12:34:50
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up