Pytal si sa este na inych vyrobcov. Cannondale robi Synapse, co je konkurencia Roubaix resp. Domane. Na to sa este mozno pozri. Na Roubaix SL4 som odjazdil cca 500 km a aj ked nie som na Spesly a celkovo na tieto ´ komfortne ´ modely uz vobec nie, tak tento siel paradne. Ak by som si raz kupoval cestak tohto zamerania, tak by to urcite bol kandidat.
07.08.2013 - 19:38:32
00
Na tvoju váhu by som ti radil len nový a pevný carbón.jazdené sú buď riadne "vymačkané" alebo s prasklinami či kradnuté.a na ultegre.minimum teda domane 4.5.alebo madone 4.7,teda treba viac investovať.aj hliník za 1500.-má vidlicu z carbónu,no biednej kvality. hlinikáče a lacné carbóny proste nechaj vysušeným dedkom s malým dôchodkom.aby si to neoľutoval .osobne ti môžem poradiť bycigle.com všetci jazdia,a vyznajú sa,dobre poradia... mám 85 a jazdím 6.2 tak nebuď ani ty na seba lakomý ccc:


Heh, ja niesom na seba lakomy, len 2tis. € je mi uz vela dat za bicykel ako taky tolko penazi o ktore mozem lahko prist. Ved ani auto v takej hodnote nemam, Aj ked je pravda, ze do hifi som viac investoval , tak neako by som sa uz dokazal presvedcit:)
Pozeral som tu stranku bicygle.com a maju velmi dobre ceny na treky, dokonca na SK som lepsie nenasiel, len im musim napisat, ako to u nich funguje lebo priamo na stranke sa neda kupit. Aj by som tam skocil osobne, len som mimo SR dlhsiu dobu
09.08.2013 - 06:57:47
00
Pytal si sa este na inych vyrobcov. Cannondale robi Synapse, co je konkurencia Roubaix resp. Domane. Na to sa este mozno pozri. Na Roubaix SL4 som odjazdil cca 500 km a aj ked nie som na Spesly a celkovo na tieto ´ komfortne ´ modely uz vobec nie, tak tento siel paradne. Ak by som si raz kupoval cestak tohto zamerania, tak by to urcite bol kandidat.

Cannondale som uz pozeral. Spominal sa v druhom prispevku tu v sekcii.To je tiez podobna cenova kat. Treku . Na SL4 si chvali aj jeden znami, bohuzial to je vysoko nad limit, a pri mojom rocnom nabehu by som nevyuzil cely potencial.
09.08.2013 - 09:17:06
00
No len vies, ako to je. Kupis bicykel, dostanes sa do toho a hned budeš mat iny rocny nabeh :))))) Každopádne vela zdaru a dobry vyber !!
09.08.2013 - 09:30:18
00
keyboard_arrow_up